2020-01-19   21:42:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nytårsstævne 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Seedede heat Løb 15
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Nytårsstævne    Udskriftsdato  06 januar 2014   
  Stævne by  Ringe    Udskriftstidspunkt  13:13   
  Arrangør  Ringe Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  11 januar 2014         
 
 
 
Løb 15, 100m Frisvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
38  Anna Rxnn  2005    RINGE    25m   
66  Jasmin Rose Andersen  2002  0252AU  RINGE    25m   
Mathilde Bang Hougaard  2003    HAARBY    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
71  Freja Tscherning Hald  2002  0252AI  RINGE    25m  1:56.64 
78  Mathilde Garbo Schorll  2004    RINGE    25m  1:48.67 
81  Emilie Wiedicke  2003  0338AE  RINGE    25m  1:55.81 
130  Christina Larsen  1998    TOMMERUP    25m  2:00.27 
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
132  Amalie Tolstrup Rasmussen  2002    TOMMERUP    25m  1:40.78 
44  Line Vestergaard Hansen  2003    RINGE    25m  1:39.60 
93  Ghita Ross Rasmussen  2003  0362AQ  SVENDBORG    25m  1:35.93 
127  Stine Godtfredsen  2000    TOMMERUP    25m  1:36.70 
43  Amanda Siomone Witte  2003  0344AC  RINGE    25m  1:39.71 
70  Zeline Broe Christensen  2002    RINGE    25m  1:42.18 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
100  Josefine Andersen  2000    TOMMERUP    25m  1:34.90 
90  Katrine Mejlsbye  2002  0256AN  SVENDBORG    25m  1:33.62 
101  Trine Bruun-Petersen  2003  0392AN  TOMMERUP    25m  1:29.54 
29  Anna Kathrine Skjøth  2001  0108AP  OSLF    25m  1:30.43 
131  Marie Louise Nielsen  2001    TOMMERUP    25m  1:33.95 
65  Julie T. Sxrensen  2003  0354AC  RINGE    25m  1:35.51 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
62  Camilla Breum Christensen  2000  0038AV  RINGE    25m  1:29.21 
26  Martha Jørgensen  1998  9848AD  OSLF    25m  1:24.91 
55  Erica Jensen  1998  9806BC  RINGE    25m  1:21.15 
126  Melissa Damsgaard  2001  0136AX  TOMMERUP    25m  1:21.61 
54  Caroline Mogensen  2002  0276AL  RINGE    25m  1:28.03 
59  Renee Asbech  2000  0048AZ  RINGE    25m  1:29.41 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  06 januar 2014 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  13:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark