2020-01-21   05:17:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Karine Gagnon  1985  85A154  AUi    25m     
Janette Rajala  2001  01B223  RaisU    25m     
Aida Lutfi  1996  96B253  ÅSK    25m  48.26  49.26 
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    25m  52.95  53.95 
Laura Teräs  2001  01B246  RaisU    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  SalU    25m  40.91  41.91 
Aino Villanen  2003  03A334  SalU    25m  38.41  39.41 
Oona Saarikko  2001  01A706  SalU    25m  37.56  38.56 
Alexandra Arenius  2002  02A750  AUi    25m  36.73  37.73 
Merja Lundberg  1970  70A071  AUi    25m  37.39  38.39 
Sirpa Visakoski  1952  52A016  AUi    50m  38.94  38.94 
Taru Luotonen  1977  77A006  RaisU  Erit  50m  39.51  39.51 
Pauliina Harjanne  1989  89A515  RaisU    25m  45.96  46.96 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ida Nordquist  2001  01A316  AUi    50m  34.68  34.68 
Ella Järvinen  2001  01A701  SalU    25m  33.36  34.36 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    50m  34.07  34.07 
Tytti Lehtola  1995  95A412  ÅSK  Erit  50m  34.24  34.24 
Anni Lindfors  1998  98B070  RaisU    25m  33.47  34.47 
Charlotta Edelman  2001  01A845  AUi    50m  34.79  34.79 
Katariina Kasvinen  1998  98B149  RaisU    25m  35.65  36.65 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    50m  33.14  33.14 
Emma Wihanto  1998  98A214  AUi    25m  31.83  32.83 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    25m  30.54  31.54 
Nea-Maria Laitervo  1997  97A414  RaisU    25m  30.18  31.18 
Henna Rouvinen  1999  99A271  ÅSK    25m  30.18  31.18 
Oona Forsblom  1999  99A201  AUi    25m  31.41  32.41 
Maria Nyrhilä  1998  98B100  RaisU    25m  32.12  33.12 
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    25m  32.29  33.29 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jenna Ranki  1997  97A769  SomE    25m  28.87  29.87 
Laura Koivusalo  1990  90A120  HSS    50m  29.45  29.45 
Aleksia Halonen  1996  96A880  Cetus    50m  29.14  29.14 
Reetta Rantakokko  2001  01A311  AUi    50m  29.36  29.36 
Ida Palenius  1996  96A738  EuraST    50m  29.61  29.61 
Sara Kazi  1999  99A752  RaisU    25m  29.09  30.09 
Lotta Ruhala  1997  97A633  RiUS    25m  29.85  30.85 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Mona Juppo  1996  96A571  Cetus    50m  28.91  28.91 
Veera Rinne  1998  98A349  ÅSK    50m  28.70  28.70 
Emilia Eloranta  1997  97A312  Cetus    50m  27.90  27.90 
Laura Kurki  1994  94A839  HSS    50m  26.05  26.05 
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  26.40  26.40 
Laura Oesch  1997  97A649  HSS    50m  28.13  28.13 
Veera Kallio  1997  97A208  AUi    50m  28.83  28.83 
Mari Ääri  1980  80A096  AUi    25m  28.07  29.07 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner