2020-01-20   20:28:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

18_S
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
14 år 
350  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  25 m  2:48.85   
27  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  2:56.13   
169  Palmø Frederik  2000  HOLBÆK  0059AA  25 m  3:07.66   
243  Hartvig Rune  2000  HØRSHOLM  0039AH  25 m  3:11.48   
457  Holst Martin  2000  GLADSAXE  0087AI  25 m  3:12.89   
203  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  3:18.21   
22  Hartelius Peter  2000  SØLLERØD  0055AO  25 m  3:23.67   
136  Milsgaard Andreas Cheng  2000  VÆRLØSE  0025AN  25 m  3:26.67   
43  Andersen Anton Asmind  2000  FR.SUND  0001AP  25 m  3:35.28   
10  300  Sommer Phillip Søren  2000  FR.VÆRK  0013AE  25 m  3:35.86   
11  298  Otte Frederik  2000  FR.VÆRK  0015AJ  25 m  3:36.58   
13 år 
420  Strøbæk Lucas  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  3:09.62   
245  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  25 m  3:14.88   
45  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  3:23.17   
401  Lundin Carl Martin  2001  GENTOFTE  0123AE  25 m  3:24.93   
376  Andersen Mads Bjørn  2001  GENTOFTE  0143AL  25 m  3:32.42   
324  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  3:33.12   
427  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  3:35.72   
415  Skinhøj Christian  2001  GENTOFTE  0165AG  25 m  3:36.11   
360  Lindgren Oliver  2001  SLANGERUP  0101AB  25 m  3:39.74   
10  308  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  3:45.55   
11  210  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m  3:45.91   
12  430  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  3:48.77   
12 år og yngre 
18  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  25 m  3:10.10   
347  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  3:19.74   
349  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  3:27.37   
249  Hove Christoffer  2002  HØRSHOLM  0241AD  25 m  3:33.59   
163  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  3:37.77   
369  Østergaard Morten  2002  LAKSEN  0209AC  25 m  3:40.03   
363  Overgaard August  2002  SLANGERUP  0211AH  25 m  3:40.39   
438  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD  0247AH  25 m  3:48.85   
338  Platzer Alexander  2002  BIRKERØD  0235AF  25 m  3:52.31   
10  441  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  3:55.10   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark