Program for Umeracet 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 11
|
Tvling |
Umeracet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
05 oktober 2014 |
|
|
Tvlingsort |
Ume |
|
Utskriftstid |
14:50 |
|
|
Arrangr |
Ume Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Fjrilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
Ninni Eriksson |
2003 |
03A657 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
17 |
4 |
Ella Jms |
2003 |
03A477 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
6 |
5 |
Jenny Grangrd |
2003 |
03A151 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1 |
1 |
Maija Bjrkholm |
2003 |
03A211 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
70 |
2 |
Alva Lundmark |
2001 |
AP1201 |
BURE SS |
|
25m |
|
158 |
3 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SK GIR |
|
25m |
|
90 |
4 |
Anja Lind |
2004 |
AB8804 |
HRNSAND |
|
25m |
|
21 |
5 |
Petra Kivi |
2003 |
03A153 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
51 |
6 |
Janina Valkola |
2003 |
03A373 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
164 |
7 |
Lisa Drugge |
2001 |
BQ2201 |
UME SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
182 |
1 |
Lovisa Lindh |
2001 |
AU7801 |
UME SS |
|
25m |
|
209 |
2 |
Isolde Svedjeland |
2002 |
AL3202 |
UME SS |
|
25m |
1:58.84 |
167 |
3 |
Saga Evander |
2002 |
AO3802 |
UME SS |
|
50m |
1:53.93 |
213 |
4 |
Polina Zhirkova |
2004 |
AN4204 |
UME SS |
|
25m |
1:50.76 |
192 |
5 |
Emelie Ohlin |
2003 |
AV2803 |
UME SS |
|
25m |
1:51.20 |
15 |
6 |
Minna Ingi |
2002 |
02A339 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:54.78 |
176 |
7 |
Ella Hietala |
2003 |
AK3403 |
UME SS |
|
25m |
|
16 |
8 |
Aino Jerohin |
2003 |
03A154 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
77 |
1 |
Sussi Tedestedt |
2001 |
AA3210 |
BURTRSK |
|
25m |
1:41.21 |
132 |
2 |
Tina Ylip |
2002 |
AI2402 |
LULE SS |
|
25m |
1:35.48 |
23 |
3 |
Tara Korkiakoski |
2003 |
03A152 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:33.86 |
9 |
4 |
Emma Haglund |
2003 |
03A493 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:32.02 |
128 |
5 |
Julia Larsson-Nygren |
1999 |
BI2699 |
LULE SS |
|
25m |
1:32.70 |
20 |
6 |
Paula Kivi |
2002 |
02A222 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:34.37 |
168 |
7 |
Hedda Ferm |
2002 |
AH4802 |
UME SS |
|
50m |
1:40.15 |
22 |
8 |
Viivi Koivisto |
2002 |
02A226 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:50.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
76 |
1 |
Alva Nilsson |
2000 |
AT9200 |
BURTRSK |
|
25m |
1:28.96 |
204 |
2 |
Tuva Sandstrm |
2001 |
AF1601 |
UME SS |
|
25m |
1:28.01 |
203 |
3 |
Saga Sandstrm |
2000 |
AJ8200 |
UME SS |
|
25m |
1:24.10 |
145 |
4 |
Sanna Stenberg |
1999 |
AZ1299 |
PITE SIM |
|
25m |
1:22.21 |
25 |
5 |
Jenni Kylkisalo |
1999 |
99B122 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:23.34 |
121 |
6 |
Sara Brnnstrm |
2001 |
AD8601 |
LULE SS |
|
25m |
1:24.55 |
153 |
7 |
Hilda Larsson |
2002 |
AK4202 |
SANDVIK |
|
25m |
1:28.79 |
129 |
8 |
Hanna Lundberg |
2002 |
AC5602 |
LULE SS |
|
25m |
1:29.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
53 |
1 |
Janina Viitanen |
1997 |
97A112 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:14.72 |
42 |
2 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:12.70 |
41 |
3 |
Mira Palovuori |
1997 |
97A376 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:05.51 |
235 |
4 |
Ronja Wikstrm |
1996 |
BQ0696 |
UME SS |
|
25m |
1:03.69 |
43 |
5 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
91A777 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:04.33 |
32 |
6 |
Milja Mielty |
2000 |
00A790 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:11.58 |
55 |
7 |
Wendela Vuorinen |
2000 |
00A221 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:14.36 |
56 |
8 |
Petra kkinen |
2000 |
00A150 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:16.69 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
05 oktober 2014 |
Licensierad till: Ume Simsllskap |
Utskriftstid |
14:50 |
|