2021-04-13   06:33:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag kl. 17.00

3_S
Løb 3, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
264  Salmansen Mikkel  2000  VI39  0043AD  25 m  2:30.06   
248  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  2:33.82   
207  Mosegaard Marcus Mantzius  2001  SLAGELSE  0199AA  25 m  2:33.90   
57  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  25 m  2:34.75   
267  Petersen Frederik Hatting  2000  STT  0071AC  25 m  2:37.49   
251  Joensen Johan  2000  TRITON B  0005AB  25 m  2:44.08   
61  Neldeberg Frederik Junker  2000  HELSINGE  0095AI  25 m  2:46.07   
213  Nørgaard Alexander Aslak  2000  SØLLERØD  0053AE  25 m  2:46.49   
80  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  2:46.95   
10  72  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  2:47.44   
11  288  Rasmussen Mads Tornow  2000  SLANGERUP  0073AD  25 m  2:47.92   
12  310  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  2:48.79   
13  117  Holm Jacob  2000  KØGE  0011AE  25 m  2:49.69   
14  115  Hansen Thor B.  2000  KØGE  0097AA  25 m  2:50.37   
15  120  Larsen Benjamin Ørnebjerg  2000  KØGE  0087AC  25 m  2:51.97   
16  242  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  2:53.04   
17  209  Nygaard Magnus  2000  SLAGELSE  0045AH  25 m  2:54.34   
18  304  Strøbæk Lucas  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  2:54.46   
19  268  Kawiani Sipan  2000  STT  0013AC  25 m  2:57.63   
20  211  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  25 m  2:57.89   
21  11  Weilguny August  2001  HOVEDSTAD  0131AF  25 m  2:58.09   
22  97  Hartvig Asger Væver  2002  HØRSHOLM  0277AB  25 m  2:58.54   
23  14  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  25 m  2:58.81   
24  59  Damgård Andreas L.  2000  HASLEV  0099AG  25 m  3:00.80   
25  196  Røgind Frederik  2001  BIRKERØD  0127AG  25 m  3:01.18   
26  299  Lønborg Carl-Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  3:03.21   
27  159  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  3:04.44   
28  314  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  3:05.52   
29  230  Mortensen Kristian  2000  KVIK  0015AN  25 m  3:06.31   
30  76  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m  3:11.92   
31  198  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  3:13.97   
32  232  Palm-Henriksen Carl  2000  KVIK  0087AD  25 m  3:21.01   
33  180  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  3:23.81   
34  222  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  3:28.94   
35  214  Solok Valdemar  2001  SØLLERØD  0107AP  25 m  3:49.41   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  22 maj 2014 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner