2019-12-13   10:10:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

14_S
Laji 14, Mast,Er, M, P-16 100 m ru 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  1:01.91  1:01.91   
Wihanto William  1994  RaisU  94A747  50 m  1:03.32  1:03.32   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  1:04.02  1:04.02   
Oksa Ossi  1988  AUi  88A200  50 m  1:05.22  1:05.22   
Tiainen Tuomas  1996  RiUS  96A221  50 m  1:06.42  1:06.42   
Juopperi Sami  1992  Cetus  92A211  50 m  1:06.49  1:06.49   
Lairola Joni  1992  AUi  92A232  50 m  1:07.94  1:07.94   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  25 m  1:05.65  1:08.65   
Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  50 m  1:08.99  1:08.99   
10  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  1:11.59  1:11.59   
11  Penttilä Vilppu  1997  RaisU  97A428  25 m  1:09.74  1:12.74   
12  Lindroos Johannes  1996  SomE  96A797  50 m  1:13.84  1:13.84   
13  Aho Jonni  1999  Gladius  99A002  25 m  1:12.37  1:15.37   
14  Rif Jan  1998  TaTU  98A868  25 m  1:15.20  1:18.20   
15  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  1:18.38  1:18.38   
16  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:18.49  1:18.49   
17  Jernvall Juha  2000  KoVe-Ve  00A085  25 m  1:15.56  1:18.56   
18  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  25 m  1:16.45  1:19.45   
19  Kroon Kevin  1997  HTU  97B203  25 m  1:16.67  1:19.67   
20  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  1:17.03  1:20.03   
21  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  1:18.15  1:21.15   
22  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  1:22.95  1:22.95   
23  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:21.38  1:24.38   
24  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:22.86  1:25.86   
25  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  25 m  1:24.45  1:27.45   
26  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  25 m  1:24.91  1:27.91   
27  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m  1:27.08  1:30.08   
28  Kivenne Mikko  1996  HTU  96A515  50 m  1:30.53  1:30.53   
29  Korpinen Lauri  1998  ÅSK  98A339  25 m  1:27.75  1:30.75   
30  Backman Rasmus  2000  HSS  00A466  25 m  1:29.45  1:32.45   
31  Koli Petri  1986  AUi  86A002  50 m  1:32.60  1:32.60   
32  Karvo Kaius  2000  HSS  00A066  25 m  1:30.03  1:33.03   
33  Kallio Mika  1996  ÅSK  96B230  50 m  1:33.07  1:33.07   
34  Hammarberg Otso  1999  ÅSK  99B322  25 m  1:33.40  1:36.40   
35  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  1:41.60  1:41.60   
36  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  1:40.54  1:43.54   
37  Lehto Akseli  2001  SalU  01A991  25 m  1:43.29  1:46.29   
38  Rastas Joe  2001  SalU  01A970  25 m  1:45.81  1:48.81   
39  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:49.04  1:52.04   
40  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  1:52.39  1:52.39   
41  Isoniemi Nuutti  2001  ÅSK  01A220  25 m  1:50.01  1:53.01   
42  Nordquist Niklas  2005  AUi  05A068  25 m  1:51.82  1:54.82   
43  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  1:58.48  2:01.48   
44  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  25 m  2:00.17  2:03.17   
45  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m       
46  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m       
47  Rokka Rene  1992  ÅSK  92A690  25 m       
48  Nylund Tom  1959  RaUS  59A056  25 m       
49  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m       
50  Toikka Lauri  1984  AUi  84A120  25 m       
51  Nordström Tero  1968  AUi  68A074  25 m       
52  Laakso Vesa  1968  AUi  68A026  25 m       
53  Korva Mika  1971  AUi  71A050  25 m       
54  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner