2020-02-19   09:51:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

9_S
Løb 9, 200m Medley Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
12 år 
31  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  25 m  2:51.25   
266  Graasbøll Mille  2002  ALLERØD  0234AB  25 m  2:53.95   
321  Gjerløv Clara  2002  BIRKERØD  0224AF  25 m  2:58.89   
409  Petersen Natalie Clara  2002  GENTOFTE  0296AB  25 m  3:05.68   
408  Petersen Bjørk Nelsing  2002  GENTOFTE  0264AE  25 m  3:05.81   
26  Kruse Josephine  2002  SØLLERØD  0242AQ  25 m  3:09.36   
459  Pedersen Amalie Windfeld  2002  GLADSAXE  0252AH  25 m  3:09.43   
451  Hall Ida W.  2002  HILLERØD  0236AG  25 m  3:14.67   
241  Graffe Anna  2002  HØRSHOLM  0262AI  25 m  3:15.57   
10  454  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  3:16.81   
11  130  Hansen Ida Holm  2002  VÆRLØSE  0268AN  25 m  3:19.37   
12  341  Porsdal Cecilie  2002  BIRKERØD  0254AH  25 m  3:23.75   
13  202  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  3:26.40   
14  184  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  3:28.82   
15  230  Thorsen Amalie Louise  2002  HELSINGØR  0246AF  25 m  3:29.39   
16  140  Vibskov Sarah Caroline  2002  VÆRLØSE  0228AQ  25 m  3:32.92   
17  406  Pedersen Laura Bøgvad  2002  GENTOFTE  0264AL  25 m  3:34.23   
18  279  Schrøder Katrine Buhl  2002  ALLERØD  0236AA  25 m  3:36.85   
19  137  Mundt Sille  2002  VÆRLØSE  0294AP  25 m  3:43.10   
20  367  Veje Ulrikke  2002  SLANGERUP    25 m  3:43.10   
21  280  Sindahl Amalie  2002  ALLERØD  0298AG  25 m  3:44.46   
22  251  Jensen Mathilde Vangkilde  2002  HØRSHOLM  0208AR  25 m  3:45.46   
11 år og yngre 
325  Hvitved Isabel Vang  2003  BIRKERØD  0316AB  25 m  3:10.34   
435  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  25 m  3:17.18   
194  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  3:25.41   
380  Blicher Barbara  2003  GENTOFTE  0328AB  25 m  3:31.56   
359  Johansen Liva Buchholt  2003  SLANGERUP  0306AA  25 m  3:37.40   
273  Nielsen Sofie  2003  ALLERØD  0348AD  25 m  3:38.75   
456  Duedahl-Olesen Cathrine  2003  GLADSAXE  0334AG  25 m  3:39.82   
314  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  3:41.59   
412  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  25 m  3:44.49   
10  313  Boutrup Laura  2003  BIRKERØD  0302AB  25 m  3:45.82   
11  362  Olsen Luna Emilie  2003  SLANGERUP    25 m  3:51.35   
12  322  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  25 m  3:52.73   
13  270  Nielsen Marie  2003  ALLERØD  0304AE  25 m  3:55.92   
14  414  Schrøder Sia Nikoline  2003  GENTOFTE  0304AB  25 m  3:58.55   
15  278  Schrøder Caroline Buhl  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  4:01.06   
16  351  Vallentin Alberte  2003  BIRKERØD  0308AG  25 m  4:03.06   
17  371  Jensen Pernille Elm  2003  JYLLINGE  0302AI  25 m  4:03.69   
18  146  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  4:13.45   
19  182  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  4:23.24   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  08 november 2013 
Licens til Sigma SwimBirkerød  Udskriftstidspunkt  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark