Startliste for UGP 2 - Löddeköpinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Kävlinge Zoo AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 157 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 25 m | 1:02.20 | |
2 | 52 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:06.03 | |
3 | 158 | Lundin Kristoffer | 1997 | TYRINGE SS | AW3197 | 25 m | 1:06.44 | |
4 | 128 | Sjöberg Jasper | 1999 | HÖGANÄS SS | AE8399 | 25 m | 1:07.22 | |
5 | 49 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 53 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 1:10.83 | |
7 | 110 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 25 m | 1:11.91 | |
8 | 51 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:13.78 | |
9 | 121 | Johansson Mikael | 1999 | HÖGANÄS SS | AL2799 | 25 m | 1:14.37 | |
10 | 39 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:16.09 | |
11 | 54 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:18.50 | |
12 | 2 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:18.82 | |
13 | 149 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:19.47 | |
14 | 46 | Johannesson Emil | 1998 | LANDSKRONA | AN3398 | 25 m | 1:19.64 | |
15 | 122 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 25 m | 1:19.81 | |
16 | 138 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 1:19.92 | |
17 | 87 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:20.47 | |
18 | 140 | Edfast Erik | 1997 | SS DELFIN | AF7597 | 25 m | 1:24.08 | |
19 | 126 | Lycke Erik | 2000 | HÖGANÄS SS | AM6700 | 25 m | 1:24.22 | |
20 | 105 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:25.36 | |
21 | 125 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 25 m | 1:26.15 | |
22 | 101 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:26.51 | |
23 | 91 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:27.17 | |
24 | 118 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 1:27.42 | |
25 | 55 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:27.85 | |
26 | 16 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 1:28.77 | |
27 | 109 | Ingelsson Albert | 2001 | HS | AR5901 | 25 m | 1:29.77 | |
28 | 111 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:30.10 | |
29 | 104 | Eriksson Gustav | 2001 | HS | AH8301 | 25 m | 1:30.21 | |
30 | 50 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:31.11 | |
31 | 139 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 25 m | 1:32.05 | |
32 | 38 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:37.51 | |
33 | 4 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:39.46 | |
34 | 92 | Månsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AK3901 | 25 m | 1:40.56 | |
35 | 133 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 25 m | 1:48.34 | |
36 | 7 | Bille Viktor | 2001 | SK LÖDDE | AG9701 | 25 m | 1:48.54 | |
37 | 1 | Wiking Måns | 2001 | SK LÖDDE | AT2501 | 25 m | 1:51.20 | |
38 | 5 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | ||
39 | 44 | Olofsson Filiph | 2000 | LANDSKRONA | AX9100 | 25 m | ||
40 | 48 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 08 mars 2014 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 10:10 |