Ohjelma Østdanske Langbanemesterskaber
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 15, 400m Medley Damer Junior |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:38.20 2009-08-02 |
Dansk Rekord Junior: Julie Aglund Lauridsen (1996) 4:52.62 2012-07-04 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:53.11 | |
2 | 45 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 5:03.48 | |
3 | 238 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 5:11.33 | |
4 | 278 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 5:15.05 | |
5 | 51 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 5:16.46 | |
6 | 241 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 5:17.26 | |
7 | 303 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 5:21.42 | |
8 | 339 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 5:22.72 | |
9 | 319 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:24.58 | |
10 | 327 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 5:24.84 | |
11 | 417 | Pedersen Josefine | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 5:25.57 | |
12 | 292 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 5:26.24 | |
13 | 135 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 5:27.84 | |
14 | 304 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 5:28.73 | |
15 | 394 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 5:29.00 | |
16 | 77 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 5:29.05 | |
17 | 243 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 5:29.90 | |
18 | 403 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 5:30.77 | |
19 | 397 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:31.33 | |
20 | 152 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 5:32.03 | |
21 | 298 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 5:32.72 | |
22 | 153 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 5:32.99 | |
23 | 143 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 5:35.19 | |
24 | 301 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 5:37.13 | |
25 | 65 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 5:37.59 | |
26 | 58 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 5:38.03 | |
27 | 318 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 5:38.46 | |
28 | 234 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 5:39.95 | |
29 | 81 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 5:40.34 | |
30 | 107 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 5:41.57 | |
31 | 411 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 5:44.13 | |
32 | 109 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 5:46.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 27 februar 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:26 |