2019-12-07   03:46:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

16_S
Laji 16, Miehet 200 m sku 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  25 m  2:05.83  2:10.83   
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  2:15.30  2:15.30   
Aho Teemu  1994  Cetus  94A578  50 m  2:15.99  2:15.99   
Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  2:11.55  2:16.55   
Horst Santeri  1997  AUi  97A285  25 m  2:12.46  2:17.46   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  2:19.14  2:19.14   
Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  50 m  2:20.03  2:20.03   
Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  2:21.53  2:21.53   
Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  2:17.47  2:22.47   
10  Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  25 m  2:18.00  2:23.00   
11  Mitrunen Arttu  1997  Cetus  97A418  25 m  2:21.35  2:26.35   
12  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  2:21.46  2:26.46   
13  Kujala Rasmus  1999  RiUS  99A190  25 m  2:22.73  2:27.73   
14  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  25 m  2:24.11  2:29.11   
15  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  25 m  2:27.55  2:32.55   
16  Kurikka Topias  1995  Cetus  95A246  50 m  2:33.60  2:33.60   
17  Rantala Joel  1999  RaisU  99A755  25 m  2:30.07  2:35.07   
18  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  25 m  2:32.67  2:37.67   
19  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  2:33.43  2:38.43   
20  Länsirinne Pessi  2000  KoVe-Ve  00A784  25 m  2:34.69  2:39.69   
21  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  2:35.92  2:40.92   
22  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  2:39.51  2:44.51   
23  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  50 m  2:44.72  2:44.72   
24  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  2:43.25  2:48.25   
25  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  50 m  2:51.74  2:51.74   
26  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  2:47.54  2:52.54   
27  Helstelä Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  2:47.94  2:52.94   
28  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  2:48.50  2:53.50   
29  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  2:48.69  2:53.69   
30  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  2:49.65  2:54.65   
31  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  50 m  2:54.73  2:54.73   
32  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  2:52.25  2:57.25   
33  Kaarto Onni  2000  SalU  00A371  25 m  2:53.91  2:58.91   
34  Seppä Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  2:54.55  2:59.55   
35  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  2:55.42  3:00.42   
36  Hynynen Oskari  2001  SalU  01A113  25 m  2:57.39  3:02.39   
37  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:58.37  3:03.37   
38  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  25 m  3:01.05  3:06.05   
39  Arvas Jussi  1999  ÅSK  99A397  25 m  3:02.02  3:07.02   
40  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  3:02.79  3:07.79   
41  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  25 m  3:09.57  3:14.57   
42  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  50 m  3:15.71  3:15.71   
43  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  3:13.83  3:18.83   
44  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  3:14.60  3:19.60   
45  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  3:18.19  3:23.19   
46  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  3:25.07  3:25.07   
47  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  3:23.48  3:28.48   
48  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  3:26.15  3:31.15   
49  Stolt Eero  1990  Cetus  90A100  25 m       
50  Salonen Panu  2002  AUi  02A169  25 m       
51  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m       
52  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner