Program för Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
14 år |
1 | 255 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 2:12.05 | |
2 | 428 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:13.97 | |
3 | 27 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 2:14.11 | |
4 | 397 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:18.46 | |
5 | 364 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 2:19.24 | |
6 | 169 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:22.22 | |
7 | 30 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 2:22.41 | |
8 | 346 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:22.48 | |
9 | 172 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:22.50 | |
10 | 405 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 2:24.60 | |
11 | 222 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 2:28.32 | |
12 | 33 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 25 m | 2:29.43 | |
13 | 389 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 2:33.92 | |
14 | 433 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:34.24 | |
15 | 399 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:35.45 | |
16 | 43 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 2:38.61 | |
17 | 173 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 2:38.70 | |
18 | 269 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 2:40.30 | |
19 | 129 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:40.36 | |
20 | 315 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:42.09 | |
21 | 132 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 0015AR | 25 m | 2:42.13 | |
22 | 22 | Hartelius Peter | 2000 | SØLLERØD | 0055AO | 25 m | 2:42.42 | |
23 | 223 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:45.18 |
13 år |
1 | 238 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:19.19 | |
2 | 245 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:26.14 | |
3 | 427 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:28.23 | |
4 | 376 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:29.56 | |
5 | 354 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:34.65 | |
6 | 170 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:35.46 | |
7 | 205 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:37.41 | |
8 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:39.21 | |
9 | 366 | Thilleman Rasmus | 2001 | SLANGERUP | 0175AK | 25 m | 2:39.89 | |
10 | 421 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 2:43.79 | |
11 | 292 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:44.19 | |
12 | 361 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | SLANGERUP | 0183AD | 25 m | 2:45.72 | |
13 | 401 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 2:46.13 | |
14 | 259 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 2:46.74 | |
15 | 415 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:48.56 | |
16 | 263 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:49.36 | |
17 | 267 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:49.74 | |
18 | 308 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:50.26 | |
19 | 324 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:50.26 | |
20 | 29 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:50.70 | |
21 | 174 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 2:52.07 | |
22 | 272 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:52.72 | |
23 | 139 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:53.08 | |
24 | 430 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:54.66 |
12 år og yngre |
1 | 18 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:24.81 | |
2 | 242 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:26.89 | |
3 | 176 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:32.81 | |
4 | 327 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:37.32 | |
5 | 312 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:37.62 | |
6 | 318 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:39.84 | |
7 | 177 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:47.50 | |
8 | 382 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:49.49 | |
9 | 249 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:50.92 | |
10 | 349 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:52.30 | |
11 | 447 | Skytte Victor Arendt | 2002 | ALLERØD | 0255AF | 25 m | 2:56.07 | |
12 | 240 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 3:01.24 | |
13 | 335 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:01.54 | |
14 | 344 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:04.76 | |
15 | 32 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 3:07.10 | |
16 | 181 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 3:08.21 | |
17 | 49 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | 3:11.91 | |
18 | 195 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 3:13.57 | |
19 | 236 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 3:13.64 | |
20 | 398 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 3:14.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 08 november 2013 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 20:02 |