2020-02-25   02:11:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åbergs Museum Cup 2014

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

5_S
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
195  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  29.85   
166  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  30.75   
156  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  30.90   
194  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  31.53   
169  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  31.71   
147  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  50 m  32.41   
192  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  32.51   
189  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  32.55   
168  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  32.64   
10  179  Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  32.83   
11  108  Alstermark Fanny  1998  NORRTÄLJE  AP3298  25 m  33.23   
12  174  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  33.25   
13  215  Åkerman Linnea  1999  STRÄNG.SK  AV0899  25 m  34.04   
14  243  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  34.06   
15  39  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  34.66   
16  Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  50 m  35.07   
17  44  Karlsson Minje  2000  HARNÄS SKU  BL4600  25 m  35.45   
18  Eklund Clara  2000  BÅLSTA SK  AV5800  25 m  35.51   
19  28  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  35.58   
20  136  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  35.74   
21  26  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  36.03   
22  176  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  36.40   
23  18  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  36.78   
24  208  Larsson Ellinor  1999  STRÄNG.SK  BG2299  25 m  36.92   
25  188  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  37.18   
26  161  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  37.22   
27  19  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  37.77   
28  119  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  38.87   
29  133  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  38.92   
30  151  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  39.23   
31  180  Laine Jennifer  2001  SS04  AT2601  25 m  39.70   
32  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  40.35   
33  241  Kim Ye-Song  2001  VÄSTERÅS  BK8601  25 m  41.17   
34  29  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  41.51   
35  245  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  41.65   
36  43  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  42.48   
37  196  Thörn Daphne  1998  SS04  BO4698  50 m  42.87   
38  184  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  42.93   
39  142  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  43.11   
40  104  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  43.72   
41  148  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  44.15   
42  205  Granlund Tilda  2001  STRÄNG.SK  AF0201  25 m  44.16   
43  41  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  44.90   
44  239  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  45.04   
45  113  Filipsson Ebba  2001  NORRTÄLJE  BF1201  25 m  45.10   
46  120  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  45.33   
47  181  Kronberg Sandra Lingman-Kronberg  2001  SS04  BM8201  50 m  45.38   
48  224  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  45.44   
49  231  Andersson Klara  2001  VÄSTERÅS  BA2801  25 m  45.46   
50  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  45.87   
51  163  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  46.06   
52  248  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  50 m  46.35   
53  202  Billström Minna  2001  STRÄNG.SK  BH8201  25 m  46.44   
54  116  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  46.62   
55  141  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  46.84   
56  134  Renkema Ilse  2002  NYKÖPING  BB2602  25 m  46.97   
57  36  Olsson Josephine  2001  GIMO SS  AP1601  25 m  47.70   
58  99  Kop Yardagul  2000  KANAANS SS  BG7400  25 m  48.08   
59  52  de Besche Ebba  2003  JÄRFÄLLA S  AD0803  25 m  48.32   
60  64  Hertegren Louise  2004  JÄRFÄLLA S  AD0604  25 m  48.69   
61  47  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  48.97   
62  146  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m  49.20   
63  66  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  49.28   
64  145  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  50 m  49.79   
65  137  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  51.17   
66  97  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  50 m  52.30   
67  150  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  53.21   
68  54  Elmquist Johanna  2003  JÄRFÄLLA S  AK7603  25 m  53.41   
69  144  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  53.94   
70  175  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  50 m  55.54   
71  234  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  56.40   
72  246  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  56.66   
73  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  57.08   
74  214  Tshibanda Emilia  2004  STRÄNG.SK  AL2404  50 m  57.51   
75  25  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m     
76  78  Moberg Therese  2003  JÄRFÄLLA S  AT2603  25 m     
77  96  Dolk Helle  2000  KANAANS SS  BP8800  25 m     
78  111  Elfvin Anna  2000  NORRTÄLJE  BB8600  25 m     
79  182  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m     
80  185  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m     
81  212  Svensson Sara  2003  STRÄNG.SK  AN4403  25 m     
82  226  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m     
83  253  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m     
84  270  Björnberg Hedda  2003  UPPLANDS-B  AV7203  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  21 september 2014 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  07:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner