2020-01-28   16:02:27
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

11_S
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
12 år 
31  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  25 m  30.61   
320  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  31.65   
432  Blomsterberg Thea  2002  HILLERØD  0272AC  25 m  31.89   
241  Graffe Anna  2002  HØRSHOLM  0262AI  25 m  32.16   
26  Kruse Josephine  2002  SØLLERØD  0242AQ  25 m  33.15   
384  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  33.58   
211  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  33.59   
200  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  33.83   
215  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  34.09   
10  436  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  34.12   
11  208  Laigaard Natasha  2002  HELSINGØR  0246AR  25 m  34.96   
12  422  Teschl Laura Grøn  2002  GENTOFTE  0262AL  25 m  35.67   
13  130  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  36.14   
14  394  Lange Emilie Holst  2002  GENTOFTE  0218AL  25 m  36.18   
15  202  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  36.41   
16  367  Veje Ulrikke  2002  SLANGERUP    25 m  36.61   
17  451  Hall Ida W.  2002  HILLERØD  0236AG  25 m  36.62   
18  417  Soja Benedikte Lin  2002  GENTOFTE  0286AB  25 m  36.63   
19  261  Slotved Sofie  2002  HØRSHOLM  0282AE  25 m  36.70   
20  247  Hoff Julie Frisch  2002  HØRSHOLM  0288AH  25 m  37.32   
21  233  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m  37.43   
22  252  Kaas Emma Hjort  2002  HØRSHOLM  0278AE  25 m  37.71   
23  140  Vibskov Sarah Caroline  2002  VÆRLØSE  0228AQ  25 m  37.75   
24  183  Nielsen Emilia Akissi  2002  HOLBÆK  0264AN  25 m  37.97   
25  197  Eriksen Lærke Højsted  2002  HELSINGØR  0298AC  25 m  38.09   
11 år 
50  Schelde-Mollerup Lærke  2003  FR.SUND  0358AB  25 m  34.00   
435  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  35.50   
362  Olsen Luna Emilie  2003  SLANGERUP    25 m  37.54   
194  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  37.69   
332  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  37.97   
381  Boesen Signe Dyrskjøt  2003  GENTOFTE  0308AB  25 m  38.32   
294  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  38.39   
198  Fast Josefine  2003  HELSINGØR  0382AI  25 m  38.72   
227  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  39.83   
10  134  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VÆRLØSE  0398AJ  25 m  40.05   
11  248  Holm Elena Westmark  2003  HØRSHOLM  0336AD  25 m  40.54   
12  391  Ibsen Molly  2003  GENTOFTE  0372AG  25 m  40.58   
13  412  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  25 m  41.10   
14  371  Jensen Pernille Elm  2003  JYLLINGE  0302AI  25 m  41.56   
15  224  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  25 m  41.57   
16  206  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  25 m  41.90   
17  414  Schrøder Sia Nikoline  2003  GENTOFTE  0304AB  25 m  41.94   
18  331  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  42.01   
19  226  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  25 m  42.03   
20  237  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  25 m  42.21   
21  135  Marloth Johanne Brown  2003  VÆRLØSE  0396AJ  25 m  42.29   
22  273  Nielsen Sofie  2003  ALLERØD  0348AD  25 m  42.49   
23  278  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  42.92   
10 år og yngre 
404  Nimb Isabella Victoria  2004  GENTOFTE    25 m  38.14   
146  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  40.46   
234  Vâmosi Cornelia  2004  HELSINGØR  0466AE  25 m  41.88   
244  Haugbølle Kaya Vennick  2004  HØRSHOLM  0418AB  25 m  42.09   
235  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442ae  25 m  42.33   
231  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR    25 m  42.65   
128  Bussenius Emma  2004  VÆRLØSE    25 m  44.56   
192  Balle Lucca Maria  2004  HELSINGØR    25 m  44.64   
155  Jensen Alberte Baun  2004  GLADSAXE    25 m  44.87   
10  385  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  45.24   
11  159  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  45.27   
12  152  Hansen Emma  2004  GLADSAXE    25 m  45.53   
13  425  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  46.01   
14  164  Støttrup Signe  2004  GLADSAXE    25 m  46.16   
15  446  Poulsen Ida  2004  ALLERØD  0418AD  25 m  46.20   
16  239  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  25 m  46.31   
17  147  Bøttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  46.36   
18  343  Ramlow Mathilde  2004  BIRKERØD  0478AE  25 m  46.38   
19  390  Hyldtoft Sophia  2004  GENTOFTE    25 m  47.62   
20  141  Øksnebjerg Emma  2004  VÆRLØSE    25 m  47.72   
21  150  Fiehn Sara  2004  GLADSAXE  0478AB  25 m  48.07   
22  160  Rângman Nanna Maagaard  2004  GLADSAXE    25 m  48.75   
23  219  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR    25 m  49.96   
24  407  Pedersen Marie Bøgvad  2004  GENTOFTE    25 m  50.05   
25  246  Hertling Marie  2004  HØRSHOLM  0422AG  25 m  50.81   
26  158  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE    25 m  51.03   
27  212  Mathiasen Juliane Camille  2004  HELSINGØR    25 m  51.05   
28  19  Drucker Pauline  2004  SØLLERØD  0474AG  25 m  51.16   
29  311  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  51.63   
30  387  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  51.69   
31  165  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  51.85   
32  443  Mikkelsen Mathilde  2004  ALLERØD  0428AD  25 m  52.29   
33  330  Johansen Esmeralda  2004  BIRKERØD  0482AB  25 m  52.43   
34  250  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  52.56   
35  431  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE    25 m  52.89   
36  419  Stricker Matilde  2004  GENTOFTE    25 m  54.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark