Program för Färsingadoppet 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 17.00
Gren 18, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 444 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 26.14 | |
2 | 448 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | AK2199 | 25 m | 26.71 | |
3 | 95 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 27.09 | |
4 | 103 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 27.09 | |
5 | 314 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 27.93 | |
6 | 131 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 27.95 | |
7 | 465 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 28.82 | |
8 | 490 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 50 m | 29.25 | |
9 | 414 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 29.77 | |
10 | 420 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 29.85 | |
11 | 538 | Andersson Christian | 1995 | YSTADS SS | AC9995 | 25 m | 29.98 | |
12 | 411 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 30.38 | |
13 | 297 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 30.57 | |
14 | 304 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 30.73 | |
15 | 42 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 31.09 | |
16 | 451 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 31.14 | |
17 | 40 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 31.20 | |
18 | 375 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 31.64 | |
19 | 26 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 31.96 | |
20 | 309 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 32.58 | |
21 | 235 | Lycke Erik | 2000 | HÖGANÄS SS | AM6700 | 50 m | 32.80 | |
22 | 364 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | AN6591 | 50 m | 32.82 | |
23 | 224 | Figas Kacper | 2000 | HÖGANÄS SS | AX8300 | 50 m | 33.82 | |
24 | 240 | Tykesson Tage | 2000 | HÖGANÄS SS | AW1900 | 50 m | 34.34 | |
25 | 585 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 34.42 | |
26 | 480 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 50 m | 34.48 | |
27 | 405 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 35.21 | |
28 | 29 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 36.09 | |
29 | 497 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 50 m | 36.96 | |
30 | 15 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 37.38 | |
31 | 371 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 37.68 | |
32 | 381 | Paskevicius Tadas | 2000 | POSEIDON | AR7500 | 25 m | 37.88 | |
33 | 392 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 50 m | 38.83 | |
34 | 272 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 39.21 | |
35 | 410 | Nilsson August | 1999 | SK RAN | AX8799 | 25 m | 40.83 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 03 juni 2015 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 12:38 |