Program for Vilunda Knatte 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 10, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 63 | Frde Simon | 2003 | JRFLLA S | AB0303 | 25 m | 1:15.99 | |
2 | 73 | Larsson Markus | 2002 | JRFLLA S | AD5702 | 25 m | 1:21.51 | |
3 | 246 | Lern William | 2002 | VSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:22.52 | |
4 | 252 | Mattsson William | 2004 | VSBY SS | AA1104 | 25 m | 1:24.09 | |
5 | 270 | Rengart Noah | 2002 | VSBY SS | AD1302 | 25 m | 1:24.50 | |
6 | 75 | Levander Per | 2002 | JRFLLA S | AD8702 | 25 m | 1:24.52 | |
7 | 106 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 1:24.56 | |
8 | 24 | Reuterskild Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:25.11 | |
9 | 52 | Almvret Erik | 2002 | JRFLLA S | AD6702 | 25 m | 1:26.05 | |
10 | 221 | Bschen Isac | 2002 | VSBY SS | AF3102 | 25 m | 1:26.64 | |
11 | 146 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SDERTRN | AM9502 | 25 m | 1:28.23 | |
12 | 66 | Hanson Rasmus | 2003 | JRFLLA S | AB1303 | 25 m | 1:28.50 | |
13 | 144 | Cheng Kevin | 2002 | SDERTRN | AI8702 | 25 m | 1:29.74 | |
14 | 263 | Parsa Arian | 2002 | VSBY SS | AD3302 | 25 m | 1:30.12 | |
15 | 101 | Flykt-Rosn Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 1:30.56 | |
16 | 130 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 25 m | 1:31.22 | |
17 | 210 | Ahlstrm Ludvig | 2002 | VSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:31.31 | |
18 | 107 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:31.47 | |
19 | 157 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:31.55 | |
20 | 192 | Persson Taylor Isac | 2003 | TBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:31.88 | |
21 | 26 | Wickstrm Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:34.32 | |
22 | 126 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 25 m | 1:34.36 | |
23 | 18 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:35.03 | |
24 | 83 | Nykvist Marcus | 2004 | JRFLLA S | AB1504 | 25 m | 1:35.87 | |
25 | 121 | Bergstrand Erik | 2002 | SDERTLJE | AD3102 | 25 m | 1:37.32 | |
26 | 162 | Amilon Oscar | 2002 | TBY SIM | AH6102 | 25 m | 1:39.09 | |
27 | 119 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SDERTLJE | AJ7302 | 25 m | 1:40.53 | |
28 | 195 | RUne Isac | 2003 | TBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:44.50 | |
29 | 223 | Derantz Gabriel | 2003 | VSBY SS | AE4503 | 25 m | 1:46.09 | |
30 | 147 | Hellman Kevin | 2005 | SDERTRN | AC6705 | 25 m | 1:47.67 | |
31 | 54 | Annas Gustav | 2003 | JRFLLA S | AL0303 | 25 m | 1:50.06 | |
32 | 86 | Siotis Jannis | 2003 | JRFLLA S | AL3303 | 25 m | 1:51.98 | |
33 | 148 | Lindbom Victor | 2004 | SDERTRN | AI6704 | 25 m | 1:52.79 | |
34 | 217 | Bergman Erik | 2004 | VSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:57.61 | |
35 | 64 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JRFLLA S | AF3303 | 25 m | 1:59.04 | |
36 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BLSTA SK | AD6303 | 25 m | ||
37 | 6 | Carlsson Joachim | 2003 | BLSTA SK | AD7303 | 25 m | ||
38 | 14 | Sanin Anton | 2002 | BLSTA SK | AO6502 | 25 m | ||
39 | 16 | Winberg Lucas | 2002 | BLSTA SK | AS7102 | 25 m | ||
40 | 19 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | ||
41 | 23 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | ||
42 | 37 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | ||
43 | 44 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | ||
44 | 47 | Samelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | ||
45 | 51 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | ||
46 | 118 | Agerwal Daniel | 2002 | SDERTLJE | 25 m | |||
47 | 122 | Edgren Alvin | 2003 | SDERTLJE | 25 m | |||
48 | 132 | Pytsi Rafael | 2003 | SDERTLJE | AL2103 | 25 m | ||
49 | 138 | Welin-Berger Simon | 2006 | SDERTLJE | AB6306 | 25 m | ||
50 | 145 | Fridh Theodor | 2002 | SDERTRN | AT3302 | 25 m | ||
51 | 151 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SDERTRN | AO3703 | 25 m | ||
52 | 286 | Vespertini Leonardo | 2003 | VSBY SS | AH9503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 05 mars 2014 |
Licensierad till: Vsby Simsllskap | Utskriftstid | 13:07 |