2020-01-20   20:23:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

6_S
Løb 6, 100m Butterfly Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
14 år 
229  Thielst Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  25 m  1:07.29   
350  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  25 m  1:07.74   
255  Kolberg Jakob  2000  HØRSHOLM  0057AH  25 m  1:13.23   
397  Larsen Tomas Stensballe  2000  GENTOFTE  0035AK  25 m  1:14.55   
428  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  1:15.71   
405  Norus Jens Christian  2000  GENTOFTE  0053AN  25 m  1:16.90   
315  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m  1:28.54   
172  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  25 m  1:29.63   
348  Torp Kristian  2000  BIRKERØD  0083AC  25 m  1:30.85   
10  30  Tversted Johan Vitus  2000  SØLLERØD  0063AI  25 m  1:33.66   
11  22  Hartelius Peter  2000  SØLLERØD  0055AO  25 m  1:33.83   
12  389  Hellmann William  2000  GENTOFTE  0075AL  25 m  1:36.22   
13 år 
238  Andersen Magnus Bækgaard  2001  HØRSHOLM  0101AF  25 m  1:19.85   
354  Røgind Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  1:21.53   
324  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  1:24.30   
376  Andersen Mads Bjørn  2001  GENTOFTE  0143AL  25 m  1:24.39   
245  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  25 m  1:26.42   
267  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  1:32.96   
174  Tholle Gorm Topp  2001  HOLBÆK  0151AD  25 m  1:33.21   
170  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  1:33.64   
259  Schiøtz Alexander  2001  HØRSHOLM  0111AE  25 m  1:35.11   
10  263  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  1:35.49   
11  421  Taul Valdemar  2001  GENTOFTE  0105AH  25 m  1:35.91   
12  401  Lundin Carl Martin  2001  GENTOFTE  0123AE  25 m  1:37.64   
13  308  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  1:39.13   
14  365  Svarre Jonathan  2001  SLANGERUP    25 m  1:40.22   
15  415  Skinhøj Christian  2001  GENTOFTE  0165AG  25 m  1:40.25   
16  361  Madsen Alexander Skarby  2001  SLANGERUP  0183AD  25 m  1:40.83   
17  366  Thilleman Rasmus  2001  SLANGERUP  0175AK  25 m  1:43.31   
18  434  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  1:43.54   
19  292  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  1:44.65   
20  199  Feuk Elias  2001  HELSINGØR  0157AJ  25 m  1:46.04   
21  272  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  1:48.04   
12 år og yngre 
326  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  1:21.71   
312  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  1:24.75   
370  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  1:24.93   
327  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m  1:27.61   
18  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  25 m  1:31.44   
318  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  1:34.64   
344  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  1:34.91   
242  Hartvig Asger  2002  HØRSHOLM  0277AB  25 m  1:36.49   
335  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m  1:38.30   
10  402  Lønborg Carl-Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  1:38.35   
11  440  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  1:41.79   
12  293  Arnkjær Mathias Rene  2002  FR.VÆRK  0293AD  25 m  1:46.96   
13  162  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  1:49.34   
14  368  Larsen Jonathan  2002  LAKSEN  0219AD  25 m  1:54.38   
15  363  Overgaard August  2002  SLANGERUP  0211AH  25 m  1:56.33   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark