2020-05-31   19:04:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska Mästerskapen DM/JDM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 100m Frisim Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
31  Edlund Lina  1989  JÖNKÖPING  AT2489  25 m  54.86   
200  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  56.48   
174  Crifält Sara  1991  LASS  AS1891  25 m  57.75   
132  Ivarsson Gabriella  1992  MOTALA SS  AY8692  25 m  58.34   
189  Jakobsson Frida  1992  LASS  AX7292  25 m  58.40   
199  Palm Caroline  1992  LASS  AG1692  25 m  58.69   
20  Granström Martina  1991  JÖNKÖPING  BF3691  50 m  58.77   
194  Kinell Sara  1992  LASS  BH7892  25 m  59.48   
210  Söderholm Johanna  1990  LASS  BX4690  25 m  59.50   
10  170  Bergström Therése  1987  LASS  AM9687  50 m  59.89   
11  216  Törnström Tove  1991  LASS  AT9891  25 m  1:00.11   
12  100  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  1:00.59   
13  58  Sandström Emma  1993  NKK  AF0293  25 m  1:01.17   
14  135  Liljeblad Lovisa  1991  MOTALA SS  AS0891  25 m  1:01.36   
15  243  Tall Emma  1992  ÄLMHULT  bn8692  50 m  1:01.77   
16  227  Björnberg Anna  1992  VÄSTERVIK  BB4892  25 m  1:01.77   
17  151  Fransson Johanna  1994  MARKARYD  AG1894  25 m  1:01.96   
18  176  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:02.15   
19  117  Bäckman Matilda  1993  OSKARSHAMN  AI6293  25 m  1:02.24   
20  153  Ericsson Malin  1989  HULTSFRED  AZ3489  25 m  1:02.33   
21  102  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  1:02.42   
22  138  Sjöberg Sofia  1993  MOTALA SS  CF4693  25 m  1:02.45   
23  134  Karlsson Emelie  1993  MOTALA SS  CF3693  25 m  1:02.90   
24  198  Oscarson Vendela  1993  LASS  AG6893  25 m  1:03.00   
25  131  Ivarsson Alice  1996  MOTALA SS  AA4296  25 m  1:03.31   
26  46  Hultberg Johanna  1993  NKK  AN6893  25 m  1:03.33   
27  99  Carlsson Evelina  1987  VÄRNAMO SS  AQ6887  25 m  1:03.35   
28  42  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  1:03.52   
29  71  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  1:04.15   
30  169  Bergqvist Maria  1995  LASS  AO0295  50 m  1:04.19   
31  217  Ulander Frida  1993  LASS  AD0693  25 m  1:04.20   
32  51  Magnusson Mireille  1994  NKK  AY7894  25 m  1:04.21   
33  11  Thormalm Alma  1996  HVETLANDA  AA0296  25 m  1:05.56   
34  145  Ankarbranth Lina  1991  ANDERSTORP  CA8491  25 m  1:05.64   
35  Dahlqvist Hanna  1995  ALVESTA SS  AJ4295  25 m  1:05.72   
36  233  Lundgren Sara  1986  VÄSTERVIK  AI8286  25 m  1:05.87   
37  Johansson Emelie  1992  ALVESTA SS  AW9292  25 m  1:05.87   
38  79  Jansson Amanda  1993  VÄXJÖ SS  BP1893  50 m  1:06.29   
39  186  Gyllander Amanda  1994  LASS  AN5694  25 m  1:06.34   
40  25  Gadmar Elinn  1994  JÖNKÖPING  AF3494  25 m  1:06.44   
41  130  Hedin Sofia  1994  MOTALA SS  AN8894  25 m  1:06.77   
42  148  Magnusson Emma  1994  ANDERSTORP  AI5894  25 m  1:06.93   
43  Berggården Lizette  1993  LASS  BR5293  25 m  1:09.94   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.00 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner