Program för Glasriket Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
23 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
08:35 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 23, 200m Medley Fl Öppen |
Finaler (8) |
Sponsor: Bergdala Studioglas |
Glasriket Cup Rekord |
Silje Bergström-Tronsmoen - Växjö SS |
2.22.32 - 2012 |
|
Beräknad start 09:00 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
80 |
4 |
Emmy Nordström |
2002 |
AH4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
32 |
5 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
329 |
2 |
Ellen Ronnebring |
1999 |
BI4899 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
79 |
3 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
158 |
4 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
3:49.13 |
362 |
5 |
Disa Wahlgren |
2000 |
BQ0200 |
ÄLMHULT |
|
25m |
|
59 |
6 |
Alice Andersson |
2002 |
AO4802 |
ANDERSTORP |
|
25m |
|
360 |
7 |
Lina Exerman |
2002 |
BA3402 |
ÄLMHULT |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Loretta Andric |
2002 |
AL4202 |
ANDERSTORP |
|
25m |
3:34.72 |
127 |
2 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:29.93 |
172 |
3 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
3:19.38 |
220 |
4 |
Emma Svensson |
1999 |
AO6499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:17.90 |
215 |
5 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:18.13 |
126 |
6 |
Vendela Elfving |
2001 |
BD3801 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:26.62 |
139 |
7 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:30.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
3:16.06 |
166 |
2 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
50m |
3:13.08 |
281 |
3 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:12.49 |
204 |
4 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:06.17 |
222 |
5 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:12.36 |
207 |
6 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:13.07 |
212 |
7 |
Denise Khalidy |
2002 |
AN2202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:14.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
3:05.53 |
48 |
2 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
3:03.70 |
180 |
3 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
2:58.51 |
76 |
4 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:54.86 |
29 |
5 |
Wera Berglin-Isokoski |
1999 |
AH4499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:58.10 |
45 |
6 |
Adna Drincic |
2001 |
AP5201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
3:02.67 |
260 |
7 |
Thea Ekström |
2001 |
AW5801 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
3:04.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Isabella Wivsätter |
2001 |
AN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:53.13 |
83 |
2 |
Ebba Persson |
1997 |
AF4497 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:49.99 |
300 |
3 |
Mathilda Emilsson |
1997 |
AI4497 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:46.94 |
175 |
4 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
2:45.85 |
50 |
5 |
Klara Leijon |
1999 |
AT8499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:46.48 |
221 |
6 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:48.03 |
264 |
7 |
Elin Ohlsén |
1997 |
AP9697 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:52.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:45.66 |
177 |
2 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
2:43.09 |
178 |
3 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
2:42.75 |
321 |
4 |
Helén Lange |
1996 |
AN1296 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:36.21 |
168 |
5 |
Maja Duveborn |
1995 |
AM2495 |
KSLS |
|
25m |
2:39.34 |
30 |
6 |
Frida Berglund |
1999 |
AH3499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:43.07 |
196 |
7 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:45.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
2:33.75 |
317 |
2 |
Johanna Johnsson |
1997 |
AA6297 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:29.73 |
306 |
3 |
Amina Gummesson |
1993 |
BG7893 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:26.23 |
276 |
4 |
Madelene Andersson |
1991 |
BX0891 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:19.34 |
110 |
5 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
2:25.16 |
85 |
6 |
Paulina Wiklund-Nilsson |
1997 |
AF6297 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:29.19 |
119 |
7 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:32.39 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
23 mars 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:35 |
|