2019-12-10   10:08:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 13
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 13, Mast,Er, N, T-15 100 m ru  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Ilona Arvilommi  2003  03A595  ÅSK    25m     
Inka Leino  2001  01A859  UiKaa    50m     
Salla Elovirta  1997  97A664  Cetus    25m     
Selina Kavka  2003  03A647  ÅSK    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    25m  2:17.95  2:20.95 
Venla Koskinen  2003  03A271  ÅSK    50m  2:12.45  2:12.45 
Milla Rintanen  2004  04A338  AUi    25m  2:03.07  2:06.07 
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    50m  2:02.99  2:02.99 
Nea Juslén  2002  02A891  ÅSK    25m  2:00.15  2:03.15 
Nea Palanen  2003  03A467  ÅSK    25m  2:06.99  2:09.99 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  2:17.34  2:17.34 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  2:56.86  2:56.86 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:55.34  1:58.34 
Alina Heinonen  2001  01B039  ÅSK    25m  1:50.14  1:53.14 
Maja Meurman  2001  01A792  ÅSK    25m  1:47.43  1:50.43 
Lotta Aaltonen  2002  02A085  RiUS    25m  1:45.11  1:48.11 
Ada Saarikko  2002  02A761  SalU    25m  1:45.91  1:48.91 
Linnea Ström  2003  03A142  UiKaa    25m  1:49.53  1:52.53 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  1:50.45  1:53.45 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m  1:57.66  2:00.66 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Koskinen  2002  02A543  ÅSK    25m  1:42.39  1:45.39 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    25m  1:40.65  1:43.65 
Sonja Sampinen  1999  99A784  SalU    25m  1:40.48  1:43.48 
Henrika Rantanen  2002  02A120  SalU    25m  1:39.63  1:42.63 
Ida Nordquist  2001  01A316  AUi    25m  1:39.80  1:42.80 
Oona Kuusivaara  2002  02A427  ÅSK    25m  1:40.61  1:43.61 
Ella-Maria Tiainen  2002  02A492  ÅSK    25m  1:40.72  1:43.72 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    25m  1:44.40  1:47.40 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Aho  2000  00B236  AUi    25m  1:38.45  1:41.45 
Valeria Ollila  2000  00B188  ÅSK    25m  1:37.14  1:40.14 
Janita Brunila  2002  02A072  KoVe-Ve    25m  1:34.49  1:37.49 
Mira Tarnanen  2000  00A054  RiUS    25m  1:33.26  1:36.26 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    50m  1:37.32  1:37.32 
Anna Tahvanainen  2000  00A313  RiUS    25m  1:37.04  1:40.04 
Liisa Räikkönen  2002  02A792  AUi    50m  1:40.83  1:40.83 
Lotta Rantakare  2001  01A343  AUi    50m  1:42.27  1:42.27 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    25m  1:33.13  1:36.13 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    50m  1:35.86  1:35.86 
Jasmin Rosnell  2000  00A594  ÅSK    25m  1:31.43  1:34.43 
Emilia Pohjola  1998  98A530  SalU    25m  1:31.26  1:34.26 
Riikka Yli-Jama  2000  00A685  SalU    25m  1:31.36  1:34.36 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    25m  1:32.83  1:35.83 
Tytti Lehtola  1995  95A412  ÅSK  Erit  25m  1:32.99  1:35.99 
Charlotta Edelman  2001  01A845  AUi    25m  1:33.13  1:36.13 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Forsblom  1999  99A201  AUi    50m  1:30.52  1:30.52 
Helene Hirvonen  2001  01A179  HSS    25m  1:26.65  1:29.65 
Marianne Killström  1998  98B076  SalU    25m  1:25.75  1:28.75 
Elli-Nora Kaarto  1997  97A700  SalU    25m  1:25.01  1:28.01 
Maria Yli-Jama  1999  99A669  SalU    25m  1:25.05  1:28.05 
Vilma Kotola  2001  01A426  KoVe-Ve    25m  1:26.64  1:29.64 
Suvi Lehtonen  1999  99A625  SalU    50m  1:30.10  1:30.10 
               

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Räike  1999  99A561  SalU    25m  1:24.12  1:27.12 
Roosa Rekola  2000  00A170  ÅSK    25m  1:21.84  1:24.84 
Mari Ääri  1980  80A096  AUi    25m  1:21.18  1:24.18 
Henni Känkänen  1999  99A041  PUS    50m  1:23.86  1:23.86 
Aino Ruottu  2001  01A117  RiUS    25m  1:20.88  1:23.88 
Alexandra Vartiainen  2001  01A437  HSS    25m  1:21.60  1:24.60 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    25m  1:21.85  1:24.85 
Aleksia Halonen  1996  96A880  Cetus    25m  1:24.34  1:27.34 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    50m  1:21.10  1:21.10 
Eveliina Pihkamäki  1998  98A156  RiUS    25m  1:17.02  1:20.02 
Eerica Kuusjärvi  1999  99A492  RaisU    50m  1:18.81  1:18.81 
Noora Laukkanen  1993  93A392  Cetus    50m  1:10.91  1:10.91 
Lotta Ruhala  1997  97A633  RiUS    50m  1:18.72  1:18.72 
Kristiina Merenluoto  2000  00A122  AUi    50m  1:19.95  1:19.95 
               
Ida Metsämäki  1998  98A672  SalU    50m  1:23.23  1:23.23 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner