2020-01-20   09:03:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXXI Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  11:34   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 helmikuu 2014         
 
 
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (18) 
Erä 1 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aurora Laine  2002  02A872  UiTa    25m     
Emilia Markkanen  2001  01B061  PieKu    25m     
Julia Järvelin  2003  03A782  VaajUS    25m     
Oona Saarinen  2003  03A783  KeuTo    25m     
Oona Tervo  2003  03A715  VaajUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minja Toivio  2004  04A490  SWIM    25m     
Liinu Jaakola  2003  03A597  UiTa    25m  1:21.07  1:22.07 
Eeva Toroi  2005  05A208  UiTa    25m  1:00.84  1:01.84 
Iiris Saranpää  2002  02A912  JoUS    25m  55.38  56.38 
Iida Lyyra  2004  04A486  SWIM    50m  1:00.01  1:00.01 
Helka Riekkinen  2005  05A179  VaajUS    25m  1:04.78  1:05.78 
Anika Hynönen  2001  01A290  VarU    25m     
Jenna Peltosalmi  2003  03A277  VaajUS    25m     

 
Erä 3 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Hjelt  2002  02A602  PieKu    25m  53.22  54.22 
Aada Tourunen  2004  04A323  SWIM    50m  53.00  53.00 
Anna Kajosmäki  2004  04A310  SWIM    50m  52.09  52.09 
Emilia Saranpää  2000  00B212  JoUS    25m  49.68  50.68 
Sara Sorri  2003  03A726  SWIM    50m  51.10  51.10 
Noora Tessa Emilia Kuparinen  2004  04A288  SWIM    50m  52.18  52.18 
Aurora Mavriqi  2004  04A318  HyUS    25m  52.18  53.18 
               

 
Erä 4 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    50m  48.43  48.43 
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    25m  45.36  46.36 
Riina Heimonen  2002  02A935  PieKu    25m  43.60  44.60 
Siiri Kuronen  2002  02A776  JoUS    25m  43.33  44.33 
Rosa Antikainen  2002  02A698  PieKu    25m  43.51  44.51 
Silja Auvinen  2004  04A348  SWIM    50m  45.44  45.44 
Salla-Tuulia Susanna Pihkanen  2002  02A896  UiTa    25m  46.98  47.98 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    50m  48.72  48.72 

 
Erä 5 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mimosa Seijari  2001  01B195  SWIM    50m  44.20  44.20 
Vilma Mikkonen  2002  02A818  VarU    50m  43.74  43.74 
Erika Moilanen  2002  02A821  VarU    25m  42.16  43.16 
Nanette Wessman  2001  01A227  PoPy    25m  41.54  42.54 
Emmi Naumanen  2002  02A788  JoUS    25m  41.73  42.73 
               
Roosa Toivonen  2002  02A274  JoUS    50m  43.76  43.76 
Elisabet Rinne  2002  02A946  UiTa    25m  43.31  44.31 

 
Erä 6 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Roosa Vesterinen  2002  02A965  VaajUS    25m  40.68  41.68 
Jenni Hakala  2001  01B139  UiTa    25m  40.49  41.49 
Jenni Moisio  2002  02A607  NoPy    25m  39.47  40.47 
Sara Iljina  2001  01A610  JoUS    25m  39.65  40.65 
Hilla Viinikainen  2001  01B095  VaajUS    25m  40.64  41.64 
Miina Repo  2002  02A678  JoUS    50m  41.70  41.70 
Kia Lindholm  2002  02A890  SWIM    50m  42.22  42.22 

 
Erä 7 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Haaparanta  2002  02A966  VaajUS    25m  38.65  39.65 
Sonja Roiha  2002  02A898  PieKu    25m  37.98  38.98 
Enna Tenkilä  1999  99A904  NoPy    25m  37.74  38.74 
Siina Salmi  2001  01A993  VarU    25m  36.83  37.83 
Emmi Hautakangas  2001  01B047  HK    25m  37.65  38.65 
Emmi Potaseff  2001  01B015  VarU    25m  37.94  38.94 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    25m  38.30  39.30 
Maria Kivimäki  2000  00B131  PieKu    25m  39.33  40.33 

 
Erä 8 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenny Myllynen  2000  00B130  HeiI    25m  36.58  37.58 
               
Ella Hakala  2000  00A581  VaajUS    25m  35.83  36.83 
Julia Kinnunen  2000  00A853  KemTU    25m  35.75  36.75 
Netta Korhonen  2001  01A662  VaajUS    25m  35.76  36.76 
Anni Kokolahti  2001  01B023  KuUS    25m  36.03  37.03 
Aino Eronen  2000  00A960  VarU    25m  36.48  37.48 
Emma Remes  2002  02A624  PieKu    25m  36.64  37.64 

 
Erä 9 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Haapamäki  1998  98B291  AU    25m  35.25  36.25 
Iida Lasanen  2000  00A850  JoUS    25m  34.82  35.82 
Tytti Kuusela  2000  00A473  UKK    25m  34.78  35.78 
Annukka Våg  1999  99A746  UKK    25m  34.42  35.42 
Jessika Väisänen  2001  01A996  VarU    25m  34.69  35.69 
Tiia Laiho  1999  99B055  VUS-VSS    50m  35.79  35.79 
Viivi Paasonen  2002  02A446  PunkUrh    25m  35.19  36.19 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    25m  35.52  36.52 

 
Erä 10 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miia Hirvonen  1999  99A953  VarU    25m  34.34  35.34 
Melissa Talvio  2001  01A793  SWIM    50m  35.15  35.15 
Milla-Marita Anttila  2000  00A967  KoVe-Ve    25m  33.58  34.58 
Viivi Puolakka  2002  02A126  SWIM    50m  34.41  34.41 
Sanniina Korpi  1999  99A091  VUS-VSS    25m  33.50  34.50 
Riia Ojalainen  1999  99B295  KoU    25m  33.62  34.62 
Kata Laukkanen  2001  01A910  PunkUrh    25m  34.19  35.19 
Wilma-Annika Puttonen  2001  01B153  KeuTo    25m  34.39  35.39 

 
Erä 11 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Virekoski  1999  99A957  VarU    25m  33.18  34.18 
Maiju Mäenpää  1997  97B007  NoPy    50m  33.70  33.70 
Essi Laine  2000  00A647  NoPy    25m  32.59  33.59 
Auroora Tanninen  2001  01A363  PoPy    25m  32.38  33.38 
               
Wendela Vuorinen  2000  00A221  VUS-VSS    25m  32.60  33.60 
Laura Sammatti  1998  98B218  AU    25m  32.86  33.86 
Sara Virtanen  2002  02A887  SWIM    50m  34.31  34.31 

 
Erä 12 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Mäkipää  1994  94A846  JoUS    25m  31.90  32.90 
Sini Keinänen  1999  99A204  KemTU    25m  31.64  32.64 
Pinja Aro  1999  99A737  UiTa    50m  32.45  32.45 
Meri Hakala  1999  99A557  KaKa    50m  32.36  32.36 
Inkeri Pöllänen  2001  01A159  VUS-VSS    25m  31.42  32.42 
Tinka Markkinen  2000  00A510  NoPy    50m  32.62  32.62 
Laura Karhu  1995  95A378  SUS    25m  31.65  32.65 
Meri Lauronen  2002  02A133  KoVe-Ve    25m  32.26  33.26 

 
Erä 13 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenita Liimatta  1998  98A119  TaTU    50m  32.33  32.33 
Ella Rautio  2000  00A258  MiUS    25m  30.97  31.97 
Jonna Tuononen  1997  97A326  LrU    25m  30.90  31.90 
Roosa Penttinen  2000  00A033  LaUS    25m  30.79  31.79 
Sinja Kanto  1998  98A316  KaKa    50m  31.83  31.83 
Kiia Toikka  2001  01A481  KoVe-Ve    25m  30.90  31.90 
Mikaela Mitjonen  1997  97A272  JoUS    25m  31.31  32.31 
Kiia Korsu  1999  99B087  NoPy    50m  32.34  32.34 

 
Erä 14 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Tiainen  1999  99A938  NoPy    25m  30.63  31.63 
Aino Hämäläinen  2000  00A469  LaUS    25m  30.20  31.20 
Elviira Tanninen  1999  99A433  PoPy    25m  30.17  31.17 
Jonna Siilin  1997  97A686  JoUS    25m  30.11  31.11 
Ada Alajääskö  1998  98A836  NoPy    25m  30.17  31.17 
Jessika Patjas  1997  97A725  KoU    25m  30.18  31.18 
Kerttu Jääskeläinen  1998  98A322  VaajUS    25m  30.56  31.56 
Maija Tiainen  1996  96A256  SUS    25m  30.68  31.68 

 
Erä 15 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mona Kunnas  1998  98A139  TaTU    50m  30.78  30.78 
Mari Hyvönen  2000  00A370  KuUS    25m  29.51  30.51 
Pauliina Siekkinen  1999  99A867  SWIM    50m  30.24  30.24 
Denize Korkiakoski  1999  99A474  VUS-VSS    50m  30.21  30.21 
Ella Lumio  2000  00A159  UiTa    50m  30.23  30.23 
Tuuli Vuorentausta  1998  98B062  VoVi    25m  29.40  30.40 
Rita Valkama  1999  99A863  SWIM    50m  30.76  30.76 
Sofia Rönkkö  1999  99A636  KuUS    50m  30.90  30.90 

 
Erä 16 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    50m  29.84  29.84 
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    25m  28.58  29.58 
Lotta Upanne  1998  98A195  MiUS    50m  29.50  29.50 
Ella Saarikko  2000  00A369  LaUS    50m  29.30  29.30 
Ilona Jakonen  1998  98A588  SWIM    25m  28.44  29.44 
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  VuUS    25m  28.54  29.54 
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    50m  29.64  29.64 
Saima Kivimäki  1997  97A584  LrU    25m  28.93  29.93 

 
Erä 17 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eveliina Ala-Seppälä  1995  95A436  LaUS    50m  29.16  29.16 
Suvi Karppinen  1998  98B030  MiUS    50m  29.07  29.07 
Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    50m  28.98  28.98 
Jenni Lampi  2000  00A178  SWIM    25m  27.66  28.66 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  28.90  28.90 
Marianne Pihkamäki  1996  96A239  RiUS    50m  28.99  28.99 
Carita Luukkanen  1996  96A246  VuUS    25m  28.14  29.14 
Vera Viitasuo  1995  95A896  LaUS    50m  29.22  29.22 

 
Erä 18 (18) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Saari  2000  00A531  TaTU    50m  28.44  28.44 
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    50m  28.21  28.21 
Maija Toikkanen  1994  94A793  SWIM    50m  28.10  28.10 
Noora Sartela  1991  91A171  SWIM    50m  27.04  27.04 
               
Emilia Lähteenmäki  1995  95A990  TaTU    50m  28.16  28.16 
Viivi Immonen  1996  96A171  VarU    50m  28.32  28.32 
Nenne Tommiska  1993  93A044  SWIM    25m  27.51  28.51 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  11:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner