2020-01-28   12:47:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXI Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  11:34   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 helmikuu 2014         
 
 
 
Laji 23, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Vilho Tikkanen  2005  05A224  SWIM    25m     
Lenni Lehtonen  2004  04A478  UiTa    25m     
Konsta Litmanen  2002  02B020  SWIM    25m     
Roope Korhonen  1999  99A787  VarU    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Eronen  2005  05A169  KuUS    25m     
Luukas Laine  2005  05A025  MiUS    25m     
               
Jaakko Virtanen  2003  03A687  UiTa    25m  1:00.57  1:01.57 
Atte Lammi  2004  04A381  UiTa    25m  1:00.58  1:01.58 
Reko Kemppainen  2002  02A954  UiTa    25m  1:07.84  1:08.84 
Valtteri Salmela  2003  03A774  UiTa    25m     
               

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    25m  59.66  1:00.66 
Aale Junkkarinen  2002  02A829  JoUS    25m  59.15  1:00.15 
               
Aarre Haapala  2002  02A244  UiTa    50m  56.82  56.82 
Leevi Lehtonen  2003  03A753  UiTa    25m  57.10  58.10 
               
Linus Vuollet  2004  04A241  VUS-VSS    25m  59.16  1:00.16 
Jirko Järvinen  2004  04A312  SWIM    50m  1:01.28  1:01.28 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Timo Elo  2004  04A164  SWIM    50m  56.10  56.10 
Joona Saloniemi  2004  04A304  NoPy    25m  54.26  55.26 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    25m  51.48  52.48 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    25m  50.54  51.54 
Mitja Vaikkola  2004  04A244  UKK    25m  51.11  52.11 
Sisu Sorri  2005  05A017  SWIM    50m  52.80  52.80 
Aleksi Toivonen  2001  01A801  JoUS    25m  55.04  56.04 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    25m  55.44  56.44 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Leppänen  2002  02A638  JoUS    25m  50.46  51.46 
Santeri Mönkkönen  2003  03A283  UiTa    25m  49.28  50.28 
               
Aleksi Kaidesoja  1997  97B259  SWIM    50m  46.26  46.26 
Juho Kalle Mikkonen  1999  99B205  VarU    50m  46.41  46.41 
Max Tavast  2002  02A655  UiTa    50m  48.67  48.67 
Nikita Semach  2005  05A100  SWIM    50m  50.33  50.33 
Atte Vehkala  2002  02A980  SWIM    50m  51.49  51.49 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Forsell  2002  02A932  KuUS    25m  42.97  43.97 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    25m  42.25  43.25 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    25m  40.17  41.17 
Jasu Ovaskainen  2002  02A038  LaUS    25m  37.21  38.21 
Ville Särkkä  2000  00A611  RiUS    25m  40.14  41.14 
Tatu Karvinen  2000  00A954  VarU    25m  41.40  42.40 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  42.37  43.37 
Juhani Tapio  2002  02A020  KemTU    25m  44.65  45.65 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Paasikallio  1999  99A885  NoPy    25m  36.15  37.15 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    25m  35.82  36.82 
Joonas Kuutsa  1998  98A131  KuUS    25m  33.62  34.62 
Roope Eiserbeck  1999  99A294  JoUS    50m  34.57  34.57 
Aleksi Pykäläinen  1999  99A597  NoPy    25m  33.62  34.62 
Kasperi Purhonen  1997  97B099  VarU    25m  35.37  36.37 
Roope Aro  2000  00A167  NoPy    25m  36.04  37.04 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  36.67  37.67 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Joki  1999  99A428  VUS-VSS    25m  32.10  33.10 
Leevi Ruuttunen  1995  95A267  SWIM    50m  32.52  32.52 
Joonas Sipari  1991  91A049  KoU    25m  31.31  32.31 
Rasmus Varjoranta  1997  97A573  NoPy    50m  32.02  32.02 
Miika Tolvanen  1996  96A432  SWIM    50m  32.13  32.13 
Atte Kansanaho  1998  98A447  LrU    25m  31.35  32.35 
Antti Hakkarainen  2000  00A468  TaTU    25m  31.74  32.74 
               

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Hyrkkänen  1994  94A636  SWIM    25m  29.03  30.03 
Mikael Laakso  1997  97A008  RiUS    25m  27.27  28.27 
Alexei Mokichev  1994  94A018  LaUS    25m  26.99  27.99 
Sergei Haukka  1989  89A054  KoU    25m  24.76  25.76 
Janne Markkanen  1994  94A792  SWIM    25m  25.70  26.70 
Severi Allonen  1991  91A242  SWIM    50m  28.03  28.03 
Aleksey Gromov  1998    EKRAN    50m  30.00  30.00 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    25m  29.66  30.66 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  11:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner