2019-12-15   10:16:34
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

20_S
Løb 20, 100m Medley Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
14 år 
229  Thielst Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  25 m  1:11.80   
27  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  1:12.16   
346  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  25 m  1:15.08   
397  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  1:15.12   
255  Kolberg Jakob  2000  HØRSHOLM  0057AH  25 m  1:16.32   
364  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  25 m  1:16.63   
428  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  1:16.71   
30  Tversted Johan Vitus  2000  SØLLERØD  0063AI  25 m  1:20.09   
46  Nielsen Anton Haugaard  2000  FR.SUND  0009AM  25 m  1:20.11   
10  33  Tversted Carl-Christian  2000  SØLLERØD  0073AI  25 m  1:21.38   
11  348  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  1:21.92   
12  405  Norus Jens Christian  2000  GENTOFTE  0053AN  25 m  1:22.41   
13  399  Lund Frederik  2000  GENTOFTE  0083AA  25 m  1:23.31   
14  43  Andersen Anton Asmind  2000  FR.SUND  0001AP  25 m  1:23.43   
15  129  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  1:23.97   
16  203  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  1:24.20   
13 år 
337  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  1:16.43   
228  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  1:22.05   
45  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  1:22.38   
420  Strøbæk Lucas  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  1:23.52   
354  Røgind Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  1:24.19   
170  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  1:26.22   
259  Schiøtz Alexander  2001  HØRSHOLM  0111AE  25 m  1:27.80   
366  Thilleman Rasmus  2001  SLANGERUP  0175AK  25 m  1:27.85   
12 år og yngre 
326  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  1:19.79   
242  Hartvig Asger  2002  HØRSHOLM  0277AB  25 m  1:19.94   
176  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:23.27   
327  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m  1:24.35   
370  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  1:24.76   
312  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  1:25.95   
347  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  1:27.65   
402  Lønborg Carl-Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  1:28.79   
369  Østergaard Morten  2002  LAKSEN  0209AC  25 m  1:30.03   
10  349  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  1:31.57   
11  335  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m  1:32.72   
12  162  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  1:33.65   
13  438  Brandt Niels Skovbye  2002  ALLERØD  0247AH  25 m  1:34.42   
14  440  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  1:34.80   
15  363  Overgaard August  2002  SLANGERUP  0211AH  25 m  1:34.90   
16  240  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  1:35.62   
17  32  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  25 m  1:35.94   
18  163  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  1:36.34   
19  177  Palmø Theodor  2002  HOLBÆK  0255AE  25 m  1:36.50   
20  447  Skytte Victor Arendt  2002  ALLERØD  0255AF  25 m  1:36.91   
21  418  Steengaard Rasmus K.  2002  GENTOFTE  0281AJ  25 m  1:38.71   
22  441  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  1:39.18   
23  195  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  1:39.71   
24  338  Platzer Alexander  2002  BIRKERØD  0235AF  25 m  1:39.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark