2020-01-28   16:05:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

19_S
Løb 19, 100m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
12 år 
320  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  1:21.30   
281  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  25 m  1:21.73   
321  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m  1:22.10   
31  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  25 m  1:24.56   
211  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  1:26.15   
200  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  1:26.42   
409  Petersen Natalie Clara  2002  GENTOFTE  0296AB  25 m  1:27.68   
215  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  1:29.82   
384  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  1:30.94   
10  454  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  1:31.68   
11  230  Thorsen Amalie Louise  2002  HELSINGØR  0246AF  25 m  1:33.61   
12  208  Laigaard Natasha  2002  HELSINGØR  0246AR  25 m  1:33.91   
13  130  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  1:35.35   
14  261  Slotved Sofie  2002  HØRSHOLM  0282AE  25 m  1:35.90   
15  202  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  1:37.00   
16  247  Hoff Julie Frisch  2002  HØRSHOLM  0288AH  25 m  1:37.02   
17  197  Eriksen Lærke Højsted  2002  HELSINGØR  0298AC  25 m  1:39.23   
18  233  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m  1:39.51   
19  183  Nielsen Emilia Akissi  2002  HOLBÆK  0264AN  25 m  1:40.60   
20  140  Vibskov Sarah Caroline  2002  VÆRLØSE  0228AQ  25 m  1:40.99   
21  20  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD  0244AQ  25 m  1:41.06   
22  367  Veje Ulrikke  2002  SLANGERUP    25 m  1:41.31   
23  406  Pedersen Laura Bøgvad  2002  GENTOFTE  0264AL  25 m  1:41.31   
24  214  Narp Anneline Rothe  2002  HELSINGØR  0246AL  25 m  1:42.01   
25  257  Meyer Caroline  2002  HØRSHOLM  0238AE  25 m  1:43.06   
26  301  Thomsen Rikke Taul  2002  FR.VÆRK    25 m  1:43.46   
27  221  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  25 m  1:43.58   
28  296  Larsen Mathilde Emilie K.  2002  FR.VÆRK    25 m  1:43.77   
11 år 
325  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m  1:30.90   
294  Elmgreen Maja Marie  2003  FR.VÆRK  0376AE  25 m  1:33.92   
194  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  1:36.79   
322  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  25 m  1:37.90   
134  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VÆRLØSE  0398AJ  25 m  1:38.87   
331  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  1:39.06   
380  Blicher Barbara  2003  GENTOFTE  0328AB  25 m  1:39.28   
332  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  1:40.16   
359  Johansen Liva Buchholt  2003  SLANGERUP  0306AA  25 m  1:40.49   
10  310  Bergqvist Cornelia  2003  BIRKERØD  0346AE  25 m  1:40.94   
11  362  Olsen Luna Emilie  2003  SLANGERUP    25 m  1:42.29   
12  198  Fast Josefine  2003  HELSINGØR  0382AI  25 m  1:43.43   
13  135  Marloth Johanne Brown  2003  VÆRLØSE  0396AJ  25 m  1:44.21   
14  227  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  1:44.25   
15  351  Vallentin Alberte  2003  BIRKERØD  0308AG  25 m  1:45.40   
16  274  Nygaard Cassandra G.  2003  ALLERØD  0398AD  25 m  1:48.26   
17  282  Terp Emilie Kornerup  2003  ALLERØD  0358AG  25 m  1:48.64   
18  412  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  25 m  1:48.84   
19  289  Jonas Asta Rygaard  2003  ALLERØD  0312AK  25 m  1:49.37   
20  414  Schrøder Sia Nikoline  2003  GENTOFTE  0304AB  25 m  1:50.01   
21  426  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  25 m  1:50.22   
22  429  Weiss Anna  2003  GENTOFTE  0378AE  25 m  1:50.50   
23  403  Mabeck Anna  2003  GENTOFTE  0362AH  25 m  1:50.67   
24  377  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  25 m  1:50.72   
25  278  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  1:51.17   
26  391  Ibsen Molly  2003  GENTOFTE  0372AG  25 m  1:51.41   
27  371  Jensen Pernille Elm  2003  JYLLINGE  0302AI  25 m  1:52.92   
10 år og yngre 
404  Nimb Isabella Victoria  2004  GENTOFTE    25 m  1:35.10   
314  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  1:41.87   
146  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  1:45.23   
446  Poulsen Ida  2004  ALLERØD  0418AD  25 m  1:51.57   
234  Vâmosi Cornelia  2004  HELSINGØR  0466AE  25 m  1:52.65   
235  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442ae  25 m  1:53.75   
343  Ramlow Mathilde  2004  BIRKERØD  0478AE  25 m  1:54.00   
330  Johansen Esmeralda  2004  BIRKERØD  0482AB  25 m  1:55.45   
333  Nørby Camille  2004  BIRKERØD  0498AE  25 m  1:58.04   
10  164  Støttrup Signe  2004  GLADSAXE    25 m  1:58.78   
11  244  Haugbølle Kaya Vennick  2004  HØRSHOLM  0418AB  25 m  1:59.78   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark