2019-12-14   18:18:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

3_S
Laji 3, Naiset 50 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kurki Laura  1994  HSS  94A839  50 m  27.99  27.99   
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  28.71  28.71   
Elovirta Salla  1997  Cetus  97A664  50 m  29.17  29.17   
Laukkanen Noora  1993  Cetus  93A392  25 m  28.23  29.23   
Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  50 m  30.02  30.02   
Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  30.72  30.72   
Pihkamäki Marianne  1996  RiUS  96A239  50 m  30.73  30.73   
Silvennoinen Elisa  1996  Cetus  96A481  50 m  30.73  30.73   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  30.77  30.77   
10  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  30.91  30.91   
11  Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  50 m  30.92  30.92   
12  Karsila Emma  1992  ÅSK  92A700  25 m  30.09  31.09   
13  Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  50 m  31.15  31.15   
14  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  50 m  31.27  31.27   
15  Pihkamäki Katariina  1998  RiUS  98A155  25 m  30.31  31.31   
16  Roman Vilma  2000  AUi  00A592  50 m  31.44  31.44   
17  Lammi Vera  1998  HSS  98A800  50 m  31.46  31.46   
18  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  30.92  31.92   
19  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  31.97  31.97   
20  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  50 m  32.07  32.07   
21  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  25 m  31.89  32.89   
22  Pohjalainen Peppi  1997  HSS  97A266  50 m  33.15  33.15   
23  Metsämäki Ida  1998  SalU  98A672  50 m  33.36  33.36   
24  Rouvinen Henna  1999  ÅSK  99A271  50 m  33.63  33.63   
25  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  34.12  34.12   
26  Forsblom Oona  1999  AUi  99A201  50 m  34.28  34.28   
27  Ylönen Heidi-Susanna  1997  SomE  97A478  25 m  33.55  34.55   
28  Kotola Vilma  2001  KoVe-Ve  01A426  25 m  34.57  35.57   
29  Raussi Anni  1998  KoVe-Ve  98A279  25 m  34.98  35.98   
30  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  50 m  36.09  36.09   
31  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  50 m  36.24  36.24   
32  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  36.52  36.52   
33  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  35.53  36.53   
34  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  35.68  36.68   
35  Yli-Jama Maria  1999  SalU  99A669  25 m  35.72  36.72   
36  Litsilä Sofia  1999  SalU  99A591  25 m  35.80  36.80   
37  Kaljunen Jaana  2002  AUi  02A496  25 m  35.85  36.85   
38  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  36.04  37.04   
39  Anttila Milla-Marita  2000  KoVe-Ve  00A967  25 m  36.21  37.21   
40  Kaarto Elli-Nora  1997  SalU  97A700  50 m  37.31  37.31   
41  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  38.17  38.17   
42  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  38.18  38.18   
43  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  38.46  38.46   
44  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  37.85  38.85   
45  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  25 m  38.07  39.07   
46  Laukkanen Jenni  1999  SalU  99A785  25 m  38.14  39.14   
47  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  38.31  39.31   
48  Laaksonen Verna  2000  AUi  00A755  25 m  38.43  39.43   
49  Kotiranta Eevi  2001  KoVe-Ve  01A433  50 m  40.22  40.22   
50  Rönkä Julia  2001  KoVe-Ve  01A435  50 m  40.38  40.38   
51  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  25 m  40.25  41.25   
52  Räikkönen Liisa  2002  AUi  02A792  25 m  40.39  41.39   
53  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m  40.46  41.46   
54  Saario Emilia  2000  UiKaa  00A644  50 m  41.66  41.66   
55  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  41.46  42.46   
56  Rantakare Lotta  2001  AUi  01A343  25 m  41.56  42.56   
57  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi  00A641  25 m  41.62  42.62   
58  Brunila Janita  2002  KoVe-Ve  02A072  25 m  41.71  42.71   
59  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  43.15  44.15   
60  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  43.46  44.46   
61  Ahlgren Henna  2000  RiUS  00A050  25 m  44.12  45.12   
62  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  44.39  45.39   
63  Koskinen Ellen  2002  ÅSK  02A543  25 m  45.59  46.59   
64  Tiainen Ella-maria  2002  ÅSK  02A492  25 m  45.63  46.63   
65  Saarikko Ada  2002  SalU  02A761  25 m  45.74  46.74   
66  Saarikko Oona  2001  SalU  01A706  25 m  46.62  47.62   
67  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  48.66  49.66   
68  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  50 m  49.88  49.88   
69  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m  49.78  50.78   
70  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  25 m  49.89  50.89   
71  Heinonen Alina  2001  ÅSK  01B039  25 m  50.92  51.92   
72  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  52.34  53.34   
73  Rislakki Maija  2002  AUi  02A897  25 m  53.33  54.33   
74  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  53.98  54.98   
75  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  55.39  56.39   
76  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  55.94  56.94   
77  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m  55.97  56.97   
78  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  56.66  57.66   
79  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  57.00  58.00   
80  Koivusalo Laura  1990  HSS  90A120  25 m       
81  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
82  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
83  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner