2020-02-23   10:50:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXI Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  11:34   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 helmikuu 2014         
 
 
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (14) 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Elina Karoliina Lampinen  2003  03A287  NoPy    25m     
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m     
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kiia Kärkkäinen  2003  03A235  HeiI    25m     
Nanette Wessman  2001  01A227  PoPy    25m     
Mimosa Jallow  1994  94A395  SWIM    25m     
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m     
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    25m     
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m     
               

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PoPy    25m  3:46.92  3:51.92 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  3:40.90  3:45.90 
Pipsa Remes  2001  01A070  KemTU    25m  3:32.37  3:37.37 
Anni Turkkila  2002  02A337  JIlves    50m  3:36.16  3:36.16 
Ella Tommola  2003  03A108  LaUS    25m  3:32.18  3:37.18 
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    25m  3:34.78  3:39.78 
Sara-Sofia Tapio  2000  00A710  KemTU    25m  3:41.78  3:46.78 
Amanda Paukkunen  2002  02A895  SWIM    25m     

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    50m  3:32.78  3:32.78 
Henriikka Hämäläinen  2000  00A669  KoU    25m  3:20.38  3:25.38 
Helmiina Salila  2001  01A885  SWIM    25m  3:17.24  3:22.24 
Sandra Kalenius  2003  03A126  KoU    25m  3:16.34  3:21.34 
Tara Korkiakoski  2003  03A152  VUS-VSS    25m  3:16.82  3:21.82 
Noora Nikkinen  2002  02A672  KoU    25m  3:18.63  3:23.63 
Annika Heiskanen  2001  01A375  RiUS    25m  3:25.20  3:30.20 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    25m  3:30.65  3:35.65 

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melissa Talvio  2001  01A793  SWIM    25m  3:14.80  3:19.80 
Heini Käkönen  2000  00A177  SWIM    50m  3:18.59  3:18.59 
Jenna Sjöblom  2001  01A952  KoU    25m  3:10.71  3:15.71 
               
Jenna Kaprali  2000  00A846  NoPy    25m  3:10.51  3:15.51 
Helena Victoria Valdmees  2002  02A579  LaUS    25m  3:13.35  3:18.35 
Noora Leppänen  2001  01A088  SWIM    25m  3:14.32  3:19.32 
               

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Uuttu  2001  01A432  LaUS    25m  3:07.51  3:12.51 
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  3:07.09  3:12.09 
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    25m  3:05.31  3:10.31 
Anniina Kostamo  2001  01A804  JoUS    25m  3:04.75  3:09.75 
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    25m  3:04.89  3:09.89 
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    25m  3:05.52  3:10.52 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    25m  3:07.10  3:12.10 
Julie Wiik  2002  02A110  TaTU    50m  3:13.27  3:13.27 

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jemilia Haapakoski  2002  02A236  LaUS    25m  3:03.09  3:08.09 
Milja Mettinen  2000  00A515  TaTU    25m  3:02.19  3:07.19 
Venla Huurinainen  2001  01A263  VaajUS    25m  3:01.35  3:06.35 
Janita Brunila  2002  02A072  KoVe-Ve    25m  2:59.57  3:04.57 
Laura Vierikko  2000  00A416  VUS-VSS    25m  2:59.74  3:04.74 
Ronja Kakkonen  1999  99A079  LaUS    25m  3:01.70  3:06.70 
Amanda Kankkunen  2000  00A841  KuUS    25m  3:02.24  3:07.24 
Elisa Vakkuri  2002  02A029  KemTU    25m  3:03.42  3:08.42 

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna-Sofia Brännkärr  2001  01A450  KemTU    25m  2:59.07  3:04.07 
Vilma Kotola  2001  01A426  KoVe-Ve    25m  2:58.79  3:03.79 
Emilia Leppänen  1999  99A448  SWIM    25m  2:57.53  3:02.53 
Lotta Rosenlöf  1999  99A608  UiTa    25m  2:56.79  3:01.79 
Mathilda Kalenius  2002  02A119  KoU    50m  3:02.29  3:02.29 
Anna Tahvanainen  2000  00A313  RiUS    25m  2:58.26  3:03.26 
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    25m  2:58.83  3:03.83 
Laura Laitila  2001  01A728  NoPy    25m  2:59.10  3:04.10 

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanny Vuollet  1999  99A356  VUS-VSS    25m  2:56.64  3:01.64 
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    25m  2:55.78  3:00.78 
Jenna Miettinen  1999  99A920  VUS-VSS    25m  2:54.45  2:59.45 
Emmi Kilpinen  2000  00A532  UiTa    25m  2:53.58  2:58.58 
Sofia Ranta  2000  00A974  KaKa    25m  2:54.07  2:59.07 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    25m  2:55.28  3:00.28 
Auroora Tanninen  2001  01A363  PoPy    25m  2:56.28  3:01.28 
Riina Koskinen  2001  01A085  SWIM    25m  2:56.73  3:01.73 

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eevi Kotiranta  2001  01A433  KoVe-Ve    25m  2:53.08  2:58.08 
Erin Suni  1999  99A705  JoUS    25m  2:51.92  2:56.92 
Pinja Aro  1999  99A737  UiTa    25m  2:51.78  2:56.78 
Emmi Masti  1999  99A260  UiTa    25m  2:51.20  2:56.20 
Anni Halonen  1999  99A895  RiUS    25m  2:51.75  2:56.75 
Joanna Kekkonen  2000  00A585  LaUS    25m  2:51.89  2:56.89 
Pinja Partinen  1999  99B125  JoUS    25m  2:52.24  2:57.24 
Anni Aro  2001  01A143  NoPy    25m  2:53.12  2:58.12 

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heta Järvenpää  2001  01A065  HK    50m  2:55.74  2:55.74 
Anni Raussi  1998  98A279  KoVe-Ve    25m  2:49.76  2:54.76 
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  UiTa    25m  2:48.06  2:53.06 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  2:47.74  2:52.74 
Mira Tarnanen  2000  00A054  RiUS    25m  2:47.96  2:52.96 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    25m  2:48.10  2:53.10 
Kiia Korsu  1999  99B087  NoPy    25m  2:50.08  2:55.08 
Laura Lempinen  2001  01A928  LrU    25m  2:50.94  2:55.94 

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  2:46.78  2:51.78 
Sofia Haglund  2000  00A881  VUS-VSS    50m  2:51.43  2:51.43 
Saara Sojolin  2001  01A309  UiTa    25m  2:45.34  2:50.34 
Saara Svahn  2001  01A172  JIlves    25m  2:44.52  2:49.52 
Aino Ruottu  2001  01A117  RiUS    25m  2:44.61  2:49.61 
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  2:45.47  2:50.47 
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    25m  2:46.49  2:51.49 
Camilla Tyven  2001  01A380  NoPy    50m  2:52.62  2:52.62 

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Petra Äkkinen  2000  00A150  VUS-VSS    25m  2:42.33  2:47.33 
Emma Hällfors  1998  98A856  TaTU    25m  2:41.63  2:46.63 
Elviira Tanninen  1999  99A433  PoPy    25m  2:38.11  2:43.11 
Mila Manner  2001  01A167  NoPy    25m  2:41.17  2:46.17 
Iida Sihvonen  1998  98A850  MiUS    25m  2:41.70  2:46.70 
Kristiina Haapala  2000  00A359  NoPy    25m  2:42.38  2:47.38 
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    25m  2:44.13  2:49.13 

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanne Frondelius  1996  96A298  JoUS    25m  2:35.35  2:40.35 
Nina Mäntynen  1993  93A255  KuUS    50m  2:38.05  2:38.05 
Lotta Raiski  1998  98A210  LaUS    25m  2:31.97  2:36.97 
Eveliina Pihkamäki  1998  98A156  RiUS    25m  2:24.28  2:29.28 
Essi-Maria Lillman  2000  00A057  LaUS    50m  2:32.20  2:32.20 
Sanni Ikonen  1998  98A220  LaUS    25m  2:32.83  2:37.83 
Sini Sariola  1996  96A261  JoUS    25m  2:33.58  2:38.58 
Nea Lähdesmäki  1999  99A353  VUS-VSS    25m  2:35.88  2:40.88 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  11:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner