Program for Sollefteå Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag fm
Gren 7, 50m Ryggsim Damer D-E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
10 - 11 år |
1 | 89 | Söderberg Linn | 2004 | SOLLEFTEÅ | AE3804 | 25 m | 42.06 | |
2 | 208 | Lehtinen Elina | 2003 | Ö-VIKS ASS | AN7603 | 25 m | 43.82 | |
3 | 184 | Gustafsson Agnes | 2003 | UMEÅ SS | AJ1803 | 25 m | 43.85 | |
4 | 43 | Fahlgren Wilma | 2003 | NJURUNDA | AK8803 | 25 m | 46.40 | |
5 | 140 | Sahlin Hanna | 2003 | SUNDSVALL | AS5403 | 25 m | 47.06 | |
6 | 8 | Lind Anja | 2004 | HÄRNÖSAND | AB8804 | 25 m | 47.88 | |
7 | 155 | Worander Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AS6403 | 25 m | 48.21 | |
8 | 157 | Öberg Emma | 2003 | SUNDSVALL | AH4603 | 25 m | 48.34 | |
9 | 221 | Hjortsberg Nea | 2004 | SK ÄGIR | AK0404 | 25 m | 48.62 | |
10 | 55 | Svedberg Malva | 2003 | NJURUNDA | AH3603 | 25 m | 49.05 | |
11 | 240 | Viggeborn Tess | 2003 | SK ÄGIR | BE5203 | 25 m | 49.51 | |
12 | 193 | Ohlin Emelie | 2003 | UMEÅ SS | AV2803 | 25 m | 49.73 | |
13 | 236 | Skylare Berglöf Anna | 2003 | SK ÄGIR | AY2603 | 25 m | 50.51 | |
14 | 223 | Jakobsson Filippa | 2003 | SK ÄGIR | AY0603 | 25 m | 50.69 | |
15 | 154 | Wiborg Tilde | 2003 | SUNDSVALL | AW3603 | 25 m | 50.90 | |
16 | 17 | Sellgren Mette | 2003 | HÄRNÖSAND | BB3803 | 25 m | 50.98 | |
17 | 138 | Rautiainen Nadja | 2004 | SUNDSVALL | AR0204 | 25 m | 51.09 | |
18 | 117 | Lindgren Sofia | 2004 | SUNDSVALL | AA4404 | 25 m | 51.89 | |
19 | 234 | Rosberg Sanna | 2004 | SK ÄGIR | AR2804 | 25 m | 52.48 | |
20 | 211 | Agerberg Emma | 2003 | SK ÄGIR | BE6203 | 25 m | 53.45 | |
21 | 48 | Lundblad Lovisa | 2003 | NJURUNDA | AM1203 | 25 m | 54.73 | |
22 | 214 | Boije Sofia | 2003 | SK ÄGIR | BC2803 | 25 m | 54.96 | |
23 | 27 | Kretz Ella | 2004 | KRAMFORS | AQ5804 | 25 m | 55.46 | |
24 | 25 | Eriksson Moa | 2004 | KRAMFORS | AE1804 | 25 m | 55.51 | |
25 | 239 | Westin Ebba | 2004 | SK ÄGIR | AK7604 | 25 m | 57.05 | |
26 | 237 | Skylare Berglöf Beda | 2004 | SK ÄGIR | AK1804 | 25 m | 1:00.73 | |
27 | 79 | Engström Linnea | 2004 | SOLLEFTEÅ | AM8404 | 25 m | ||
28 | 86 | Olsson Olivia | 2003 | SOLLEFTEÅ | 25 m | |||
29 | 111 | Gabrielsson Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AG7803 | 25 m | ||
30 | 136 | Pasanen Angelina | 2003 | SUNDSVALL | 25 m | |||
31 | 139 | Renström Halling Clara | 2004 | SUNDSVALL | AQ8804 | 25 m |
9 år och yngre |
1 | 231 | Näsén Josefina | 2005 | SK ÄGIR | AF7805 | 25 m | 53.61 | |
2 | 82 | Granholm Hannah | 2005 | SOLLEFTEÅ | AE4405 | 25 m | 57.40 | |
3 | 228 | Martinsson Maja | 2005 | SK ÄGIR | AE1805 | 50 m | 1:09.19 | |
4 | 93 | Wörman Cassandra | 2005 | SOLLEFTEÅ | AE5405 | 25 m | ||
5 | 209 | Moström Nellie | 2006 | Ö-VIKS ASS | AB0606 | 25 m | ||
6 | 222 | Jakobsson Agnes | 2005 | SK ÄGIR | AF2805 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 14 januari 2014 |
Licensierad till: Sollefteå Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 18:47 |