2020-01-21   05:04:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

6_S
Laji 6, Mast, Er, M, P-16 50 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Oksa Ossi  1988  AUi  88A200  50 m  24.21  24.21   
Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  24.33  24.33   
Pöytäkivi Riku  1993  Cetus  93A973  50 m  24.43  24.43   
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  50 m  24.93  24.93   
Knuutila Toni  1993  EuraST  93A712  50 m  25.01  25.01   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  25.03  25.03   
Carlsson Gustav  1993  RaisU  93A175  50 m  25.08  25.08   
Kaidesoja Emil  1995  Cetus  95A581  50 m  25.11  25.11   
Kroon Kevin  1997  HTU  97B203  50 m  25.30  25.30   
10  Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m  24.53  25.53   
11  Lindroos Johannes  1996  SomE  96A797  25 m  24.62  25.62   
12  Lindström Anton  1995  RaisU  95A431  50 m  25.67  25.67   
13  Tiainen Tuomas  1996  RiUS  96A221  50 m  25.97  25.97   
14  Rif Jan  1998  TaTU  98A868  50 m  26.10  26.10   
15  Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  25 m  25.17  26.17   
16  Nurminen Henri  1997  EuraST  97A412  50 m  26.23  26.23   
17  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  50 m  26.40  26.40   
18  Laiho Simo  1993  RaisU  93A323  25 m  25.52  26.52   
19  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  26.71  26.71   
20  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  27.02  27.02   
21  Tiainen Miika  1994  ÅSK  94A991  50 m  27.08  27.08   
22  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  50 m  27.16  27.16   
23  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  26.23  27.23   
24  Salovaara Ollimatti  1994  RaisU  94A749  50 m  27.36  27.36   
25  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  50 m  27.40  27.40   
26  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  50 m  27.54  27.54   
27  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  25 m  27.02  28.02   
28  Räikkönen Niki  1997  AUi  97A026  25 m  28.03  28.03   
29  Laiho Samuel  1995  RaisU  95A720  50 m  28.15  28.15   
30  Alanen Oskari  1990  AUi  90A226  25 m  27.54  28.54   
31  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  25 m  27.71  28.71   
32  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  50 m  28.97  28.97   
33  Kallio Eetu  1994  ÅSK  94B331  50 m  29.11  29.11   
34  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m  28.39  29.39   
35  Nokkala Johannes  1986  ÅSK  86A099  50 m  29.42  29.42   
36  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  50 m  29.51  29.51   
37  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m  28.57  29.67   
38  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m  29.04  30.04   
39  Kivenne Mikko  1996  HTU  96A515  25 m  29.28  30.28   
40  Sartela Marko  1993  PoPy  93A769  25 m  29.28  30.41   
41  Herrala Olli  1995  RaisU  95A222  25 m  30.02  31.02   
42  Törnström Lauri  2002  RaisU  02B007  25 m  3:01.55  31.15   
43  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  31.84  31.84   
44  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  30.93  31.93   
45  Koli Petri  1986  AUi  86A002  25 m  32.15  32.15   
46  Karvo Kaius  2000  HSS  00A066  25 m  31.38  32.38   
47  Nurmi Taito  1961  AUi  61A012  25 m  32.63  32.63   
48  Kaltio Timo  1965  AUi  65A012  25 m  32.23  33.23   
49  Korhonen Pentti  1966  UKK  66A084  50 m  33.87  33.87   
50  Toikka Lauri  1984  AUi  84A120  25 m  34.54  34.54   
51  Laakso Vesa  1968  AUi  68A026  25 m  33.60  34.60   
52  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  36.16  36.16   
53  Niskanen Ilkka  1962  UKK  62A052  25 m  36.90  36.90   
54  Rouhiainen Leevi  2002  AUi  02A742  25 m  39.27  40.27   
55  Korva Mika  1971  AUi  71A050  25 m  40.03  41.03   
56  Miromaa Jimi  1996  ÅSK  96B231  25 m  40.04  41.04   
57  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m  40.36  41.36   
58  Jaspi Heikki  2003  AUi  03A456  25 m  41.51  42.51   
59  Pienanen Mika  1977  RaisU  77A005  25 m  43.37  44.37   
60  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  46.36  47.36   
61  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  49.49  50.49   
62  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  53.93  54.93   
63  Levanen Matias  2002  RaisU  02B054  25 m       
64  Airaksinen Timo  1966  AUi  66A073  25 m       
65  Rokka Rene  1992  ÅSK  92A690  25 m       
66  Nylund Tom  1959  RaUS  59A056  25 m       
67  Nordblad Miika  1991  ÅSK  91A181  25 m       
68  Jünger Heikki  1958  AUi  58A006  25 m       
69  Nordström Tero  1968  AUi  68A074  25 m       
70  Pohjankukka Kasper  2001  RaisU  01B245  25 m       
71  Malmi Peetu  2002  RaisU  02B056  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner