2020-01-28   16:13:16
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

8_S
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
14 år 
27  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  2:28.36   
428  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  2:28.43   
346  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  25 m  2:34.24   
460  Presskorn Frederik  2000  GLADSAXE  0061AB  25 m  2:43.30   
46  Nielsen Anton Haugaard  2000  FR.SUND  0009AM  25 m  2:46.19   
43  Andersen Anton Asmind  2000  FR.SUND  0001AP  25 m  2:46.35   
300  Sommer Phillip Søren  2000  FR.VÆRK  0013AE  25 m  2:53.23   
269  Jensen Christian K.  2000  ALLERØD  0099AD  25 m  2:54.19   
315  Christoffersen Jacob Krog  2000  BIRKERØD  0039AK  25 m  2:56.68   
10  223  Schønning Adrian Roed  2000  HELSINGØR  0039AA  25 m  3:07.98   
11  232  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  25 m  3:09.67   
13 år 
238  Andersen Magnus Bækgaard  2001  HØRSHOLM  0101AF  25 m  2:28.51   
427  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  2:38.92   
337  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  2:41.06   
205  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  3:00.94   
263  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  3:01.35   
434  Petersen Christoffer D.  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  3:03.02   
308  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  3:04.76   
421  Taul Valdemar  2001  GENTOFTE  0105AH  25 m  3:07.00   
378  Becktor August  2001  GENTOFTE  0159AE  25 m  3:09.08   
10  366  Thilleman Rasmus  2001  SLANGERUP  0175AK  25 m  3:09.46   
11  292  Andersen Nicklas  2001  FR.VÆRK  0171AI  25 m  3:15.59   
12  220  Schiødt Jesper  2001  HELSINGØR  0107AK  25 m  3:17.33   
12 år og yngre 
217  Pedersen Nicklas Östman  2002  HELSINGØR  0231AC  25 m  2:40.51   
370  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  2:56.08   
318  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  2:56.10   
382  Dessau Marcus  2002  GENTOFTE  0229AB  25 m  3:03.32   
335  Olesen Mads Rønn  2002  BIRKERØD  0281AC  25 m  3:07.55   
344  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  3:11.01   
447  Skytte Victor Arendt  2002  ALLERØD  0255AF  25 m  3:14.17   
162  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  3:21.51   
418  Steengaard Rasmus K.  2002  GENTOFTE  0281AJ  25 m  3:26.53   
10  24  Juul Asger Hugo  2003  SØLLERØD  0339AB  25 m  3:26.67   
11  177  Palmø Theodor  2002  HOLBÆK  0255AE  25 m  3:28.02   
12  440  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  25 m  3:28.02   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark