2020-01-20   20:29:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

7_S
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
12 år 
281  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  25 m  2:43.09   
321  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m  2:50.50   
422  Teschl Laura Grøn  2002  GENTOFTE  0262AL  25 m  3:01.26   
211  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  3:02.00   
394  Lange Emilie Holst  2002  GENTOFTE  0218AL  25 m  3:02.10   
436  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  25 m  3:03.23   
453  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  3:09.52   
20  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD  0244AQ  25 m  3:14.12   
341  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  3:17.10   
10  384  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  3:18.84   
11  417  Soja Benedikte Lin  2002  GENTOFTE  0286AB  25 m  3:26.63   
12  184  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  3:34.01   
13  137  Mundt Sille  2002  VÆRLØSE  0294AP  25 m  3:44.29   
14  280  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m  3:47.35   
11 år 
435  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  2:59.20   
50  Schelde-Mollerup Lærke  2003  FR.SUND  0358AB  25 m  3:14.63   
332  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  3:26.88   
331  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  3:35.24   
381  Boesen Signe Dyrskjøt  2003  GENTOFTE  0308AB  25 m  3:41.59   
134  Lund-Scherbeck Sofie  2003  VÆRLØSE  0398AJ  25 m  3:42.57   
391  Ibsen Molly  2003  GENTOFTE  0372AG  25 m  3:42.89   
351  Vallentin Alberte  2003  BIRKERØD  0308AG  25 m  3:43.86   
227  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  3:45.45   
10  310  Bergqvist Cornelia  2003  BIRKERØD  0346AE  25 m  3:48.65   
11  358  Bischoff Caroline  2003  SLANGERUP    25 m  3:51.47   
12  260  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HØRSHOLM  0352AD  25 m  4:16.40   
13  274  Nygaard Cassandra G.  2003  ALLERØD  0398AD  25 m  4:27.37   
10 år og yngre 
404  Nimb Isabella Victoria  2004  GENTOFTE    25 m  3:29.30   
333  Nørby Camille  2004  BIRKERØD  0498AE  25 m  3:52.17   
159  Løkkegaard Roseline  2004  GLADSAXE  0462AF  25 m  3:54.36   
343  Ramlow Mathilde  2004  BIRKERØD  0478AE  25 m  4:10.52   
330  Johansen Esmeralda  2004  BIRKERØD  0482AB  25 m  4:22.05   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark