2020-01-28   12:49:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXI Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  11:34   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 helmikuu 2014         
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (18) 
Erä 1 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Konsta Litmanen  2002  02B020  SWIM    25m     
Onni Eronen  2005  05A169  KuUS    25m     
Valtteri Salmela  2003  03A774  UiTa    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vilho Tikkanen  2005  05A224  SWIM    25m     
Lasse Tolonen  2001  01B200  PieKu    25m     
Nooa Matela  2005  05A069  LrU    25m  56.23  57.23 
Leevi Lehtonen  2003  03A753  UiTa    25m  58.70  59.70 
               
Tommi Nisula  1989  89A106  TaTU    25m     
               

 
Erä 3 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jirko Järvinen  2004  04A312  SWIM    50m  55.68  55.68 
               
Atte Lammi  2004  04A381  UiTa    25m  52.77  53.77 
Timo Elo  2004  04A164  SWIM    50m  53.17  53.17 
Linus Vuollet  2004  04A241  VUS-VSS    25m  52.23  53.23 
Lenni Lehtonen  2004  04A478  UiTa    25m  52.86  53.86 
Niilo Penttinen  2002  02A926  SWIM    50m  55.34  55.34 
Reko Kemppainen  2002  02A954  UiTa    25m  54.81  55.81 

 
Erä 4 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sisu Sorri  2005  05A017  SWIM    50m  48.50  48.50 
Jaakko Lehvonen  2002  02A976  PieKu    25m  45.56  46.56 
Otto Mikkonen  2003  03A190  JoUS    25m  45.09  46.09 
Atte Linnolahti  2004  04A234  JoUS    25m  44.79  45.79 
Luukas Laine  2005  05A025  MiUS    25m  45.03  46.03 
Aleksi Toivonen  2001  01A801  JoUS    25m  45.52  46.52 
Touko Ylönen  2003  03A717  PieKu    25m  45.67  46.67 
Tomi Halonen  2004  04A349  UiTa    25m  49.45  50.45 

 
Erä 5 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Mönkkönen  2003  03A283  UiTa    25m  44.58  45.58 
Atte Vehkala  2002  02A980  SWIM    50m  44.43  44.43 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    25m  42.15  43.15 
Vili Petteri Pylkkänen  1999  99B317  PieKu    25m  41.24  42.24 
Veeti Leppänen  2002  02A638  JoUS    25m  41.78  42.78 
Tuukka Jaakola  2001  01A719  UiTa    25m  42.30  43.30 
Joona Forsell  2002  02A932  KuUS    25m  44.05  45.05 
Väinö Hiltunen  2001  01A654  JoUS    25m  44.67  45.67 

 
Erä 6 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Max Tavast  2002  02A655  UiTa    25m  40.12  41.12 
Juhani Tapio  2002  02A020  KemTU    25m  39.82  40.82 
Aaro Lassila  2000  00B228  AU    25m  39.39  40.39 
Jonni Timonen  2000  00B198  JoUS    25m  37.36  38.36 
Luukas Siitonen  2003  03A716  SWIM    50m  40.31  40.31 
Cool Iivanainen  2004  04A308  SWIM    50m  40.70  40.70 
Markus Veckman  2004  04A104  SWIM    50m  40.90  40.90 
Patrik Nuutinen  2001  01B024  KuUS    50m  41.76  41.76 

 
Erä 7 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Puhakka  2001  01A537  JoUS    25m  37.16  38.16 
Eemil Pynnönen  2001  01A064  TaTU    25m  36.72  37.72 
Vertti Vuori  2000  00B191  KuUS    25m  36.56  37.56 
Julius Auvinen  2001  01A700  SWIM    50m  36.53  36.53 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  36.28  37.28 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    25m  36.67  37.67 
Maxim Kolomainen  2001  01A890  SWIM    50m  38.07  38.07 
Markus Hagström  2000  00A847  UKK    25m  37.19  38.19 

 
Erä 8 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atte Jokinen  2001  01A362  VarU    50m  36.44  36.44 
Juho Kalle Mikkonen  1999  99B205  VarU    50m  36.01  36.01 
Leo Rytövuori  1999  99A151  TaTU    25m  34.82  35.82 
Vesa-Pekka Rikala  2000  00B135  AU    25m  34.47  35.47 
Ville Immonen  2000  00A507  VarU    50m  35.54  35.54 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  34.97  35.97 
Aksel Kansanniva  2000  00B185  KuUS    25m  35.17  36.17 
Riku Leino  2001  01A282  UKK    25m  35.49  36.49 

 
Erä 9 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Perttu Mikkola  2001  01B142  NoPy    25m  34.30  35.30 
Teemu Turunen  2002  02A747  KuUS    25m  34.05  35.05 
Axel Olander  2002  02A531  NoPy    25m  33.86  34.86 
Lauri Koskela  1999  99B312  PoPy    25m  33.52  34.52 
Kevin Lokkila  1999  99A258  TaTU    50m  34.68  34.68 
Joona Syrjäkoski  2000  00A478  TaTU    25m  34.02  35.02 
Nikita Puustinen  1999  99B321  KuUS    25m  34.21  35.21 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    50m  35.32  35.32 

 
Erä 10 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niklas Laine  2002  02A111  MiUS    25m  33.30  34.30 
William Stender  1999  99B309  UKK    25m  32.93  33.93 
Arttu Jokinen  2000  00A509  VarU    25m  32.57  33.57 
Miikka Luukinen  1999  99A805  VarU    50m  32.94  32.94 
Santeri Siurola  1999  99A843  UKK    25m  32.18  33.18 
               
Kalle Kiviniemi  2000  00A335  NoPy    25m  33.04  34.04 
Aaron Fernando de la Rosa  2001  01A808  SWIM    50m  34.49  34.49 

 
Erä 11 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Kurttio  2001  01A066  KemTU    25m  31.58  32.58 
Kasimir Kirjonen  2000  00A375  UiTa    25m  30.04  31.04 
Mika Palovuori  2000  00A103  VUS-VSS    25m  29.62  30.62 
               
Oskari Valkonen  1999  99A903  SWIM    50m  30.48  30.48 
Joona Lehtonen  2001  01A223  TaTU    50m  30.86  30.86 
Miska Kurvinen  1999  99A253  KoVe-Ve    25m  30.63  31.63 
Ville Luukkonen  1998  98B247  VarU    25m  31.85  32.85 

 
Erä 12 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Werner Heräjärvi  1999  99A844  JIlves    25m  29.26  30.26 
Aleksi Pykäläinen  1999  99A597  NoPy    25m  28.80  29.80 
Matias Auvinen  1998  98A794  SWIM    50m  29.53  29.53 
Daniel Laurila  1996  96B074  NoPy    25m  28.39  29.39 
Pyry Nurmilo  1999  99A266  TaTU    50m  29.43  29.43 
Roope Korhonen  1999  99A787  VarU    25m  28.62  29.62 
Artturi Kaarlenkaski  1997  97A304  UiTa    25m  29.03  30.03 
Alexander Kislitsyn  2001  01A981  LrU    25m  29.28  30.28 

 
Erä 13 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Oskari Neuvonen  2000  00A866  SWIM    50m  29.12  29.12 
Atte Kansanaho  1998  98A447  LrU    25m  27.85  28.85 
Joona Kärkkäinen  1998  98A909  HeiI    25m  27.54  28.54 
Joonas Kuutsa  1998  98A131  KuUS    50m  28.75  28.75 
Atte Pohjolainen  1997  97A426  KuUS    50m  28.99  28.99 
Taneli Juutinen  2000  00A002  KemTU    25m  28.13  29.13 
Juho Hakala  1998  98A670  VaajUS    25m  28.31  29.31 

 
Erä 14 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Michael Novikov  1998    EKRAN    50m  28.40  28.40 
Jaakko Liedevaara  1999  99A914  SWIM    25m  27.00  28.00 
Samuli Pellinen  1994  94A474  SWIM    50m  27.91  27.91 
Eetu Kokkinen  1995  95A333  KuUS    25m  26.54  27.54 
Aleksi Mattila  1996  96A119  LaUS    50m  27.72  27.72 
Kasperi Purhonen  1997  97B099  VarU    25m  27.00  28.00 
               
Aaron Joki  1999  99A428  VUS-VSS    25m  27.41  28.41 

 
Erä 15 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Luukinen  1996  96A333  VarU    25m  26.47  27.47 
Elias Päivinen  1997  97A805  SWIM    50m  27.17  27.17 
Pietu Kinnunen  1996  96A362  JoUS    25m  26.15  27.15 
Veikka Lahdenpää  1995  95A356  MiUS    25m  26.10  27.10 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    25m  26.10  27.10 
Otso Oksanen  1997  97A723  SWIM    50m  27.16  27.16 
Joonas Sipari  1991  91A049  KoU    25m  26.19  27.19 
Leevi Suhonen  1999  99A419  MiUS    25m  26.52  27.52 

 
Erä 16 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lauri Hatunen  1998  98A200  VUS-VSS    50m  26.83  26.83 
Oskari Lammi  1991  91A047  KuUS    25m  25.71  26.71 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    50m  26.64  26.64 
Andrei Prytkov  1991  91A852  SWIM    50m  26.65  26.65 
Panu Sipilä  1996  96A922  KoU    50m  26.75  26.75 
Rasmus Varjoranta  1997  97A573  NoPy    25m  25.93  26.93 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    25m  26.01  27.01 

 
Erä 17 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Kurronen  1997  97A838  MiUS    25m  25.38  26.38 
Konsta Naumanen  1996  96A160  JoUS    50m  26.24  26.24 
Alexei Mokichev  1994  94A018  LaUS    25m  25.02  26.02 
Matti Myllyaho  1995  95A231  VUS-VSS    50m  25.40  25.40 
Jarkko Terho  1988  88A062  SWIM    50m  25.48  25.48 
Ville Ihalainen  1996  96A079  KuUS    50m  26.09  26.09 
Leo Lähteenmäki  1991  91A594  SWIM    50m  26.27  26.27 
Remi Tolppala  1997  97A243  LaUS    25m  25.64  26.64 

 
Erä 18 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sergei Haukka  1989  89A054  KoU    25m  24.25  25.25 
Ville Kotikuusi  1991  91A412  KoU    25m  23.56  24.56 
Olli Kokko  1994  94A602  LaUS    50m  24.47  24.47 
Toni Kurkinen  1989  89A303  SWIM    50m  23.04  23.04 
Severi Allonen  1991  91A242  SWIM    50m  23.18  23.18 
Janne Kekkonen  1989  89A084  SWIM    25m  23.49  24.49 
               
Sami Puukko  1992  92A805  SWIM    25m  24.25  25.25 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  11:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner