Program för Arena USO 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass3 finaler
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
ARENA USO 2014 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
21:09 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim Herr A-B-C-D |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (12 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
799 |
1 |
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
UDDEVALLA |
|
25m |
43.92 |
561 |
2 |
Simon Baastad |
2002 |
AC2102 |
ÖSA |
|
25m |
43.39 |
878 |
3 |
Erik Stensson |
2002 |
AC2902 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
41.22 |
707 |
4 |
Julius Gustavsson |
2002 |
AD0102 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.44 |
703 |
5 |
Finn Gaudenz |
2002 |
AL9502 |
SK LAXEN |
|
25m |
40.84 |
574 |
6 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
25m |
41.94 |
729 |
7 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
SK LAXEN |
|
25m |
43.44 |
633 |
8 |
Maximus Murray |
2003 |
AB0903 |
S 02 |
|
25m |
44.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
447 |
1 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
25m |
35.77 |
430 |
2 |
Jonathan Arvidsson |
2000 |
AE1900 |
ELFSBORG |
|
25m |
34.99 |
674 |
3 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
34.23 |
477 |
4 |
Johan Rydahl |
2001 |
AF4901 |
KARLSTAD |
|
25m |
32.87 |
702 |
5 |
Dennis Dukic |
2000 |
AC4500 |
SK LAXEN |
|
25m |
33.04 |
731 |
6 |
Gunnar Widerberg |
2000 |
AG3700 |
SK LAXEN |
|
25m |
34.43 |
826 |
7 |
Oskar Robertsson |
2000 |
AE6100 |
UDDEVALLA |
|
25m |
35.09 |
473 |
8 |
August Mathisen |
2001 |
AF5901 |
KARLSTAD |
|
25m |
36.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
608 |
1 |
Mikolaj Cuszynski-Kruk |
1998 |
AP7198 |
S 02 |
|
25m |
36.08 |
689 |
2 |
Simon Tufvesson |
1999 |
AN3599 |
SJÖBO SS |
|
25m |
35.17 |
867 |
3 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
VARBERG |
|
25m |
33.62 |
732 |
4 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
25m |
30.70 |
547 |
5 |
Oskar Örne |
1999 |
AG6999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
32.74 |
463 |
6 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
KARLSTAD |
|
25m |
33.66 |
508 |
7 |
Robert Sjöberg |
1998 |
AU8798 |
KUNGÄLV |
|
25m |
35.94 |
442 |
8 |
Anton Lornell |
1998 |
AI3998 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
712 |
1 |
Joakim Löfgren |
1992 |
AK8592 |
SK LAXEN |
|
25m |
31.07 |
449 |
2 |
William Reinholdsson |
1997 |
AP8597 |
ELFSBORG |
|
25m |
30.35 |
881 |
3 |
Robert Palosaari |
1992 |
AC1392 |
VÄSBY SS |
|
25m |
30.26 |
806 |
4 |
Gulliver Koch |
1992 |
AC7592 |
UDDEVALLA |
|
25m |
28.29 |
717 |
5 |
Felix Nilsson |
1990 |
AM6590 |
SK LAXEN |
|
25m |
29.52 |
435 |
6 |
Emil Hammarlund |
1995 |
AT1195 |
ELFSBORG |
|
25m |
30.31 |
807 |
7 |
Noa Koch |
1996 |
AA0396 |
UDDEVALLA |
|
25m |
30.46 |
834 |
8 |
Kalle Svensson |
1997 |
AB4797 |
UDDEVALLA |
|
25m |
31.18 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
07 september 2014 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
21:09 |
|