Startliste for Falu Skins Games 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Family Fresh Aktive |
Cederoths |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 170 | Doder Viktor | 1994 | SALA SS | AA6594 | 25 m | 27.00 | |
2 | 188 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 28.74 | |
3 | 203 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 29.68 | |
4 | 242 | Torosyan Edmon | 1997 | UPSALA S | AY4997 | 25 m | 29.91 | |
5 | 186 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 29.95 | |
6 | 275 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 30.29 | |
7 | 292 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 30.32 | |
8 | 204 | Bankefors John | 1996 | UPSALA S | AU9996 | 25 m | 30.41 | |
9 | 263 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 30.62 | |
10 | 228 | Lindström Leon | 1996 | UPSALA S | AH3196 | 25 m | 30.84 | |
11 | 153 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 31.45 | |
12 | 54 | Eriksson Marcus | 1995 | FALUN | AH6995 | 25 m | 31.81 | |
13 | 158 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 31.83 | |
14 | 47 | Antlöv Filip | 1998 | FALUN | AE5998 | 25 m | 31.85 | |
15 | 71 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 32.00 | |
16 | 95 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 32.04 | |
17 | 194 | Forsström Erik | 1999 | SANDVIKEN | AO9399 | 25 m | 32.35 | |
18 | 133 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 25 m | 32.46 | |
19 | 213 | Engström Jesper | 1996 | UPSALA S | AQ7996 | 25 m | 33.11 | |
20 | 179 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 33.20 | |
21 | 264 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 33.51 | |
22 | 134 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 33.58 | |
23 | 37 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 33.64 | |
24 | 56 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 33.72 | |
25 | 218 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 34.15 | |
26 | 232 | Nilsson Fredrik | 1997 | UPSALA S | AL2997 | 25 m | 34.18 | |
27 | 184 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 25 m | 34.55 | |
28 | 140 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 34.60 | |
29 | 148 | Rydelius Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL9799 | 25 m | 34.76 | |
30 | 53 | Enlund Alexander | 2000 | FALUN | AH1700 | 25 m | 35.18 | |
31 | 246 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 35.26 | |
32 | 283 | Laxbäck Anton | 2001 | VÄSTERÅS | AM4101 | 25 m | 35.41 | |
33 | 168 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 35.48 | |
34 | 159 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 38.30 | |
35 | 113 | Hägglund Elias | 1998 | HARNÄS SKU | AR4998 | 25 m | 38.42 | |
36 | 269 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 39.01 | |
37 | 291 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 50 m | 39.01 | |
38 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 39.17 | |
39 | 106 | Carlsson Adam | 2001 | HARNÄS SKU | AK1901 | 25 m | 39.82 | |
40 | 272 | Eriksson Oscar | 2000 | VÄSTERÅS | AN9700 | 25 m | 39.95 | |
41 | 118 | Ålenius Marcus | 2001 | HARNÄS SKU | AQ6901 | 25 m | 40.68 | |
42 | 6 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 40.76 | |
43 | 276 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 40.96 | |
44 | 307 | Halling Oscar | 1997 | RÄTTVIK | AY6397 | 25 m | 41.05 | |
45 | 287 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 42.26 | |
46 | 235 | Nystrand Edwin | 2002 | UPSALA S | AE8902 | 25 m | 42.57 | |
47 | 8 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 42.79 | |
48 | 223 | Joerö Axel | 2000 | UPSALA S | AX5500 | 25 m | 43.44 | |
49 | 219 | Hanson Simon | 2000 | UPSALA S | AT6700 | 25 m | 43.94 | |
50 | 97 | Lundgren Ludwig | 2003 | GÄVLE SS | AE1903 | 25 m | 44.02 | |
51 | 65 | Lundqvist Björn | 2000 | FALUN | AH0700 | 25 m | 44.48 | |
52 | 261 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 44.81 | |
53 | 238 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 46.16 | |
54 | 100 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 46.64 | |
55 | 14 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 47.87 | |
56 | 308 | Knis Gustav | 2002 | RÄTTVIK | AR5302 | 25 m | 48.79 | |
57 | 15 | Gustavsson Hannes | 2002 | BORLÄNGE | AR3702 | 25 m | 49.47 | |
58 | 30 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 50.55 | |
59 | 183 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 51.32 | |
60 | 76 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | ||
61 | 160 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | ||
62 | 175 | Johansson-Hemström Samuel | 2005 | SALA SS | AE8105 | 25 m | ||
63 | 178 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | ||
64 | 185 | Ståhlsten Nicolas | 2001 | SALA SS | AW0501 | 25 m | ||
65 | 226 | Lappin Lapo | 1999 | UPSALA S | AX1199 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 22 mars 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 00:20 |