Program for Østdanske Langbanemesterskaber
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 1, 400m Frisvømning Damer Junior |
Dansk Rekord Senior: Lotte Friis (1988) 4:03.98 2012-07-29 |
Dansk Rekord Junior: Amalie Emma Thomsen (1994) 4:14.61 2010-07-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 50 m | 4:25.74 | |
2 | 322 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:26.14 | |
3 | 327 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 4:32.33 | |
4 | 325 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 4:34.51 | |
5 | 422 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 4:36.32 | |
6 | 135 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:36.40 | |
7 | 45 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 4:37.13 | |
8 | 298 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 4:37.51 | |
9 | 301 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:37.86 | |
10 | 30 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 4:40.31 | |
11 | 339 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 4:40.42 | |
12 | 238 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 4:41.18 | |
13 | 90 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 4:41.28 | |
14 | 303 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 4:41.42 | |
15 | 419 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 4:42.54 | |
16 | 320 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 50 m | 4:43.33 | |
17 | 315 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 4:45.15 | |
18 | 337 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 4:45.19 | |
19 | 164 | Ruby Lærke Toft | 1999 | LAKSEN | 9996AG | 50 m | 4:45.76 | |
20 | 245 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 4:46.35 | |
21 | 366 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 50 m | 4:47.07 | |
22 | 295 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 4:47.19 | |
23 | 88 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 4:47.23 | |
24 | 292 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 4:47.35 | |
25 | 168 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 4:47.84 | |
26 | 33 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 4:47.86 | |
27 | 346 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 50 m | 4:48.27 | |
28 | 306 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 4:49.53 | |
29 | 65 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:50.08 | |
30 | 241 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 4:51.63 | |
31 | 360 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 50 m | 4:51.80 | |
32 | 243 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 4:53.40 | |
33 | 52 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 4:53.67 | |
34 | 304 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 4:53.88 | |
35 | 244 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 4:54.01 | |
36 | 84 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 4:54.07 | |
37 | 239 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 4:54.14 | |
38 | 233 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 4:57.06 | |
39 | 195 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 4:57.32 | |
40 | 63 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 4:57.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 27 februar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:26 |