Startliste for Danske Ã…rgangsmesterskaber Gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 540 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 4:34.34 | |
2 | 374 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 4:38.72 | |
3 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 4:39.07 | |
4 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 4:40.52 | |
5 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 4:43.00 | |
6 | 590 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 4:44.30 | |
7 | 28 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 4:46.40 | |
8 | 375 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 4:47.01 | |
9 | 56 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:48.32 | |
10 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:51.07 | |
11 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 4:51.99 | |
12 | 109 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:52.11 | |
13 | 497 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 4:52.13 | |
14 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 4:53.72 | |
15 | 96 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 4:54.28 | |
16 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 4:55.14 | |
17 | 19 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:56.51 | |
18 | 192 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 4:56.69 | |
19 | 385 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 4:56.94 | |
20 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 4:57.68 | |
21 | 471 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 4:58.16 | |
22 | 500 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 4:59.50 | |
23 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 5:00.60 | |
24 | 123 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 5:00.99 | |
25 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 5:02.89 | |
26 | 349 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 5:03.26 | |
27 | 136 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 5:03.88 | |
28 | 244 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 5:04.43 | |
29 | 200 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 5:05.54 | |
30 | 34 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 5:06.24 | |
31 | 9 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 5:07.00 | |
32 | 44 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 5:07.85 | |
33 | 4 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 5:08.19 | |
34 | 41 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 5:09.07 | |
35 | 63 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 5:09.40 | |
36 | 57 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 5:09.52 | |
37 | 574 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 5:09.88 | |
38 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 5:10.23 | |
39 | 220 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 5:10.39 | |
40 | 100 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 5:10.83 | |
41 | 514 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 5:10.91 | |
42 | 139 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 5:12.04 | |
43 | 257 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 5:12.83 | |
44 | 553 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 5:14.78 | |
45 | 272 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 5:15.08 | |
46 | 346 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 5:15.20 | |
47 | 347 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 5:15.25 | |
48 | 313 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 5:15.29 | |
49 | 80 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 5:15.55 | |
50 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 5:15.99 | |
51 | 579 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879AO | 25 m | 5:16.51 | |
52 | 18 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 5:16.87 | |
53 | 481 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 5:16.95 | |
54 | 360 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 5:17.02 | |
55 | 121 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 5:17.27 | |
56 | 152 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 5:17.73 | |
57 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 5:18.17 | |
58 | 260 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 5:19.10 | |
59 | 302 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 5:19.11 | |
60 | 156 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 5:19.39 | |
61 | 287 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 5:19.69 | |
62 | 381 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 5:19.78 | |
63 | 448 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 5:20.63 | |
64 | 483 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 5:20.79 | |
65 | 504 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 5:20.87 | |
66 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 5:23.45 | |
67 | 138 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 5:24.35 | |
68 | 479 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 5:24.50 | |
69 | 53 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 5:25.92 | |
70 | 218 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 5:27.14 | |
71 | 588 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 5:29.81 | |
72 | 562 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 5:30.00 | |
73 | 91 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 5:30.85 | |
74 | 2 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 5:31.02 | |
75 | 353 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 5:31.69 | |
76 | 512 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 5:32.52 | |
77 | 276 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 5:32.72 | |
78 | 591 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 5:33.65 | |
79 | 62 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 5:34.40 | |
80 | 261 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 25 m | 5:35.19 | |
81 | 573 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 5:35.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 5:05.43 | |
2 | 300 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 5:08.67 | |
3 | 26 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 5:10.65 | |
4 | 485 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 5:11.89 | |
5 | 157 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 5:13.62 | |
6 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 5:13.83 | |
7 | 15 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 5:13.91 | |
8 | 310 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 5:14.05 | |
9 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 5:18.84 | |
10 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 5:19.43 | |
11 | 308 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 5:23.50 | |
12 | 16 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 5:24.71 | |
13 | 505 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 5:24.85 | |
14 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 5:25.92 | |
15 | 587 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 5:27.55 | |
16 | 233 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 5:28.56 | |
17 | 488 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 5:30.77 | |
18 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 5:30.98 | |
19 | 69 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:31.04 | |
20 | 516 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 5:31.19 | |
21 | 111 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 5:32.38 | |
22 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 5:32.42 | |
23 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 5:33.66 | |
24 | 47 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 5:36.50 | |
25 | 396 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 5:36.60 | |
26 | 73 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 5:37.23 | |
27 | 387 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 5:38.12 | |
28 | 566 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 5:38.36 | |
29 | 68 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 5:39.37 | |
30 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 5:39.60 | |
31 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 5:39.62 | |
32 | 575 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 5:40.04 | |
33 | 476 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 5:40.26 | |
34 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 5:41.91 | |
35 | 487 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 5:42.17 | |
36 | 236 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 5:43.05 | |
37 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 5:43.36 | |
38 | 67 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 5:44.68 | |
39 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 5:45.04 | |
40 | 548 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 5:45.47 | |
41 | 554 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 5:45.49 | |
42 | 322 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 5:45.79 | |
43 | 319 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 5:46.05 | |
44 | 489 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 5:46.71 | |
45 | 312 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 5:47.45 | |
46 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 5:48.17 | |
47 | 493 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 25 m | 5:49.68 | |
48 | 342 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 5:49.75 | |
49 | 163 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 5:49.98 | |
50 | 378 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 5:50.19 | |
51 | 332 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 5:50.52 | |
52 | 515 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 5:51.06 | |
53 | 252 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 5:51.49 | |
54 | 502 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 5:51.70 | |
55 | 584 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 5:54.99 | |
56 | 491 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 5:56.11 | |
57 | 501 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 5:56.63 | |
58 | 570 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 6:00.27 | |
59 | 255 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 6:00.47 | |
60 | 202 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 6:00.58 | |
61 | 513 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 6:04.20 | |
62 | 443 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 6:04.52 | |
63 | 352 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 6:05.67 | |
64 | 160 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 6:06.36 | |
65 | 154 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 6:08.43 | |
66 | 86 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 6:09.25 | |
67 | 219 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 6:10.15 | |
68 | 250 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 6:10.50 | |
69 | 581 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 6:10.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 542 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 24.08 | |
2 | 75 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 24.17 | |
3 | 94 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 24.48 | |
4 | 465 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 24.58 | |
5 | 379 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 24.85 | |
6 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 25.01 | |
7 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 25.01 | |
8 | 190 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 25.08 | |
9 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 25.09 | |
10 | 404 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 25.11 | |
11 | 135 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 25.15 | |
12 | 472 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 25.18 | |
13 | 124 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 25.19 | |
14 | 535 | Langhorn Sebastian | 1998 | FARUM | 9801AA | 25 m | 25.46 | |
15 | 239 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 25.50 | |
16 | 107 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 25.52 | |
17 | 148 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 25.61 | |
18 | 348 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 25.64 | |
19 | 532 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 25 m | 25.77 | |
20 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 25.78 | |
21 | 206 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 25.78 | |
22 | 268 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 25.82 | |
23 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 25.88 | |
24 | 480 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 25.90 | |
25 | 155 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 26.00 | |
26 | 59 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 26.03 | |
27 | 266 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 26.04 | |
28 | 455 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 26.04 | |
29 | 363 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 26.12 | |
30 | 384 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 26.12 | |
31 | 539 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 26.15 | |
32 | 208 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 26.18 | |
33 | 90 | Knoblauch Jakob | 1999 | SVENDBORG | 9991AE | 25 m | 26.20 | |
34 | 335 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 26.23 | |
35 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 26.24 | |
36 | 543 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 26.26 | |
37 | 121 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 26.30 | |
38 | 287 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 26.35 | |
39 | 561 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 26.35 | |
40 | 380 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 26.37 | |
41 | 344 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 26.38 | |
42 | 453 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 26.44 | |
43 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 26.48 | |
44 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 26.50 | |
45 | 368 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 26.50 | |
46 | 273 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 26.53 | |
47 | 391 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 26.54 | |
48 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 26.59 | |
49 | 345 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 26.67 | |
50 | 588 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 26.68 | |
51 | 307 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 26.71 | |
52 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 26.81 | |
53 | 265 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 26.82 | |
54 | 549 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 26.84 | |
55 | 471 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 26.85 | |
56 | 355 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 26.87 | |
57 | 290 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 26.96 | |
58 | 286 | Wifstrand Martin | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 26.97 | |
59 | 405 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 26.99 | |
60 | 137 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 27.03 | |
61 | 201 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 27.04 | |
62 | 33 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 27.06 | |
63 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 27.14 | |
64 | 555 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 27.14 | |
65 | 350 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 27.32 | |
66 | 498 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 27.34 | |
67 | 381 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 27.36 | |
68 | 288 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 27.39 | |
69 | 140 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 27.66 | |
70 | 403 | Sørensen Alexander F. | 1999 | TRITON V | 9953AR | 25 m | 27.66 | |
71 | 557 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 27.71 | |
72 | 298 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 27.76 | |
73 | 499 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 27.85 | |
74 | 280 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 28.05 | |
75 | 221 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 28.36 | |
76 | 55 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 29.22 | |
77 | 373 | Oprescu Rares | 1999 | ESBJERG | 9965AN | 25 m | 29.68 | |
78 | 409 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 30.12 | |
79 | 437 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 31.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 26.20 | |
2 | 158 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 27.39 | |
3 | 382 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 27.60 | |
4 | 390 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 27.74 | |
5 | 300 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 27.92 | |
6 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 27.95 | |
7 | 486 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 28.23 | |
8 | 98 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 28.47 | |
9 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 28.50 | |
10 | 305 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 28.50 | |
11 | 589 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 28.58 | |
12 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 28.60 | |
13 | 64 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 28.69 | |
14 | 209 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 28.69 | |
15 | 333 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 28.71 | |
16 | 414 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 28.71 | |
17 | 130 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 28.80 | |
18 | 301 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 28.86 | |
19 | 83 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 28.90 | |
20 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 28.93 | |
21 | 264 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 28.96 | |
22 | 586 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 29.00 | |
23 | 386 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 29.14 | |
24 | 234 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 29.20 | |
25 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 29.26 | |
26 | 444 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 25 m | 29.29 | |
27 | 565 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 29.38 | |
28 | 3 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 29.40 | |
29 | 163 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 29.41 | |
30 | 438 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 25 m | 29.41 | |
31 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 29.49 | |
32 | 392 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 29.49 | |
33 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 29.50 | |
34 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 29.55 | |
35 | 408 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 29.56 | |
36 | 583 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 29.57 | |
37 | 203 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 29.58 | |
38 | 400 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 29.59 | |
39 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 29.60 | |
40 | 452 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 29.63 | |
41 | 458 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 29.65 | |
42 | 568 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 29.65 | |
43 | 253 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 29.66 | |
44 | 189 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 29.70 | |
45 | 567 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 29.73 | |
46 | 207 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 29.74 | |
47 | 72 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 29.75 | |
48 | 354 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 29.76 | |
49 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 29.81 | |
50 | 556 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 29.83 | |
51 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 29.84 | |
52 | 554 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 29.84 | |
53 | 320 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 29.90 | |
54 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 29.93 | |
55 | 13 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 29.97 | |
56 | 585 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 29.98 | |
57 | 440 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 25 m | 29.99 | |
58 | 146 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 30.04 | |
59 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 30.05 | |
60 | 99 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 30.07 | |
61 | 377 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 30.07 | |
62 | 551 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 30.07 | |
63 | 5 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 30.09 | |
64 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 30.12 | |
65 | 120 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 30.14 | |
66 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 30.16 | |
67 | 52 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.17 | |
68 | 533 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 30.20 | |
69 | 454 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 30.26 | |
70 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 30.46 | |
71 | 142 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 30.48 | |
72 | 269 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 30.59 | |
73 | 145 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 30.67 | |
74 | 150 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 30.70 | |
75 | 202 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 30.77 | |
76 | 337 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 30.82 | |
77 | 330 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 30.83 | |
78 | 103 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 30.85 | |
79 | 134 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 30.85 | |
80 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 30.88 | |
81 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 30.92 | |
82 | 267 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | 30.97 | |
83 | 227 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 31.00 | |
84 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.00 | |
85 | 331 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 31.06 | |
86 | 35 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 31.09 | |
87 | 17 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 31.15 | |
88 | 254 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 31.20 | |
89 | 490 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 31.23 | |
90 | 74 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 31.25 | |
91 | 215 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 31.39 | |
92 | 576 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 31.42 | |
93 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 31.44 | |
94 | 188 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 0182AT | 25 m | 31.55 | |
95 | 85 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 31.72 | |
96 | 39 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 31.82 | |
97 | 339 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 31.82 | |
98 | 569 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 31.96 | |
99 | 376 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 32.01 | |
100 | 14 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 32.23 | |
101 | 547 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 32.25 | |
102 | 318 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 32.39 | |
103 | 317 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 32.82 | |
104 | 492 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 32.97 | |
105 | 343 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 33.19 | |
106 | 282 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 33.22 | |
107 | 340 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 33.54 | |
108 | 371 | Møller Ester Helth | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 33.84 | |
109 | 449 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 33.91 | |
110 | 457 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 33.96 | |
111 | 204 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 33.98 | |
112 | 402 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 34.18 | |
113 | 546 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 34.57 | |
114 | 577 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 34.57 | |
115 | 323 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 34.63 | |
116 | 316 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 36.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:04.63 | |
2 | 369 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:06.76 | |
3 | 560 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:07.99 | |
4 | 289 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 2:10.81 | |
5 | 243 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:11.68 | |
6 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:12.47 | |
7 | 112 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:12.71 | |
8 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 2:13.03 | |
9 | 193 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 2:13.20 | |
10 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:14.32 | |
11 | 338 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:15.90 | |
12 | 307 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:15.95 | |
13 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:16.49 | |
14 | 537 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 2:16.99 | |
15 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:17.75 | |
16 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:18.01 | |
17 | 137 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:18.38 | |
18 | 123 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:18.46 | |
19 | 504 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:18.78 | |
20 | 274 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 2:18.84 | |
21 | 90 | Knoblauch Jakob | 1999 | SVENDBORG | 9991AE | 25 m | 2:19.05 | |
22 | 368 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 2:19.48 | |
23 | 76 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 2:19.64 | |
24 | 122 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 2:19.65 | |
25 | 383 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 2:20.32 | |
26 | 25 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 2:20.43 | |
27 | 225 | Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:20.44 | |
28 | 536 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:21.70 | |
29 | 302 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:22.34 | |
30 | 279 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:22.55 | |
31 | 347 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:22.72 | |
32 | 40 | Skalbo Rasmus | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:22.93 | |
33 | 450 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:23.09 | |
34 | 473 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:23.15 | |
35 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:23.22 | |
36 | 251 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:23.28 | |
37 | 42 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:23.45 | |
38 | 8 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:23.56 | |
39 | 259 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:23.81 | |
40 | 481 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 2:24.91 | |
41 | 479 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:25.09 | |
42 | 478 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:25.20 | |
43 | 353 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 2:25.32 | |
44 | 10 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:26.38 | |
45 | 110 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:27.23 | |
46 | 573 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:27.30 | |
47 | 70 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:27.98 | |
48 | 48 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:28.33 | |
49 | 572 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:28.72 | |
50 | 132 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 2:28.73 | |
51 | 50 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:28.93 | |
52 | 281 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:31.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:18.78 | |
2 | 278 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:20.03 | |
3 | 98 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 2:21.59 | |
4 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:22.82 | |
5 | 511 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:23.83 | |
6 | 469 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:24.06 | |
7 | 130 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:24.67 | |
8 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:26.39 | |
9 | 314 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:28.21 | |
10 | 413 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:28.32 | |
11 | 129 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:29.22 | |
12 | 38 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:29.47 | |
13 | 242 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:30.00 | |
14 | 231 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.51 | |
15 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:30.97 | |
16 | 16 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:31.54 | |
17 | 47 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:32.12 | |
18 | 101 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:32.65 | |
19 | 71 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:32.85 | |
20 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:33.01 | |
21 | 216 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:33.58 | |
22 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:33.64 | |
23 | 439 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 25 m | 2:33.68 | |
24 | 209 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 2:34.15 | |
25 | 410 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:34.15 | |
26 | 438 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 25 m | 2:34.79 | |
27 | 199 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:35.15 | |
28 | 329 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 2:35.18 | |
29 | 506 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:35.59 | |
30 | 297 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:35.97 | |
31 | 236 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:36.60 | |
32 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:36.68 | |
33 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:36.89 | |
34 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 2:37.21 | |
35 | 387 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:37.26 | |
36 | 215 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 2:37.28 | |
37 | 151 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:37.46 | |
38 | 141 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:37.47 | |
39 | 241 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:37.48 | |
40 | 3 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 2:37.66 | |
41 | 207 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:37.85 | |
42 | 165 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:38.07 | |
43 | 285 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:38.14 | |
44 | 65 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:38.71 | |
45 | 474 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:38.97 | |
46 | 195 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 2:39.10 | |
47 | 496 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 2:39.10 | |
48 | 494 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 25 m | 2:39.33 | |
49 | 235 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 2:39.55 | |
50 | 372 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:39.66 | |
51 | 508 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:39.70 | |
52 | 326 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 25 m | 2:39.72 | |
53 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:39.74 | |
54 | 541 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:39.75 | |
55 | 396 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 2:39.82 | |
56 | 248 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 2:39.86 | |
57 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 2:40.08 | |
58 | 189 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:40.15 | |
59 | 120 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:40.18 | |
60 | 377 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 2:40.61 | |
61 | 142 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:40.65 | |
62 | 545 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 2:40.71 | |
63 | 454 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:40.79 | |
64 | 17 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 2:40.81 | |
65 | 476 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:40.83 | |
66 | 332 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:41.40 | |
67 | 445 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:41.65 | |
68 | 134 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:41.96 | |
69 | 194 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:41.96 | |
70 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 25 m | 2:42.55 | |
71 | 247 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 2:42.58 | |
72 | 35 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:43.61 | |
73 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:43.64 | |
74 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:43.70 | |
75 | 447 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:44.11 | |
76 | 352 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:44.18 | |
77 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:44.54 | |
78 | 515 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:44.66 | |
79 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:44.80 | |
80 | 60 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:45.38 | |
81 | 327 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | 2:45.71 | |
82 | 162 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 2:45.76 | |
83 | 253 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:46.11 | |
84 | 219 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 2:46.17 | |
85 | 466 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 2:46.40 | |
86 | 145 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 2:46.96 | |
87 | 252 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:46.97 | |
88 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:48.16 | |
89 | 212 | Simonsen Sibel | 2001 | NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:48.39 | |
90 | 115 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 2:48.56 | |
91 | 366 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 2:48.59 | |
92 | 49 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:52.03 | |
93 | 582 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:52.56 | |
94 | 108 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 2:55.15 | |
95 | 159 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 3:17.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Esbjerg Drenge 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 7:57.18 | ||
2 | 104 | Gsc Drenge | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 8:02.62 | ||
3 | 388 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 8:03.00 | ||
4 | 77 | Sigma Drenge | 1998 | SIGMA | 25 m | 8:04.00 | ||
5 | 459 | Vat Drenge | 0 | VAT CPH | 25 m | 8:07.10 | ||
6 | 538 | Farum Miniguns | 1998 | FARUM | 25 m | 8:08.40 | ||
7 | 558 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 8:09.00 | ||
8 | 125 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 25 m | 8:16.22 | ||
9 | 463 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 8:17.55 | ||
10 | 517 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 8:18.35 | ||
11 | 228 | Køge Drenge | 1998 | KØGE | 25 m | 8:20.79 | ||
12 | 359 | Esbjerg Drenge 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 8:23.00 | ||
13 | 20 | Kvik Drenge 1 | 1998 | KVIK | 25 m | 8:25.14 | ||
14 | 351 | Haderslev Drenge | 0 | HSK | 25 m | 8:28.00 | ||
15 | 477 | Hovedstad Drenge Årgang | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 8:33.90 | ||
16 | 389 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 8:40.00 | ||
17 | 21 | Kvik Drenge 2 | 1998 | KVIK | 25 m | 8:40.08 | ||
18 | 406 | Thisted Drenge | 1998 | THISTED | 25 m | 8:47.75 | ||
19 | 271 | Frederikssund Drenge 1 | 1999 | FR.SUND | 25 m | 8:48.14 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Kvik Piger 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 8:52.53 | ||
2 | 293 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 8:55.00 | ||
3 | 460 | Vat Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 9:07.40 | ||
4 | 484 | Hovedstad Piger Årgang | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:08.00 | ||
5 | 149 | Silkeborg Piger | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 9:08.80 | ||
6 | 411 | Thisted Piger | 2000 | THISTED | 25 m | 9:10.18 | ||
7 | 126 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 25 m | 9:10.22 | ||
8 | 518 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 9:13.79 | ||
9 | 294 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 9:15.00 | ||
10 | 395 | de Bedste Heste | 0 | TRITON V | 25 m | 9:15.00 | ||
11 | 23 | Kvik Piger 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 9:16.86 | ||
12 | 388 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 9:20.00 | ||
13 | 464 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 9:28.56 | ||
14 | 564 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 9:32.00 | ||
15 | 519 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 9:45.79 | ||
16 | 87 | Sto Piger | 2001 | STO | 25 m | 9:56.78 | ||
17 | 580 | Hvidovre Piger B | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 10:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 4:26.26 | |
2 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 4:31.77 | |
3 | 438 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 25 m | 4:33.82 | |
4 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 4:34.22 | |
5 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 4:35.17 | |
6 | 440 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 25 m | 4:36.99 | |
7 | 300 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 4:37.86 | |
8 | 414 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 4:38.70 | |
9 | 408 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 4:39.29 | |
10 | 314 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 4:42.24 | |
11 | 157 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 4:43.77 | |
12 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 4:46.77 | |
13 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:46.83 | |
14 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 4:47.96 | |
15 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 4:48.33 | |
16 | 487 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:48.49 | |
17 | 308 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 4:48.60 | |
18 | 73 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 4:49.71 | |
19 | 310 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 4:49.76 | |
20 | 516 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 4:50.16 | |
21 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 4:50.33 | |
22 | 333 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 4:50.56 | |
23 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 4:51.16 | |
24 | 586 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 4:51.43 | |
25 | 15 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 4:51.45 | |
26 | 488 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 4:51.48 | |
27 | 474 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 4:51.49 | |
28 | 444 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 25 m | 4:52.22 | |
29 | 301 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 4:53.50 | |
30 | 67 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 4:53.77 | |
31 | 583 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:54.55 | |
32 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 4:54.89 | |
33 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 4:55.07 | |
34 | 68 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 4:56.40 | |
35 | 412 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 4:57.18 | |
36 | 400 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 4:57.42 | |
37 | 238 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 4:57.50 | |
38 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 4:57.59 | |
39 | 556 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 4:57.62 | |
40 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 4:58.18 | |
41 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 4:58.34 | |
42 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 4:58.83 | |
43 | 234 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 4:58.98 | |
44 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 4:59.34 | |
45 | 151 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 4:59.37 | |
46 | 565 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 4:59.80 | |
47 | 299 | Hansen Rebbeca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 5:00.09 | |
48 | 470 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 5:01.20 | |
49 | 216 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 5:01.37 | |
50 | 195 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 5:01.78 | |
51 | 69 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:02.00 | |
52 | 82 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 5:02.23 | |
53 | 575 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 5:02.51 | |
54 | 65 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 5:03.18 | |
55 | 332 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 5:03.27 | |
56 | 61 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 5:03.32 | |
57 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 5:03.51 | |
58 | 141 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 5:03.78 | |
59 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 5:04.06 | |
60 | 578 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 5:04.46 | |
61 | 330 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 5:04.50 | |
62 | 534 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 5:06.66 | |
63 | 205 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 5:07.75 | |
64 | 319 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 5:08.22 | |
65 | 227 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 5:08.33 | |
66 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 5:09.52 | |
67 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 5:10.14 | |
68 | 491 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 5:10.65 | |
69 | 306 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 5:11.69 | |
70 | 502 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 5:11.75 | |
71 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 5:12.57 | |
72 | 255 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 5:12.92 | |
73 | 304 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 5:14.54 | |
74 | 17 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 5:14.78 | |
75 | 194 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 5:15.43 | |
76 | 226 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 5:17.80 | |
77 | 311 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 5:18.24 | |
78 | 362 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 5:19.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:53.27 | |
2 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:56.21 | |
3 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:56.76 | |
4 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:56.96 | |
5 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 1:57.65 | |
6 | 369 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:57.68 | |
7 | 480 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:57.87 | |
8 | 190 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:58.16 | |
9 | 379 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:58.32 | |
10 | 112 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:58.71 | |
11 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:58.86 | |
12 | 289 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:59.13 | |
13 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:59.41 | |
14 | 590 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:59.45 | |
15 | 96 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:59.73 | |
16 | 56 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:00.21 | |
17 | 380 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:00.29 | |
18 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:00.95 | |
19 | 148 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 2:01.15 | |
20 | 107 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:01.39 | |
21 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:01.67 | |
22 | 363 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:01.67 | |
23 | 455 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:01.67 | |
24 | 124 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:02.01 | |
25 | 239 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:02.95 | |
26 | 266 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 2:03.01 | |
27 | 348 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 2:03.20 | |
28 | 561 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:03.46 | |
29 | 8 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:03.52 | |
30 | 471 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 2:03.61 | |
31 | 206 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 2:03.74 | |
32 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:03.76 | |
33 | 225 | Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:03.96 | |
34 | 472 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 2:03.97 | |
35 | 344 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:03.99 | |
36 | 232 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 2:04.29 | |
37 | 500 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:04.82 | |
38 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:04.90 | |
39 | 341 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 2:05.13 | |
40 | 535 | Langhorn Sebastian | 1998 | FARUM | 9801AA | 25 m | 2:05.38 | |
41 | 135 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 2:05.41 | |
42 | 307 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:05.46 | |
43 | 19 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:05.53 | |
44 | 34 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:05.53 | |
45 | 367 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 2:05.56 | |
46 | 274 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 2:05.62 | |
47 | 211 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:05.91 | |
48 | 453 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:06.20 | |
49 | 243 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:06.24 | |
50 | 536 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:06.28 | |
51 | 33 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:06.47 | |
52 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:06.49 | |
53 | 57 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:06.50 | |
54 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:06.52 | |
55 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:06.74 | |
56 | 155 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 2:06.87 | |
57 | 220 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 2:06.87 | |
58 | 133 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:07.01 | |
59 | 25 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 2:07.03 | |
60 | 136 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:07.12 | |
61 | 244 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:07.17 | |
62 | 383 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 2:07.29 | |
63 | 349 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:07.31 | |
64 | 537 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 2:07.37 | |
65 | 478 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:07.40 | |
66 | 251 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 2:07.49 | |
67 | 473 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:07.76 | |
68 | 42 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:08.20 | |
69 | 286 | Wifstrand Martin | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:08.58 | |
70 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:08.95 | |
71 | 4 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:09.13 | |
72 | 335 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 2:09.36 | |
73 | 44 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:09.39 | |
74 | 100 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:09.83 | |
75 | 273 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 2:09.88 | |
76 | 384 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 2:10.05 | |
77 | 260 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 2:10.31 | |
78 | 121 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:10.71 | |
79 | 574 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:10.92 | |
80 | 137 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:11.22 | |
81 | 6 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 2:11.26 | |
82 | 456 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:11.50 | |
83 | 110 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:11.98 | |
84 | 562 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:12.02 | |
85 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:12.28 | |
86 | 222 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:12.39 | |
87 | 58 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:13.77 | |
88 | 201 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 2:15.30 | |
89 | 345 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:17.75 | |
90 | 555 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 2:19.12 | |
91 | 350 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 2:20.11 | |
92 | 572 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:20.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:02.04 | |
2 | 98 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 1:04.80 | |
3 | 278 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:06.30 | |
4 | 511 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:06.93 | |
5 | 469 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:07.11 | |
6 | 390 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:07.31 | |
7 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:07.45 | |
8 | 242 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:07.69 | |
9 | 314 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:09.02 | |
10 | 130 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:09.27 | |
11 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:09.29 | |
12 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:09.53 | |
13 | 413 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:09.63 | |
14 | 26 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:09.73 | |
15 | 158 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:09.76 | |
16 | 16 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:09.85 | |
17 | 71 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:09.86 | |
18 | 414 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:09.94 | |
19 | 129 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:10.39 | |
20 | 47 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:10.55 | |
21 | 231 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:10.94 | |
22 | 488 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:11.12 | |
23 | 101 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:11.25 | |
24 | 38 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:11.63 | |
25 | 74 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:12.25 | |
26 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:12.28 | |
27 | 209 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 1:12.34 | |
28 | 354 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:12.39 | |
29 | 64 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:12.44 | |
30 | 216 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:12.77 | |
31 | 3 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 1:12.83 | |
32 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:13.00 | |
33 | 326 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 25 m | 1:13.05 | |
34 | 199 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:13.22 | |
35 | 141 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:13.23 | |
36 | 165 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:13.28 | |
37 | 285 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:13.32 | |
38 | 533 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:13.33 | |
39 | 297 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:13.48 | |
40 | 203 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:13.50 | |
41 | 566 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:13.64 | |
42 | 151 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 1:13.80 | |
43 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 1:13.83 | |
44 | 207 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:13.85 | |
45 | 476 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:13.86 | |
46 | 454 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:13.91 | |
47 | 189 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:13.95 | |
48 | 111 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:14.01 | |
49 | 215 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:14.11 | |
50 | 545 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 1:14.22 | |
51 | 439 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 25 m | 1:14.27 | |
52 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:14.28 | |
53 | 329 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 1:14.34 | |
54 | 146 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:14.48 | |
55 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 25 m | 1:14.48 | |
56 | 387 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:14.60 | |
57 | 386 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:14.61 | |
58 | 248 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:14.65 | |
59 | 506 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:14.68 | |
60 | 567 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:14.73 | |
61 | 238 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:14.74 | |
62 | 235 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:14.77 | |
63 | 134 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:14.87 | |
64 | 474 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:14.88 | |
65 | 195 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 1:14.97 | |
66 | 494 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 25 m | 1:15.03 | |
67 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:15.07 | |
68 | 410 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:15.12 | |
69 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 1:15.18 | |
70 | 496 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:15.18 | |
71 | 445 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:15.39 | |
72 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:15.45 | |
73 | 83 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 1:15.51 | |
74 | 120 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:15.67 | |
75 | 17 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:15.94 | |
76 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:15.98 | |
77 | 508 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:16.09 | |
78 | 486 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:16.37 | |
79 | 142 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:16.79 | |
80 | 253 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:17.02 | |
81 | 241 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:17.15 | |
82 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:17.21 | |
83 | 219 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:17.24 | |
84 | 466 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:17.27 | |
85 | 458 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:17.31 | |
86 | 162 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:17.60 | |
87 | 332 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 1:17.64 | |
88 | 534 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 1:17.73 | |
89 | 447 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:17.82 | |
90 | 267 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | 1:17.84 | |
91 | 372 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:17.97 | |
92 | 501 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:18.03 | |
93 | 35 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:18.07 | |
94 | 582 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:18.11 | |
95 | 530 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 1:18.21 | |
96 | 145 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 1:18.31 | |
97 | 318 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 1:18.33 | |
98 | 240 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:18.72 | |
99 | 366 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 1:19.31 | |
100 | 154 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:19.88 | |
101 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:20.16 | |
102 | 327 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | 1:21.01 | |
103 | 492 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 1:29.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 542 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:05.59 | |
2 | 465 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:06.01 | |
3 | 375 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:07.76 | |
4 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:08.42 | |
5 | 109 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:08.53 | |
6 | 40 | Skalbo Rasmus | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 1:08.65 | |
7 | 363 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:08.67 | |
8 | 367 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 1:08.85 | |
9 | 287 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:08.86 | |
10 | 560 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:09.25 | |
11 | 9 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:09.49 | |
12 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 1:09.52 | |
13 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 1:09.99 | |
14 | 143 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:10.04 | |
15 | 265 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 1:10.51 | |
16 | 497 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:10.62 | |
17 | 139 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:10.99 | |
18 | 259 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:11.14 | |
19 | 483 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 1:11.70 | |
20 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:11.79 | |
21 | 405 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:11.79 | |
22 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:12.01 | |
23 | 59 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:12.07 | |
24 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:12.07 | |
25 | 346 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:12.24 | |
26 | 192 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:12.67 | |
27 | 385 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:12.85 | |
28 | 553 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:12.90 | |
29 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 1:13.11 | |
30 | 50 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:13.74 | |
31 | 114 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 1:13.85 | |
32 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:14.12 | |
33 | 455 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:14.28 | |
34 | 365 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 1:14.49 | |
35 | 373 | Oprescu Rares | 1999 | ESBJERG | 9965AN | 25 m | 1:14.65 | |
36 | 579 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879AO | 25 m | 1:14.81 | |
37 | 41 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:14.99 | |
38 | 8 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:15.10 | |
39 | 2 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:15.46 | |
40 | 132 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:15.49 | |
41 | 138 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:15.55 | |
42 | 313 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:15.58 | |
43 | 499 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:15.67 | |
44 | 467 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:15.70 | |
45 | 140 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:16.03 | |
46 | 152 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:16.19 | |
47 | 272 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:16.24 | |
48 | 220 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:16.28 | |
49 | 102 | Arentoft Esben Vad | 1999 | SKANDERBOR | 9957AR | 25 m | 1:16.41 | |
50 | 218 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:16.46 | |
51 | 280 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:16.50 | |
52 | 122 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:16.73 | |
53 | 498 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:17.10 | |
54 | 503 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:17.14 | |
55 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:17.17 | |
56 | 62 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:17.71 | |
57 | 93 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:17.79 | |
58 | 70 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:17.82 | |
59 | 437 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 1:18.00 | |
60 | 156 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 1:18.38 | |
61 | 221 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:18.40 | |
62 | 384 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:18.74 | |
63 | 557 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:19.25 | |
64 | 276 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 1:20.80 | |
65 | 288 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 1:24.99 | |
66 | 261 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 25 m | 1:25.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:20.69 | |
2 | 382 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:25.65 | |
3 | 485 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:25.93 | |
4 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:26.32 | |
5 | 305 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 2:28.80 | |
6 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:30.51 | |
7 | 15 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:31.49 | |
8 | 587 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:31.98 | |
9 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:32.14 | |
10 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:37.16 | |
11 | 308 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:37.29 | |
12 | 589 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:37.88 | |
13 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:38.03 | |
14 | 505 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:39.24 | |
15 | 489 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:39.53 | |
16 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:39.93 | |
17 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:40.36 | |
18 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:43.51 | |
19 | 364 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:43.91 | |
20 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:44.99 | |
21 | 584 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:46.11 | |
22 | 101 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:46.73 | |
23 | 320 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 2:47.85 | |
24 | 151 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:49.47 | |
25 | 551 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:49.65 | |
26 | 238 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:50.17 | |
27 | 516 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:51.03 | |
28 | 548 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 2:51.46 | |
29 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:52.00 | |
30 | 262 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:52.85 | |
31 | 13 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:53.01 | |
32 | 236 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:56.65 | |
33 | 370 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 2:56.79 | |
34 | 194 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:57.34 | |
35 | 400 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 2:57.37 | |
36 | 66 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:57.39 | |
37 | 490 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 2:57.39 | |
38 | 115 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 2:57.70 | |
39 | 162 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 2:57.84 | |
40 | 49 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:58.27 | |
41 | 392 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 2:58.41 | |
42 | 541 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:59.64 | |
43 | 237 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 3:00.07 | |
44 | 581 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 3:00.73 | |
45 | 223 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 3:00.93 | |
46 | 378 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 3:02.75 | |
47 | 250 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 3:05.05 | |
48 | 513 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 3:07.77 | |
49 | 508 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:07.92 | |
50 | 108 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 3:09.90 | |
51 | 352 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 3:10.74 | |
52 | 316 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 3:11.33 | |
53 | 142 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 3:11.35 | |
54 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 3:11.53 | |
55 | 159 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 3:13.24 | |
56 | 317 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 3:15.47 | |
57 | 331 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 3:15.97 | |
58 | 323 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 3:17.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 540 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:08.66 | |
2 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:08.97 | |
3 | 94 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:09.29 | |
4 | 369 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:10.10 | |
5 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:11.63 | |
6 | 465 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:12.29 | |
7 | 560 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:12.52 | |
8 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:13.34 | |
9 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 2:14.21 | |
10 | 374 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:15.72 | |
11 | 193 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 2:15.74 | |
12 | 28 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:15.89 | |
13 | 497 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:15.90 | |
14 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:16.02 | |
15 | 56 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:16.68 | |
16 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:17.32 | |
17 | 109 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:17.74 | |
18 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 2:18.28 | |
19 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:18.54 | |
20 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:18.94 | |
21 | 76 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 2:19.06 | |
22 | 536 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:19.37 | |
23 | 143 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:19.79 | |
24 | 348 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 2:20.17 | |
25 | 543 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 2:20.25 | |
26 | 500 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:20.46 | |
27 | 57 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:20.94 | |
28 | 239 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:21.09 | |
29 | 40 | Skalbo Rasmus | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:21.28 | |
30 | 471 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 2:21.62 | |
31 | 4 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:23.23 | |
32 | 453 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:23.82 | |
33 | 135 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 2:23.96 | |
34 | 367 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 2:24.26 | |
35 | 514 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:24.39 | |
36 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:24.58 | |
37 | 34 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:24.75 | |
38 | 41 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:25.11 | |
39 | 349 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:25.26 | |
40 | 44 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:25.63 | |
41 | 155 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 2:25.76 | |
42 | 313 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:25.84 | |
43 | 450 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:25.84 | |
44 | 472 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 2:25.85 | |
45 | 405 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:25.86 | |
46 | 136 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 2:26.06 | |
47 | 121 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 2:26.22 | |
48 | 123 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 2:26.22 | |
49 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:26.31 | |
50 | 553 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:27.04 | |
51 | 338 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:27.22 | |
52 | 18 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:27.25 | |
53 | 42 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:27.65 | |
54 | 479 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:28.07 | |
55 | 381 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 2:28.17 | |
56 | 63 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:28.19 | |
57 | 344 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:28.29 | |
58 | 90 | Knoblauch Jakob | 1999 | SVENDBORG | 9991AE | 25 m | 2:28.44 | |
59 | 272 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:28.50 | |
60 | 347 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:28.53 | |
61 | 50 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:28.78 | |
62 | 456 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:28.92 | |
63 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:29.06 | |
64 | 33 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:29.16 | |
65 | 122 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 2:29.28 | |
66 | 504 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:29.30 | |
67 | 93 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:29.53 | |
68 | 100 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:29.96 | |
69 | 353 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 2:29.99 | |
70 | 498 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 2:30.75 | |
71 | 360 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 2:31.11 | |
72 | 574 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:31.65 | |
73 | 448 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:31.74 | |
74 | 279 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:32.13 | |
75 | 91 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 2:34.50 | |
76 | 549 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 2:35.94 | |
77 | 512 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:36.21 | |
78 | 281 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:36.32 | |
79 | 53 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:37.33 | |
80 | 48 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:59.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 57.37 | |
2 | 158 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 58.89 | |
3 | 382 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 59.44 | |
4 | 300 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 59.60 | |
5 | 390 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:00.27 | |
6 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 1:00.29 | |
7 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:00.33 | |
8 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:00.80 | |
9 | 26 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:01.09 | |
10 | 438 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 25 m | 1:01.27 | |
11 | 486 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:01.34 | |
12 | 485 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:01.39 | |
13 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:01.83 | |
14 | 414 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:01.92 | |
15 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:01.93 | |
16 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:02.66 | |
17 | 333 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 1:02.82 | |
18 | 301 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:02.83 | |
19 | 98 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 1:02.86 | |
20 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:02.88 | |
21 | 440 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 25 m | 1:02.88 | |
22 | 278 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:03.10 | |
23 | 234 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:03.17 | |
24 | 487 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:03.25 | |
25 | 83 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 1:03.39 | |
26 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 1:03.50 | |
27 | 408 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:03.53 | |
28 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:03.68 | |
29 | 3 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 1:03.73 | |
30 | 511 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:03.83 | |
31 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:03.86 | |
32 | 488 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:03.96 | |
33 | 64 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:03.97 | |
34 | 444 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 25 m | 1:04.07 | |
35 | 242 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:04.09 | |
36 | 203 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:04.14 | |
37 | 209 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 1:04.17 | |
38 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:04.32 | |
39 | 469 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:04.38 | |
40 | 400 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 1:04.43 | |
41 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:04.46 | |
42 | 73 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:04.63 | |
43 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:04.68 | |
44 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:04.71 | |
45 | 195 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 1:04.86 | |
46 | 583 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:04.87 | |
47 | 489 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:05.00 | |
48 | 38 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:05.05 | |
49 | 454 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:05.05 | |
50 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:05.13 | |
51 | 207 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:05.19 | |
52 | 216 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:05.21 | |
53 | 556 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 1:05.25 | |
54 | 248 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 1:05.30 | |
55 | 312 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:05.31 | |
56 | 189 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:05.32 | |
57 | 227 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:05.41 | |
58 | 502 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:05.51 | |
59 | 567 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:05.54 | |
60 | 474 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:05.57 | |
61 | 470 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:05.60 | |
62 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:05.66 | |
63 | 163 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 1:05.66 | |
64 | 13 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:05.73 | |
65 | 377 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 1:05.75 | |
66 | 299 | Hansen Rebbeca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:05.76 | |
67 | 253 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:05.80 | |
68 | 452 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:05.80 | |
69 | 413 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:05.86 | |
70 | 551 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:05.90 | |
71 | 458 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:05.98 | |
72 | 322 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:06.02 | |
73 | 386 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:06.28 | |
74 | 254 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 1:06.31 | |
75 | 568 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:06.59 | |
76 | 199 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.65 | |
77 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:06.65 | |
78 | 231 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:06.71 | |
79 | 72 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:06.80 | |
80 | 99 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:06.82 | |
81 | 330 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:06.99 | |
82 | 145 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 1:07.18 | |
83 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:07.23 | |
84 | 205 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:07.37 | |
85 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:07.53 | |
86 | 5 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:07.60 | |
87 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:07.62 | |
88 | 52 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:07.68 | |
89 | 202 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:07.73 | |
90 | 103 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:07.87 | |
91 | 134 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:07.94 | |
92 | 85 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 1:08.07 | |
93 | 352 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:08.15 | |
94 | 443 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:08.26 | |
95 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:08.32 | |
96 | 531 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:08.40 | |
97 | 326 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 25 m | 1:08.48 | |
98 | 215 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:08.56 | |
99 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:08.57 | |
100 | 491 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 1:08.60 | |
101 | 311 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:08.63 | |
102 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 1:08.64 | |
103 | 71 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:08.71 | |
104 | 331 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:08.78 | |
105 | 267 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | 1:09.40 | |
106 | 196 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 1:09.87 | |
107 | 81 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 1:09.91 | |
108 | 576 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:10.08 | |
109 | 226 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 1:10.24 | |
110 | 147 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:10.34 | |
111 | 366 | Hansen Laura Mathilde | 2001 | ESBJERG | 0154AU | 25 m | 1:10.65 | |
112 | 14 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:10.98 | |
113 | 494 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 25 m | 1:12.04 | |
114 | 445 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:12.69 | |
115 | 327 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 25 m | 1:13.21 | |
116 | 188 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 0182AT | 25 m | 1:13.25 | |
117 | 530 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 1:13.50 | |
118 | 449 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:14.11 | |
119 | 545 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 1:14.27 | |
120 | 371 | Møller Ester Helth | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 1:15.59 | |
121 | 316 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 1:20.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 16, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 15:58.97 | |
2 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 15:59.01 | |
3 | 112 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 16:22.93 | |
4 | 19 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 16:32.83 | |
5 | 225 | Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 16:44.15 | |
6 | 34 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 16:46.73 | |
7 | 363 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 16:53.55 | |
8 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 16:55.85 | |
9 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 16:59.15 | |
10 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 17:04.59 | |
11 | 455 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 17:05.97 | |
12 | 383 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 17:08.90 | |
13 | 133 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 17:09.28 | |
14 | 302 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 17:22.52 | |
15 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 17:25.81 | |
16 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 17:26.01 | |
17 | 200 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 17:34.42 | |
18 | 33 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 17:37.78 | |
19 | 574 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 17:47.94 | |
20 | 6 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 17:52.45 | |
21 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 17:53.97 | |
22 | 481 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 18:00.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:39.37 | |
2 | 310 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:39.59 | |
3 | 157 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:40.07 | |
4 | 305 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 2:40.12 | |
5 | 396 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 2:41.02 | |
6 | 68 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:42.36 | |
7 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:42.51 | |
8 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:42.84 | |
9 | 246 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:42.93 | |
10 | 69 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:43.55 | |
11 | 585 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:44.31 | |
12 | 586 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:44.71 | |
13 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 2:44.75 | |
14 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:45.02 | |
15 | 565 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:45.43 | |
16 | 412 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:45.97 | |
17 | 364 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:46.09 | |
18 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:48.25 | |
19 | 130 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:49.70 | |
20 | 111 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:49.95 | |
21 | 264 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 2:50.77 | |
22 | 439 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 25 m | 2:52.22 | |
23 | 297 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:52.24 | |
24 | 223 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 2:52.90 | |
25 | 505 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:52.99 | |
26 | 376 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:53.40 | |
27 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:53.55 | |
28 | 354 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:53.79 | |
29 | 165 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:54.51 | |
30 | 202 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:55.65 | |
31 | 38 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:55.69 | |
32 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 2:55.76 | |
33 | 566 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:55.77 | |
34 | 476 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:56.22 | |
35 | 337 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 2:56.41 | |
36 | 47 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:56.55 | |
37 | 362 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:57.02 | |
38 | 329 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 2:57.22 | |
39 | 548 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 2:58.01 | |
40 | 547 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:58.76 | |
41 | 88 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 2:58.90 | |
42 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:59.13 | |
43 | 150 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 2:59.28 | |
44 | 196 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 2:59.33 | |
45 | 343 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 2:59.49 | |
46 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:59.64 | |
47 | 51 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 3:00.69 | |
48 | 252 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 3:00.89 | |
49 | 339 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 3:01.06 | |
50 | 578 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 3:01.15 | |
51 | 83 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 3:01.46 | |
52 | 509 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:01.62 | |
53 | 236 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 3:02.17 | |
54 | 219 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 3:02.22 | |
55 | 61 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 3:02.24 | |
56 | 531 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 3:02.47 | |
57 | 546 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:02.80 | |
58 | 306 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 3:03.01 | |
59 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 3:03.38 | |
60 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 3:03.57 | |
61 | 569 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 3:03.64 | |
62 | 141 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 3:03.83 | |
63 | 60 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 3:03.88 | |
64 | 210 | Baack Mette | 2000 | NEPTUN | 0028AU | 25 m | 3:03.95 | |
65 | 340 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 3:04.09 | |
66 | 235 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:04.41 | |
67 | 247 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:04.55 | |
68 | 39 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 3:04.61 | |
69 | 378 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 25 m | 3:04.90 | |
70 | 147 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 3:06.33 | |
71 | 240 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 3:06.63 | |
72 | 577 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 3:06.96 | |
73 | 490 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 3:08.02 | |
74 | 501 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 3:08.14 | |
75 | 86 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 3:10.47 | |
76 | 249 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 3:10.75 | |
77 | 457 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:11.88 | |
78 | 515 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:12.13 | |
79 | 468 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 3:12.15 | |
80 | 282 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:12.36 | |
81 | 402 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 3:13.10 | |
82 | 492 | Kiilgaard Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178AP | 25 m | 3:13.43 | |
83 | 570 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 3:13.65 | |
84 | 493 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 25 m | 3:17.77 | |
85 | 160 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 3:18.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 56.95 | |
2 | 590 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 57.42 | |
3 | 75 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 58.45 | |
4 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 58.46 | |
5 | 190 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 58.81 | |
6 | 94 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 59.11 | |
7 | 76 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 59.20 | |
8 | 289 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 59.28 | |
9 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 59.51 | |
10 | 379 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 59.56 | |
11 | 380 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 59.61 | |
12 | 124 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:00.50 | |
13 | 560 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:00.77 | |
14 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:00.92 | |
15 | 28 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:00.93 | |
16 | 374 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 1:01.00 | |
17 | 148 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 1:01.11 | |
18 | 472 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:01.26 | |
19 | 192 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:01.67 | |
20 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:01.87 | |
21 | 307 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:02.12 | |
22 | 535 | Langhorn Sebastian | 1998 | FARUM | 9801AA | 25 m | 1:02.14 | |
23 | 143 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:02.28 | |
24 | 107 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:02.43 | |
25 | 561 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:02.46 | |
26 | 193 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 1:02.63 | |
27 | 543 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:02.76 | |
28 | 537 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:03.16 | |
29 | 266 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 1:03.32 | |
30 | 9 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:03.34 | |
31 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:03.59 | |
32 | 44 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:03.61 | |
33 | 480 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:03.85 | |
34 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 1:03.94 | |
35 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:04.01 | |
36 | 349 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 1:04.08 | |
37 | 244 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:04.33 | |
38 | 338 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:04.43 | |
39 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:04.61 | |
40 | 498 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:04.65 | |
41 | 211 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 1:04.71 | |
42 | 222 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 1:05.06 | |
43 | 273 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 1:05.10 | |
44 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:05.15 | |
45 | 109 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:05.26 | |
46 | 4 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:05.27 | |
47 | 336 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:05.27 | |
48 | 274 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:05.33 | |
49 | 514 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:05.55 | |
50 | 381 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:05.57 | |
51 | 355 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 1:05.82 | |
52 | 588 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:05.89 | |
53 | 298 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:06.21 | |
54 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:06.26 | |
55 | 80 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 1:06.29 | |
56 | 344 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:06.48 | |
57 | 467 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:06.57 | |
58 | 287 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:06.59 | |
59 | 403 | Sørensen Alexander F. | 1999 | TRITON V | 9953AR | 25 m | 1:06.77 | |
60 | 208 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 1:06.97 | |
61 | 385 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:06.97 | |
62 | 155 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:07.02 | |
63 | 499 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:07.04 | |
64 | 456 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:07.13 | |
65 | 478 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:07.22 | |
66 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:07.44 | |
67 | 448 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:07.74 | |
68 | 450 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:07.74 | |
69 | 268 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 1:07.86 | |
70 | 384 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:08.00 | |
71 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:08.21 | |
72 | 10 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:08.35 | |
73 | 100 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:08.62 | |
74 | 55 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:08.67 | |
75 | 405 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:08.68 | |
76 | 272 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:08.73 | |
77 | 503 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:08.78 | |
78 | 58 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:08.95 | |
79 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:09.38 | |
80 | 110 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 1:09.48 | |
81 | 409 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:10.04 | |
82 | 261 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 25 m | 1:18.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:30.00 | ||
2 | 324 | A6 Piger 1 | 2000 | A6 | 25 m | 4:35.00 | ||
3 | 78 | Sigma Piger 1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:36.00 | ||
4 | 518 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:36.79 | ||
5 | 22 | Kvik Piger 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 4:36.84 | ||
6 | 294 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:38.00 | ||
7 | 126 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 25 m | 4:40.33 | ||
8 | 229 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 4:40.79 | ||
9 | 149 | Silkeborg Piger | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 4:41.25 | ||
10 | 23 | Kvik Piger 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 4:42.83 | ||
11 | 460 | Vat Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:43.00 | ||
12 | 484 | Hovedstad Piger Årgang | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:43.20 | ||
13 | 411 | Thisted Piger | 2000 | THISTED | 25 m | 4:44.02 | ||
14 | 395 | de Bedste Heste | 0 | TRITON V | 25 m | 4:45.00 | ||
15 | 198 | Hils Piger | 2013 | HILLERØD | 25 m | 4:45.50 | ||
16 | 105 | Gsc Piger | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 4:48.74 | ||
17 | 97 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 25 m | 4:50.00 | ||
18 | 245 | Piger Gti | 0 | GTI | 25 m | 4:50.00 | ||
19 | 464 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:50.39 | ||
20 | 564 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:51.00 | ||
21 | 295 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:54.00 | ||
22 | 164 | Kolding Piger Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 4:55.00 | ||
23 | 388 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:55.00 | ||
24 | 461 | Vat Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:55.30 | ||
25 | 580 | Hvidovre Piger B | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 4:55.49 | ||
26 | 394 | Stv Piger 00 | 2000 | STV | 25 m | 4:58.19 | ||
27 | 128 | As 2 Piger | 0 | AALBORG | 25 m | 5:00.33 | ||
28 | 544 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 5:02.48 | ||
29 | 79 | Sigma Piger 2 | 2000 | SIGMA | 25 m | 5:05.00 | ||
30 | 325 | A6 Piger 2 | 2000 | A6 | 25 m | 5:05.00 | ||
31 | 519 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 5:05.79 | ||
32 | 462 | Vat Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 5:10.00 | ||
33 | 230 | Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 5:12.89 | ||
34 | 46 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 5:13.97 | ||
35 | 321 | Aarhus Swim | 2000 | AAS | 25 m | 5:15.00 | ||
36 | 87 | Sto Piger | 2001 | STO | 25 m | 5:17.75 | ||
37 | 214 | Horsens Piger 1 | 2000 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 20, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Esbjerg Drenge 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:38.33 | ||
2 | 538 | Farum Miniguns | 1998 | FARUM | 25 m | 3:39.00 | ||
3 | 104 | Gsc Drenge | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 3:39.08 | ||
4 | 388 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 3:40.00 | ||
5 | 77 | Sigma Drenge | 1998 | SIGMA | 25 m | 3:41.00 | ||
6 | 459 | Vat Drenge | 0 | VAT CPH | 25 m | 3:41.20 | ||
7 | 125 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 25 m | 3:44.22 | ||
8 | 463 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 3:44.50 | ||
9 | 558 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 3:45.00 | ||
10 | 517 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 3:47.79 | ||
11 | 477 | Hovedstad Drenge Årgang | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:51.00 | ||
12 | 119 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 3:52.10 | ||
13 | 20 | Kvik Drenge 1 | 1998 | KVIK | 25 m | 3:52.37 | ||
14 | 197 | Hils Drenge | 1998 | HILLERØD | 25 m | 3:52.50 | ||
15 | 351 | Haderslev Drenge | 0 | HSK | 25 m | 3:54.00 | ||
16 | 21 | Kvik Drenge 2 | 1998 | KVIK | 25 m | 3:55.64 | ||
17 | 270 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m | 3:55.87 | ||
18 | 389 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 3:58.00 | ||
19 | 7 | Pack98 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | 3:58.15 | ||
20 | 334 | Helsingør Drenge | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 3:58.18 | ||
21 | 127 | As 2 Drenge | 0 | AALBORG | 25 m | 3:59.00 | ||
22 | 406 | Thisted Drenge | 1998 | THISTED | 25 m | 4:04.06 | ||
23 | 256 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 4:13.25 | ||
24 | 45 | Roskilde Drenge 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:17.00 | ||
25 | 228 | Køge Drenge | 1998 | KØGE | 25 m | 4:48.88 | ||
26 | 213 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 4:02.83 | |
2 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:06.08 | |
3 | 96 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 4:06.83 | |
4 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 4:08.79 | |
5 | 112 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 4:11.14 | |
6 | 225 | Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 4:14.35 | |
7 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 4:14.38 | |
8 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 4:14.96 | |
9 | 480 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 4:15.35 | |
10 | 497 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 4:16.23 | |
11 | 348 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 4:16.75 | |
12 | 19 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:18.26 | |
13 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 4:18.47 | |
14 | 124 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 4:18.50 | |
15 | 56 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:18.51 | |
16 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 4:19.16 | |
17 | 34 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 4:19.49 | |
18 | 465 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 4:19.54 | |
19 | 455 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 4:19.71 | |
20 | 190 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 4:19.98 | |
21 | 148 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 4:20.39 | |
22 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 4:20.56 | |
23 | 471 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 4:20.72 | |
24 | 8 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 4:20.98 | |
25 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 4:21.60 | |
26 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:23.17 | |
27 | 344 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 4:24.48 | |
28 | 211 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 4:24.63 | |
29 | 239 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:24.83 | |
30 | 206 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:25.70 | |
31 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:25.71 | |
32 | 220 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 4:25.98 | |
33 | 123 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 4:26.12 | |
34 | 33 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 4:26.14 | |
35 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 4:26.19 | |
36 | 500 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 4:26.53 | |
37 | 133 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 4:27.18 | |
38 | 383 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 4:27.30 | |
39 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 4:27.48 | |
40 | 232 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 4:27.53 | |
41 | 9 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 4:27.55 | |
42 | 302 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 4:28.38 | |
43 | 266 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 4:29.05 | |
44 | 80 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 4:29.60 | |
45 | 341 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 4:29.76 | |
46 | 40 | Skalbo Rasmus | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 4:30.12 | |
47 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 4:30.47 | |
48 | 200 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 4:30.86 | |
49 | 57 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:33.09 | |
50 | 574 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 4:33.36 | |
51 | 42 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 4:33.48 | |
52 | 100 | Kiss Christoffer | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 4:33.54 | |
53 | 41 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:33.75 | |
54 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 4:34.67 | |
55 | 453 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 4:34.74 | |
56 | 405 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 4:34.98 | |
57 | 135 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 4:36.07 | |
58 | 121 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 4:36.92 | |
59 | 6 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 4:37.38 | |
60 | 456 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 4:38.78 | |
61 | 313 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 4:39.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:08.12 | |
2 | 328 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:08.24 | |
3 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:08.39 | |
4 | 382 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:08.57 | |
5 | 438 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 25 m | 2:09.42 | |
6 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:09.46 | |
7 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:09.64 | |
8 | 26 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:10.96 | |
9 | 300 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:11.43 | |
10 | 390 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 2:11.90 | |
11 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:12.86 | |
12 | 488 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:13.66 | |
13 | 414 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:14.05 | |
14 | 586 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:14.46 | |
15 | 440 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 25 m | 2:14.53 | |
16 | 314 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:14.79 | |
17 | 408 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:15.14 | |
18 | 301 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:15.17 | |
19 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:15.39 | |
20 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:15.80 | |
21 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:16.08 | |
22 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:16.31 | |
23 | 333 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 2:16.42 | |
24 | 487 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:16.45 | |
25 | 38 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:16.63 | |
26 | 589 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:16.96 | |
27 | 516 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:17.18 | |
28 | 73 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 2:17.47 | |
29 | 354 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:18.19 | |
30 | 278 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:18.29 | |
31 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:18.48 | |
32 | 469 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:18.88 | |
33 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:18.89 | |
34 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 2:18.95 | |
35 | 234 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:18.97 | |
36 | 511 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:19.10 | |
37 | 195 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 2:19.24 | |
38 | 386 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 2:19.24 | |
39 | 474 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:19.42 | |
40 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:19.48 | |
41 | 308 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:19.76 | |
42 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:19.85 | |
43 | 310 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:20.20 | |
44 | 400 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 2:20.20 | |
45 | 83 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 2:20.34 | |
46 | 216 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:20.38 | |
47 | 151 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:20.48 | |
48 | 71 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:20.76 | |
49 | 556 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 2:20.81 | |
50 | 248 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 25 m | 2:20.89 | |
51 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:21.02 | |
52 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:21.05 | |
53 | 377 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 2:21.22 | |
54 | 444 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 25 m | 2:21.39 | |
55 | 238 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:21.51 | |
56 | 551 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:21.58 | |
57 | 299 | Hansen Rebbeca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 2:21.67 | |
58 | 242 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:21.89 | |
59 | 583 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:22.01 | |
60 | 209 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 2:22.11 | |
61 | 470 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 2:22.30 | |
62 | 67 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:22.36 | |
63 | 207 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:22.72 | |
64 | 297 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:22.82 | |
65 | 567 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:22.94 | |
66 | 454 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:23.20 | |
67 | 387 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:23.28 | |
68 | 85 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 2:23.31 | |
69 | 489 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:23.31 | |
70 | 413 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:23.33 | |
71 | 476 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:23.41 | |
72 | 312 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 2:23.45 | |
73 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:24.27 | |
74 | 486 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:24.32 | |
75 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 2:24.51 | |
76 | 502 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.75 | |
77 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:24.78 | |
78 | 330 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 2:25.01 | |
79 | 452 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 2:25.21 | |
80 | 231 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:25.34 | |
81 | 145 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 2:25.79 | |
82 | 254 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 2:25.83 | |
83 | 82 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 2:26.02 | |
84 | 332 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 25 m | 2:26.12 | |
85 | 205 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:26.16 | |
86 | 52 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:26.20 | |
87 | 534 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | 2:26.23 | |
88 | 285 | Sjøgren Natascha Bonnen | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:26.48 | |
89 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:26.55 | |
90 | 253 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 2:26.58 | |
91 | 342 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:26.85 | |
92 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:27.23 | |
93 | 491 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:27.29 | |
94 | 352 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:27.41 | |
95 | 227 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:27.59 | |
96 | 194 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:27.63 | |
97 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:27.90 | |
98 | 215 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 2:27.94 | |
99 | 237 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:28.23 | |
100 | 311 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:28.40 | |
101 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 25 m | 2:28.46 | |
102 | 568 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:28.74 | |
103 | 306 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:28.90 | |
104 | 66 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:28.93 | |
105 | 72 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:29.37 | |
106 | 501 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:29.40 | |
107 | 252 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:29.60 | |
108 | 35 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:29.68 | |
109 | 255 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 2:29.81 | |
110 | 304 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:29.86 | |
111 | 410 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:29.95 | |
112 | 331 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 2:29.99 | |
113 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:30.08 | |
114 | 362 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:30.18 | |
115 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:30.28 | |
116 | 226 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 25 m | 2:30.33 | |
117 | 134 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:30.38 | |
118 | 364 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:30.42 | |
119 | 5 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 2:31.70 | |
120 | 509 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:31.77 | |
121 | 103 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:32.22 | |
122 | 81 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 2:32.47 | |
123 | 468 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:33.91 | |
124 | 160 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 2:34.71 | |
125 | 317 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 2:37.97 | |
126 | 370 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 2:38.51 | |
127 | 530 | Andersen Noa | 2001 | HERLUFSHOL | 0154AP | 25 m | 2:39.00 | |
128 | 466 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 2:39.29 | |
129 | 241 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:41.30 | |
130 | 576 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:47.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 56.96 | |
2 | 369 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 58.38 | |
3 | 28 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 59.52 | |
4 | 560 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:00.26 | |
5 | 465 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:00.28 | |
6 | 379 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:00.29 | |
7 | 289 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:00.51 | |
8 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:00.52 | |
9 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:00.75 | |
10 | 243 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:01.29 | |
11 | 59 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:01.40 | |
12 | 208 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 1:01.84 | |
13 | 543 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:02.30 | |
14 | 472 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:02.32 | |
15 | 368 | Kaul Christian | 1998 | ESBJERG | 9859AI | 25 m | 1:02.65 | |
16 | 375 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:02.89 | |
17 | 504 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:02.95 | |
18 | 537 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:03.18 | |
19 | 90 | Knoblauch Jakob | 1999 | SVENDBORG | 9991AE | 25 m | 1:03.30 | |
20 | 338 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:03.38 | |
21 | 193 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 1:03.50 | |
22 | 137 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:03.70 | |
23 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:04.17 | |
24 | 453 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:04.63 | |
25 | 25 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:04.75 | |
26 | 274 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:04.75 | |
27 | 122 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 1:04.90 | |
28 | 290 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:05.19 | |
29 | 279 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:05.23 | |
30 | 123 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 25 m | 1:05.36 | |
31 | 200 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 1:05.44 | |
32 | 107 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:05.55 | |
33 | 450 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:05.96 | |
34 | 473 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:05.96 | |
35 | 136 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:06.15 | |
36 | 536 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:06.21 | |
37 | 478 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:06.38 | |
38 | 539 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 1:06.58 | |
39 | 479 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:06.73 | |
40 | 70 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:06.98 | |
41 | 251 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 1:07.02 | |
42 | 42 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:07.03 | |
43 | 347 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:07.08 | |
44 | 268 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 1:07.21 | |
45 | 353 | Essendrop Troels D. | 1999 | NYBORG | 9935AI | 25 m | 1:07.23 | |
46 | 383 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:07.37 | |
47 | 10 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:07.44 | |
48 | 385 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:07.81 | |
49 | 391 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 1:08.30 | |
50 | 481 | Nielsen Emil D. | 1999 | HOVEDSTAD | 9911AF | 25 m | 1:08.49 | |
51 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:08.55 | |
52 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:08.76 | |
53 | 573 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:08.84 | |
54 | 281 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:08.98 | |
55 | 273 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 1:09.01 | |
56 | 114 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 1:09.61 | |
57 | 572 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:10.76 | |
58 | 91 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 25 m | 1:13.00 | |
59 | 48 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:14.58 | |
60 | 288 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 1:14.78 | |
61 | 53 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:18.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 585 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:14.08 | |
2 | 305 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 1:14.27 | |
3 | 233 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:15.07 | |
4 | 157 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:15.50 | |
5 | 68 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 1:16.01 | |
6 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:16.05 | |
7 | 396 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 1:16.31 | |
8 | 310 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:16.34 | |
9 | 565 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:16.86 | |
10 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:16.87 | |
11 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:17.23 | |
12 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 1:17.27 | |
13 | 69 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:17.31 | |
14 | 586 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:17.56 | |
15 | 130 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:18.45 | |
16 | 111 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:18.83 | |
17 | 364 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:18.97 | |
18 | 439 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 25 m | 1:19.13 | |
19 | 329 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 25 m | 1:19.14 | |
20 | 412 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:19.40 | |
21 | 269 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 1:20.18 | |
22 | 165 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:20.51 | |
23 | 223 | Lund Stella Krogh | 2000 | HORSENS | 0056AN | 25 m | 1:20.53 | |
24 | 202 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:20.92 | |
25 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:20.95 | |
26 | 337 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:21.24 | |
27 | 297 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:21.38 | |
28 | 505 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:21.54 | |
29 | 252 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 1:21.62 | |
30 | 88 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 1:21.98 | |
31 | 196 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 1:22.17 | |
32 | 376 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:22.26 | |
33 | 566 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:22.79 | |
34 | 64 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:23.09 | |
35 | 578 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:23.20 | |
36 | 146 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:23.26 | |
37 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:23.35 | |
38 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:23.55 | |
39 | 219 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:23.97 | |
40 | 306 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:24.01 | |
41 | 548 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:24.11 | |
42 | 547 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:24.28 | |
43 | 362 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:24.33 | |
44 | 531 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:24.35 | |
45 | 343 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 1:24.55 | |
46 | 312 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:24.81 | |
47 | 47 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:24.82 | |
48 | 490 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 1:24.95 | |
49 | 39 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:25.19 | |
50 | 147 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:25.35 | |
51 | 546 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:25.90 | |
52 | 150 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 1:25.99 | |
53 | 509 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:26.12 | |
54 | 240 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:26.36 | |
55 | 339 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:26.36 | |
56 | 571 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:26.67 | |
57 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:26.80 | |
58 | 569 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:26.81 | |
59 | 457 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:26.82 | |
60 | 247 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 1:26.85 | |
61 | 51 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:27.20 | |
62 | 340 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:27.24 | |
63 | 501 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:27.48 | |
64 | 533 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 1:27.52 | |
65 | 468 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:27.84 | |
66 | 249 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 1:28.50 | |
67 | 86 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 25 m | 1:28.58 | |
68 | 188 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 0182AT | 25 m | 1:28.65 | |
69 | 371 | Møller Ester Helth | 2001 | ESBJERG | 0102AV | 25 m | 1:29.01 | |
70 | 577 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:30.24 | |
71 | 282 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:30.43 | |
72 | 493 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 25 m | 1:32.20 | |
73 | 402 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:32.59 | |
74 | 159 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:40.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:05.07 | |
2 | 590 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:05.39 | |
3 | 75 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:07.56 | |
4 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:09.45 | |
5 | 380 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:10.38 | |
6 | 374 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:11.60 | |
7 | 28 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:12.53 | |
8 | 192 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:15.66 | |
9 | 190 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:16.73 | |
10 | 76 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 2:16.74 | |
11 | 307 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:19.01 | |
12 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:19.03 | |
13 | 289 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 2:19.31 | |
14 | 143 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:21.26 | |
15 | 540 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:21.51 | |
16 | 349 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 2:22.41 | |
17 | 44 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:23.00 | |
18 | 124 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:23.46 | |
19 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 2:23.48 | |
20 | 30 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:23.73 | |
21 | 222 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:25.03 | |
22 | 109 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:25.22 | |
23 | 336 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:25.64 | |
24 | 80 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 2:26.05 | |
25 | 498 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 2:26.25 | |
26 | 9 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:26.99 | |
27 | 211 | Harboe Jacob | 1998 | NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:27.17 | |
28 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:27.81 | |
29 | 448 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:28.31 | |
30 | 34 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:28.61 | |
31 | 514 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:28.89 | |
32 | 475 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:29.77 | |
33 | 257 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 2:29.82 | |
34 | 4 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:30.89 | |
35 | 19 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:31.33 | |
36 | 450 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:31.66 | |
37 | 55 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:31.72 | |
38 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:31.93 | |
39 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 2:31.98 | |
40 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:33.02 | |
41 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:37.66 | |
42 | 409 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:42.36 | |
43 | 403 | Sørensen Alexander F. | 1999 | TRITON V | 9953AR | 25 m | 2:59.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 2:23.83 | |
2 | 328 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:24.26 | |
3 | 305 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 2:24.87 | |
4 | 158 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:25.29 | |
5 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:26.88 | |
6 | 300 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:27.23 | |
7 | 98 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 2:28.56 | |
8 | 26 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:28.63 | |
9 | 485 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:29.41 | |
10 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 2:29.64 | |
11 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:30.19 | |
12 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 2:30.65 | |
13 | 233 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:30.99 | |
14 | 414 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:32.04 | |
15 | 16 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:32.24 | |
16 | 264 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 2:33.13 | |
17 | 15 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:33.23 | |
18 | 469 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:33.58 | |
19 | 308 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:33.62 | |
20 | 278 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:33.66 | |
21 | 111 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:33.69 | |
22 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:33.78 | |
23 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:34.07 | |
24 | 505 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:34.69 | |
25 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:35.02 | |
26 | 314 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:35.12 | |
27 | 587 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 2:35.33 | |
28 | 242 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:35.86 | |
29 | 354 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:36.14 | |
30 | 130 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:36.27 | |
31 | 565 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:36.56 | |
32 | 585 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:36.56 | |
33 | 489 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:36.72 | |
34 | 38 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:37.03 | |
35 | 511 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:37.15 | |
36 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:37.26 | |
37 | 129 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:37.39 | |
38 | 476 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:37.57 | |
39 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:37.95 | |
40 | 439 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 25 m | 2:38.22 | |
41 | 47 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:38.24 | |
42 | 217 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 25 m | 2:38.31 | |
43 | 566 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:38.42 | |
44 | 209 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 2:38.59 | |
45 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 2:38.86 | |
46 | 396 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 2:38.91 | |
47 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:38.92 | |
48 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 2:39.58 | |
49 | 444 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 25 m | 2:40.08 | |
50 | 486 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:40.13 | |
51 | 68 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:40.45 | |
52 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 2:40.68 | |
53 | 101 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:40.96 | |
54 | 364 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:41.09 | |
55 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:41.24 | |
56 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:41.33 | |
57 | 377 | West Sofie | 2000 | ESBJERG | 0092AS | 25 m | 2:41.41 | |
58 | 216 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:41.86 | |
59 | 238 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 2:41.97 | |
60 | 392 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 2:42.17 | |
61 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:42.39 | |
62 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:42.61 | |
63 | 387 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:42.74 | |
64 | 320 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 2:42.96 | |
65 | 83 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 25 m | 2:43.53 | |
66 | 88 | Ellehus Freya | 2000 | SVENDBORG | 0076AJ | 25 m | 2:43.61 | |
67 | 141 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:43.65 | |
68 | 474 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:43.69 | |
69 | 13 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:43.71 | |
70 | 61 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:43.83 | |
71 | 236 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:43.88 | |
72 | 516 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:43.88 | |
73 | 533 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | 2:43.90 | |
74 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 2:44.23 | |
75 | 71 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:44.79 | |
76 | 60 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:45.78 | |
77 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:45.90 | |
78 | 231 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:45.90 | |
79 | 194 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 2:46.09 | |
80 | 252 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:46.19 | |
81 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:46.24 | |
82 | 263 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:46.88 | |
83 | 319 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:47.46 | |
84 | 202 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:47.49 | |
85 | 501 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:47.60 | |
86 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:47.78 | |
87 | 199 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 2:48.18 | |
88 | 17 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 2:48.19 | |
89 | 35 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:48.46 | |
90 | 342 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:48.47 | |
91 | 386 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 2:48.77 | |
92 | 362 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:48.89 | |
93 | 584 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:49.30 | |
94 | 570 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 2:49.58 | |
95 | 165 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:49.59 | |
96 | 154 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:49.88 | |
97 | 318 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:50.27 | |
98 | 491 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 25 m | 2:50.33 | |
99 | 515 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:50.61 | |
100 | 134 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:51.19 | |
101 | 306 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:51.20 | |
102 | 262 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:51.21 | |
103 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:51.51 | |
104 | 513 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:51.70 | |
105 | 49 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:53.58 | |
106 | 496 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 2:55.90 | |
107 | 51 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:57.36 | |
108 | 506 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:58.52 | |
109 | 249 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:58.68 | |
110 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 3:01.41 | |
111 | 372 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 3:01.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 52.37 | |
2 | 542 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 52.74 | |
3 | 116 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 52.97 | |
4 | 94 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 53.07 | |
5 | 369 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 53.38 | |
6 | 379 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 53.67 | |
7 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 53.90 | |
8 | 559 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 54.08 | |
9 | 590 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 54.11 | |
10 | 380 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 54.20 | |
11 | 446 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 54.42 | |
12 | 148 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 54.66 | |
13 | 361 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 54.66 | |
14 | 404 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 54.69 | |
15 | 190 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 54.78 | |
16 | 480 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 54.83 | |
17 | 289 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 54.84 | |
18 | 161 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 54.87 | |
19 | 124 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 55.10 | |
20 | 239 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 55.10 | |
21 | 135 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 55.16 | |
22 | 56 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 55.26 | |
23 | 472 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 55.46 | |
24 | 96 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 55.80 | |
25 | 107 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 55.81 | |
26 | 37 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 55.82 | |
27 | 112 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 55.91 | |
28 | 455 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 55.96 | |
29 | 206 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 56.00 | |
30 | 193 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 56.10 | |
31 | 266 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | 56.12 | |
32 | 510 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 56.64 | |
33 | 535 | Langhorn Sebastian | 1998 | FARUM | 9801AA | 25 m | 56.75 | |
34 | 348 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 56.97 | |
35 | 274 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 57.07 | |
36 | 453 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 57.07 | |
37 | 344 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 57.17 | |
38 | 76 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 57.20 | |
39 | 268 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | 57.28 | |
40 | 384 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 57.28 | |
41 | 471 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 57.28 | |
42 | 561 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 57.28 | |
43 | 59 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 57.29 | |
44 | 307 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 57.38 | |
45 | 363 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 57.42 | |
46 | 8 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 57.53 | |
47 | 136 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 57.61 | |
48 | 155 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 57.67 | |
49 | 341 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 57.67 | |
50 | 232 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 57.69 | |
51 | 349 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 57.73 | |
52 | 286 | Wifstrand Martin | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 57.80 | |
53 | 500 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 57.84 | |
54 | 539 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 57.85 | |
55 | 537 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 57.89 | |
56 | 273 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | 57.92 | |
57 | 225 | Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 58.22 | |
58 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 58.33 | |
59 | 335 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 58.39 | |
60 | 277 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 58.46 | |
61 | 338 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 58.48 | |
62 | 478 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 58.48 | |
63 | 33 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 58.64 | |
64 | 90 | Knoblauch Jakob | 1999 | SVENDBORG | 9991AE | 25 m | 58.66 | |
65 | 365 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 58.88 | |
66 | 514 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 58.88 | |
67 | 549 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 58.91 | |
68 | 251 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 25 m | 58.93 | |
69 | 31 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 58.94 | |
70 | 588 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 58.97 | |
71 | 355 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | 59.05 | |
72 | 11 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 59.08 | |
73 | 555 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 59.08 | |
74 | 57 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 59.28 | |
75 | 381 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 59.28 | |
76 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 59.32 | |
77 | 391 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | SLAGELSE | 9805AT | 25 m | 59.39 | |
78 | 137 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 59.58 | |
79 | 121 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 25 m | 59.65 | |
80 | 260 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 59.76 | |
81 | 456 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 59.86 | |
82 | 42 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 59.87 | |
83 | 298 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 59.94 | |
84 | 110 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 59.95 | |
85 | 350 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 1:00.24 | |
86 | 201 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:00.78 | |
87 | 360 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | ESBJERG | 9801AR | 25 m | 1:00.82 | |
88 | 140 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:00.86 | |
89 | 132 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:00.90 | |
90 | 221 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:01.53 | |
91 | 290 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:01.62 | |
92 | 345 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:01.70 | |
93 | 503 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:01.86 | |
94 | 58 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:02.69 | |
95 | 276 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 1:04.06 | |
96 | 512 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:04.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 9:11.94 | |
2 | 438 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 25 m | 9:17.66 | |
3 | 43 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 9:25.01 | |
4 | 157 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 9:29.30 | |
5 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 9:31.19 | |
6 | 440 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 25 m | 9:33.21 | |
7 | 408 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 9:39.00 | |
8 | 487 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 9:44.09 | |
9 | 310 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 9:44.50 | |
10 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 9:46.72 | |
11 | 32 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 9:50.26 | |
12 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 9:51.82 | |
13 | 73 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 9:52.90 | |
14 | 398 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 9:54.36 | |
15 | 129 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 9:58.51 | |
16 | 516 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 10:03.75 | |
17 | 583 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 10:05.00 | |
18 | 444 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 25 m | 10:05.38 | |
19 | 586 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 10:06.07 | |
20 | 67 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 10:06.21 | |
21 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 10:06.59 | |
22 | 400 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 10:07.97 | |
23 | 507 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 10:09.72 | |
24 | 575 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 10:13.21 | |
25 | 551 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 10:14.19 | |
26 | 82 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 10:14.74 | |
27 | 151 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 10:17.58 | |
28 | 393 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 10:17.77 | |
29 | 330 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 10:18.12 | |
30 | 299 | Hansen Rebbeca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 10:19.19 | |
31 | 65 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 10:19.67 | |
32 | 397 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 10:20.18 | |
33 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 10:20.50 | |
34 | 69 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 10:21.46 | |
35 | 502 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 10:23.57 | |
36 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 10:33.06 | |
37 | 311 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 10:41.72 | |
38 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 10:44.69 | |
39 | 304 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 10:47.53 | |
40 | 17 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 10:47.99 | |
41 | 399 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 10:50.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 540 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:23.61 | |
2 | 465 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:24.72 | |
3 | 542 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 2:25.33 | |
4 | 375 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:26.74 | |
5 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 2:27.29 | |
6 | 109 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:27.44 | |
7 | 117 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:28.00 | |
8 | 497 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:28.74 | |
9 | 560 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:29.02 | |
10 | 363 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:29.78 | |
11 | 40 | Skalbo Rasmus | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:29.96 | |
12 | 9 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:30.03 | |
13 | 407 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:30.21 | |
14 | 259 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:30.40 | |
15 | 192 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:31.38 | |
16 | 385 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:32.97 | |
17 | 143 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:33.93 | |
18 | 346 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:34.15 | |
19 | 287 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:34.29 | |
20 | 483 | Holdrup Mathias | 1999 | HOVEDSTAD | 9991AF | 25 m | 2:34.45 | |
21 | 84 | Bøg Malthe | 1998 | OSK | 9815AC | 25 m | 2:35.09 | |
22 | 367 | Hermiz Kristian | 1998 | ESBJERG | 9803AF | 25 m | 2:35.09 | |
23 | 139 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:36.77 | |
24 | 315 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:36.78 | |
25 | 536 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:37.33 | |
26 | 275 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:37.44 | |
27 | 265 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | 2:37.49 | |
28 | 114 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 2:38.70 | |
29 | 579 | Rimer Emil | 1998 | SØNDERBORG | 9879AO | 25 m | 2:39.27 | |
30 | 553 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:39.72 | |
31 | 50 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:39.81 | |
32 | 92 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:39.91 | |
33 | 467 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 2:39.97 | |
34 | 405 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:40.76 | |
35 | 41 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:41.30 | |
36 | 365 | Grene Nicolai | 1998 | ESBJERG | 9885AE | 25 m | 2:41.82 | |
37 | 218 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:42.84 | |
38 | 479 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:43.36 | |
39 | 272 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 2:43.71 | |
40 | 138 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:43.97 | |
41 | 93 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:44.00 | |
42 | 574 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 2:44.24 | |
43 | 280 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:45.24 | |
44 | 356 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:45.69 | |
45 | 122 | Jensen Alexander | 1999 | ODDER | 9955AO | 25 m | 2:45.92 | |
46 | 239 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:46.39 | |
47 | 18 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:46.47 | |
48 | 63 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:48.43 | |
49 | 373 | Oprescu Rares | 1999 | ESBJERG | 9965AN | 25 m | 2:49.22 | |
50 | 62 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 2:50.27 | |
51 | 152 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 2:50.34 | |
52 | 562 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:51.59 | |
53 | 156 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 2:51.68 | |
54 | 437 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | 2:56.50 | |
55 | 557 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 2:57.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 1:04.96 | |
2 | 246 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 25 m | 1:05.04 | |
3 | 382 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:05.63 | |
4 | 27 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:06.35 | |
5 | 64 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:07.08 | |
6 | 118 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 1:07.29 | |
7 | 131 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:07.46 | |
8 | 485 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 1:07.68 | |
9 | 15 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:08.17 | |
10 | 36 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:08.43 | |
11 | 291 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:08.52 | |
12 | 589 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:08.73 | |
13 | 26 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:09.21 | |
14 | 111 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:09.47 | |
15 | 489 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:09.89 | |
16 | 283 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:09.95 | |
17 | 333 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 1:10.06 | |
18 | 587 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:10.18 | |
19 | 234 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:10.34 | |
20 | 203 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 1:10.37 | |
21 | 354 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:10.41 | |
22 | 238 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 25 m | 1:11.02 | |
23 | 29 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:11.16 | |
24 | 390 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:11.24 | |
25 | 357 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:11.25 | |
26 | 505 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:11.75 | |
27 | 144 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:11.84 | |
28 | 242 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:12.15 | |
29 | 74 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:12.64 | |
30 | 554 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:12.75 | |
31 | 301 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:12.92 | |
32 | 458 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:13.63 | |
33 | 451 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:13.77 | |
34 | 191 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:14.07 | |
35 | 296 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:14.07 | |
36 | 488 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:14.12 | |
37 | 253 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 25 m | 1:14.16 | |
38 | 72 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:14.24 | |
39 | 16 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:14.31 | |
40 | 13 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:14.37 | |
41 | 278 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:14.50 | |
42 | 153 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:14.72 | |
43 | 115 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 1:14.73 | |
44 | 320 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 1:14.73 | |
45 | 584 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:14.73 | |
46 | 24 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:14.77 | |
47 | 166 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:14.82 | |
48 | 470 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:15.00 | |
49 | 284 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:15.05 | |
50 | 401 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 1:15.30 | |
51 | 297 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:15.36 | |
52 | 299 | Hansen Rebbeca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:15.49 | |
53 | 195 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 25 m | 1:15.54 | |
54 | 556 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 1:15.65 | |
55 | 262 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:15.88 | |
56 | 566 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:16.11 | |
57 | 392 | Johansen Daniella Thea | 2000 | SLAGELSE | 0048AP | 25 m | 1:16.16 | |
58 | 269 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 1:16.35 | |
59 | 101 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:16.63 | |
60 | 66 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:16.86 | |
61 | 322 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:17.21 | |
62 | 145 | Schøn Caroline | 2001 | AALBORG | 0138AU | 25 m | 1:17.81 | |
63 | 364 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:18.09 | |
64 | 54 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:18.15 | |
65 | 204 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:18.36 | |
66 | 250 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 25 m | 1:18.55 | |
67 | 370 | Lykke Freja Maack | 2000 | ESBJERG | 0004AU | 25 m | 1:18.73 | |
68 | 113 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:18.88 | |
69 | 99 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:19.41 | |
70 | 215 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 25 m | 1:19.93 | |
71 | 352 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:20.05 | |
72 | 81 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 25 m | 1:20.16 | |
73 | 319 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:20.33 | |
74 | 14 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:20.44 | |
75 | 331 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 1:20.48 | |
76 | 447 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:20.58 | |
77 | 443 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | 1:20.87 | |
78 | 490 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 25 m | 1:21.14 | |
79 | 541 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 1:22.09 | |
80 | 449 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:22.15 | |
81 | 582 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:22.56 | |
82 | 513 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:22.68 | |
83 | 142 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:22.74 | |
84 | 237 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:22.79 | |
85 | 581 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:23.34 | |
86 | 108 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:26.58 | |
87 | 323 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:27.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 31, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Esbjerg Drenge 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:01.34 | ||
2 | 538 | Farum Miniguns | 1998 | FARUM | 25 m | 4:02.00 | ||
3 | 104 | Gsc Drenge | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 4:03.49 | ||
4 | 77 | Sigma Drenge | 1998 | SIGMA | 25 m | 4:04.00 | ||
5 | 20 | Kvik Drenge 1 | 1998 | KVIK | 25 m | 4:05.22 | ||
6 | 388 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:08.00 | ||
7 | 463 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:08.65 | ||
8 | 558 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:10.00 | ||
9 | 125 | As 1 Drenge | 0 | AALBORG | 25 m | 4:10.33 | ||
10 | 517 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:11.79 | ||
11 | 459 | Vat Drenge | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:13.20 | ||
12 | 359 | Esbjerg Drenge 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:14.00 | ||
13 | 351 | Haderslev Drenge | 0 | HSK | 25 m | 4:20.00 | ||
14 | 477 | Hovedstad Drenge Årgang | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:22.00 | ||
15 | 21 | Kvik Drenge 2 | 1998 | KVIK | 25 m | 4:24.80 | ||
16 | 389 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:25.00 | ||
17 | 270 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 25 m | 4:25.34 | ||
18 | 127 | As 2 Drenge | 0 | AALBORG | 25 m | 4:26.33 | ||
19 | 119 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 4:27.50 | ||
20 | 197 | Hils Drenge | 1998 | HILLERØD | 25 m | 4:30.50 | ||
21 | 406 | Thisted Drenge | 1998 | THISTED | 25 m | 4:30.78 | ||
22 | 45 | Roskilde Drenge 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:40.00 | ||
23 | 256 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | 4:41.50 | ||
24 | 213 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |
Løb 32, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:05.00 | ||
2 | 149 | Silkeborg Piger | 2000 | SILKEBORG | 25 m | 4:07.55 | ||
3 | 22 | Kvik Piger 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 4:08.08 | ||
4 | 324 | A6 Piger 1 | 2000 | A6 | 25 m | 4:09.00 | ||
5 | 484 | Hovedstad Piger Årgang | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:09.20 | ||
6 | 518 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:12.79 | ||
7 | 126 | As 1 Piger | 0 | AALBORG | 25 m | 4:13.33 | ||
8 | 229 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 4:13.78 | ||
9 | 245 | Piger Gti | 0 | GTI | 25 m | 4:14.00 | ||
10 | 294 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:14.00 | ||
11 | 460 | Vat Piger 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:14.00 | ||
12 | 395 | de Bedste Heste | 0 | TRITON V | 25 m | 4:15.00 | ||
13 | 411 | Thisted Piger | 2000 | THISTED | 25 m | 4:17.27 | ||
14 | 78 | Sigma Piger 1 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:18.00 | ||
15 | 23 | Kvik Piger 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 4:18.59 | ||
16 | 564 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:19.00 | ||
17 | 464 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 4:19.88 | ||
18 | 97 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 25 m | 4:20.00 | ||
19 | 388 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:20.00 | ||
20 | 198 | Hils Piger | 2013 | HILLERØD | 25 m | 4:21.50 | ||
21 | 105 | Gsc Piger | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 4:21.73 | ||
22 | 295 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:24.00 | ||
23 | 580 | Hvidovre Piger B | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 4:25.75 | ||
24 | 461 | Vat Piger 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:27.40 | ||
25 | 79 | Sigma Piger 2 | 2000 | SIGMA | 25 m | 4:28.00 | ||
26 | 128 | As 2 Piger | 0 | AALBORG | 25 m | 4:28.33 | ||
27 | 519 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:28.79 | ||
28 | 394 | Stv Piger 00 | 2000 | STV | 25 m | 4:29.78 | ||
29 | 544 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 4:30.30 | ||
30 | 87 | Sto Piger | 2001 | STO | 25 m | 4:30.47 | ||
31 | 325 | A6 Piger 2 | 2000 | A6 | 25 m | 4:38.00 | ||
32 | 46 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:38.77 | ||
33 | 321 | Aarhus Swim | 2000 | AAS | 25 m | 4:40.50 | ||
34 | 230 | Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 4:48.46 | ||
35 | 462 | Vat Piger 3 | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:49.40 | ||
36 | 214 | Horsens Piger 1 | 2000 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 januar 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:08 |