2020-01-24   22:43:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 11, Naiset, T-15 100 m pu  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Henna Ahlgren  2000  00A050  RiUS    25m  1:39.59  1:41.59 
Reetta Kuusisto  2002  02A178  ÅSK    25m  1:31.92  1:33.92 
Pia Peräjoki  2000  00A339  HSS    25m  1:25.61  1:27.61 
Enna Simola  1999  99A059  AUi    25m  1:25.11  1:27.11 
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    25m  1:25.30  1:27.30 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    25m  1:31.83  1:33.83 
Elena Mantila  2001  01A800  ÅSK    25m  1:37.16  1:39.16 
Mette Hyvärinen  2002  02A481  UiKaa    25m  1:44.41  1:46.41 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Nadine Medarhri  2000  00A744  HSS    25m  1:23.78  1:25.78 
Anni Halonen  1999  99A895  RiUS    25m  1:23.58  1:25.58 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    25m  1:15.24  1:17.24 
Sophia Lindeberg  2000  00A332  HSS    25m  1:12.50  1:14.50 
Ida Palenius  1996  96A738  EuraST    25m  1:12.73  1:14.73 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    25m  1:18.10  1:20.10 
Gemma James  2000  00A422  HSS    25m  1:23.66  1:25.66 
Mikaela Kulmala  2001  01A110  RiUS    25m  1:24.62  1:26.62 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iida Reini  2000  00A567  AUi    50m  1:11.55  1:11.55 
Ronja Mehtonen  1999  99A136  SalU    25m  1:08.79  1:10.79 
Emma Suomio  1998  98B095  AUi    25m  1:07.19  1:09.19 
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    50m  1:09.24  1:09.24 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    50m  1:11.38  1:11.38 
Henna Syrjälä  1999  99A280  PUS    50m  1:11.78  1:11.78 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  1:12.05  1:14.05 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Linda-Marie Slotte  1994  94A484  ÅSK    50m  1:08.56  1:08.56 
Tiia Puolakka  1998  98A086  ÅSK    50m  1:07.35  1:07.35 
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  1:06.33  1:06.33 
Roosa Mört  1999  99A208  AUi    50m  1:04.24  1:04.24 
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  1:04.90  1:04.90 
Emilia Eloranta  1997  97A312  Cetus    50m  1:07.11  1:07.11 
Jessica Hölttä  1996  96A544  HSS    25m  1:05.82  1:07.82 
Vilma Roman  2000  00A592  AUi    50m  1:08.71  1:08.71 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner