Program för LÖDDE MEET 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 15.00
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Lödde Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:18 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (3) |
Sponsor: EDCON Redovisning |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Joel von Post |
2001 |
AL4901 |
SS IDEN |
|
25m |
1:39.58 |
16 |
2 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:37.51 |
15 |
3 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:32.96 |
18 |
4 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:34.38 |
12 |
5 |
Elliot Jönsson |
2001 |
AO9701 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:39.46 |
17 |
6 |
Måns Wiking |
2001 |
AT2501 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:51.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Emil Wiberg |
2001 |
AR6901 |
HS |
|
25m |
1:31.34 |
118 |
2 |
Gustav Lidbäck |
2002 |
AB7302 |
SS IDEN |
|
25m |
1:23.99 |
65 |
3 |
Hampus Malm |
1999 |
AN1599 |
HS |
|
25m |
1:22.37 |
72 |
4 |
Philip Andersson |
2001 |
AG6501 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:23.13 |
11 |
5 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:28.77 |
10 |
6 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:32.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:18.82 |
47 |
2 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:11.76 |
100 |
3 |
Gustav Östlund |
1997 |
AM8797 |
POSEIDON |
|
25m |
1:03.57 |
110 |
4 |
Alexander Dahlén |
1999 |
AI4399 |
SS IDEN |
|
25m |
1:10.61 |
13 |
5 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.40 |
112 |
6 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
SS IDEN |
|
25m |
1:19.47 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
02 mars 2014 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:18 |
|