2020-02-20   00:48:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åbergs Museum Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
107  Alstermark Adam  1996  NORRTÄLJE  AS9196  25 m  55.90   
173  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  59.00   
217  Olsson Sande Erik  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  1:01.60   
114  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:02.98   
193  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  1:04.90   
170  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  1:07.44   
14  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:08.70   
172  Hennert Olle  1999  SS04  AS1999  25 m  1:08.90   
143  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  1:09.69   
10  38  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:09.72   
11  186  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  1:10.89   
12  259  Vardanian Aram  2000  VÄSTERÅS  AU8100  25 m  1:17.13   
13  16  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:17.54   
14  31  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  1:17.90   
15  256  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:18.42   
16  237  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:19.04   
17  191  Paul Ritvik  1999  SS04  AX1399  25 m  1:19.22   
18  149  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  50 m  1:20.21   
19  23  Sjösten Anton  2002  BÅLSTA SK  AA4302  25 m  1:21.76   
20  35  Nordström Joel  2001  GIMO SS  AR8701  50 m  1:22.57   
21  80  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  50 m  1:22.78   
22  10  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  1:25.18   
23  258  Trollsfjord Casper  2002  VÄSTERÅS  AM2502  25 m  1:26.43   
24  207  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNG.SK  AK4904  25 m  1:28.49   
25  17  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:29.93   
26  200  Ankarling Erik  2004  STRÄNG.SK  AG4104  25 m  1:30.63   
27  81  Parsa Daniel  2003  JÄRFÄLLA S  AL8503  25 m  1:30.93   
28  57  Gunnarsson Jonsson Pontus  2003  JÄRFÄLLA S  AF3303  25 m  1:31.99   
29  75  Lundgre´n Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  1:34.18   
30  Carlsson Joachim  2003  BÅLSTA SK  AD7303  25 m  1:36.73   
31  83  Siotis Jannis  2003  JÄRFÄLLA S  AL3303  25 m  1:37.51   
32  48  Annas Gustav  2003  JÄRFÄLLA S  AL0303  25 m  1:38.27   
33  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  1:39.36   
34  247  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:43.81   
35  252  Rydberg Olle  2003  VÄSTERÅS  AH4703  25 m  1:46.67   
36  55  Ernholm Oliver  2003  JÄRFÄLLA S  AO4503  25 m  1:46.81   
37  250  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:47.22   
38  254  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  1:49.73   
39  76  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m     
40  93  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m     
41  118  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m     
42  140  Stelling Sean  2000  SANDVIKEN  AU3500  25 m     
43  198  Widehag Eskil  2003  SS04  AR8103  25 m     
44  209  Lord Max  2004  STRÄNG.SK  AH1504  25 m     
45  257  Söderqvist Erik  2002  VÄSTERÅS  AS0302  25 m     
46  269  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:13.92  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  21 september 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  07:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner