Ohjelma UGP1 2014 - SKK
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 25 m | 29.31 | |
2 | 55 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 29.69 | |
3 | 233 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 25 m | 29.70 | EFT |
4 | 25 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 29.80 | |
5 | 40 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 30.17 | |
6 | 50 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 30.33 | |
7 | 45 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 30.35 | |
8 | 174 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 30.86 | |
9 | 182 | Loftén Evelina | 1996 | SKURU IK | AY9296 | 25 m | 31.05 | |
10 | 13 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 31.41 | |
11 | 196 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 31.90 | |
12 | 232 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 31.93 | |
13 | 69 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 31.98 | |
14 | 184 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 32.00 | |
15 | 16 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 32.32 | |
16 | 188 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 32.80 | |
17 | 145 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 32.92 | |
18 | 36 | Kaijser Dominique | 1995 | SK NEPTUN | BY3295 | 25 m | 32.94 | |
19 | 103 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 32.96 | |
20 | 151 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 33.26 | |
21 | 65 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 33.67 | |
22 | 225 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 33.67 | |
23 | 146 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 33.75 | |
24 | 169 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 33.90 | |
25 | 148 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 34.19 | |
26 | 147 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | 34.33 | |
27 | 8 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 34.65 | |
28 | 75 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 34.79 | |
29 | 5 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 25 m | 34.82 | |
30 | 173 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 35.00 | |
31 | 94 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 35.18 | |
32 | 66 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 36.31 | |
33 | 10 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | 36.32 | |
34 | 187 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 36.47 | |
35 | 175 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | 36.51 | |
36 | 194 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 36.62 | |
37 | 192 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 36.68 | |
38 | 230 | Sterner Lovisa | 1999 | TUREBERG | AP7599 | 25 m | 36.83 | |
39 | 17 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 36.93 | |
40 | 197 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | 37.05 | |
41 | 143 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 37.65 | |
42 | 221 | Persson Sandra | 1998 | GUSTAVSBER | BC7698 | 25 m | 37.85 | |
43 | 167 | Carlson Claudia | 2001 | SKURU IK | AM4601 | 25 m | 37.87 | |
44 | 99 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 38.37 | |
45 | 128 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 38.40 | |
46 | 141 | Berggren Alexandra | 1999 | SS04 | BD9299 | 25 m | 38.51 | |
47 | 186 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 38.66 | |
48 | 189 | Sjögren Frida | 2000 | SKURU IK | BB2400 | 25 m | 38.66 | |
49 | 234 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | 38.84 | |
50 | 38 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 50 m | 38.99 | |
51 | 195 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 39.92 | |
52 | 78 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 40.26 | |
53 | 79 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 40.39 | |
54 | 235 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | ay7299 | 25 m | 40.50 | EFT |
55 | 219 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | GUSTAVSBER | AU3600 | 25 m | 40.58 | |
56 | 12 | Österberg Emilia | 2000 | ÅKERSBERGA | AU4200 | 25 m | 41.54 | |
57 | 220 | Langell Högblom Ella | 2001 | GUSTAVSBER | BF1801 | 25 m | 42.15 | |
58 | 2 | Högström Emelie | 1999 | ÅKERSBERGA | AR5299 | 25 m | 42.62 | |
59 | 114 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 43.98 | |
60 | 178 | Karre Tindra | 2000 | SKURU IK | BB3400 | 25 m | 44.17 | |
61 | 198 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 48.73 | |
62 | 215 | Bellander Tilda | 2000 | GUSTAVSBER | AX0600 | 25 m | 52.88 | |
63 | 121 | Sahuric Ines | 1998 | SPÅRVÄGEN | BO8698 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 26 januari 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 14:19 |