2020-02-23   12:34:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

10_S
Laji 10, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
253  Luukkanen Carita  1996  VuUS  96A246  25 m  1:02.14  1:04.14   
209  Upanne Lotta  1998  MiUS  98A195  25 m  1:03.57  1:05.57   
306  Myllyaho Moona  1990  SWIM  90A146  50 m  1:06.88  1:06.88   
30  Frondelius Susanne  1996  JoUS  96A298  50 m  1:10.35  1:10.35   
13  Pihkamäki Katariina  1998  RiUS  98A155  25 m  1:08.46  1:10.46   
198  Åvist Claudia  1997  LrU  97A007  25 m  1:08.66  1:10.66   
401  Lähdesmäki Nea  1999  VUS-VSS  99A353  25 m  1:09.41  1:11.41   
133  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  25 m  1:09.43  1:11.43   
272  Jakonen Ilona  1998  SWIM  98A588  50 m  1:11.64  1:11.64   
10  442  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  25 m  1:09.86  1:11.86   
11  443  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  25 m  1:10.47  1:12.47   
12  461  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  1:11.90  1:13.90   
13  434  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  25 m  1:11.92  1:13.92   
14  149  Kivi Meea  1999  LaUS  99A663  25 m  1:12.56  1:14.56   
15  441  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:12.91  1:14.91   
16  577  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  25 m  1:13.10  1:15.10   
17  319  Pellinen Veera  1997  SWIM  97A164  25 m  1:13.51  1:15.51   
18  541  Kolu Noora  2001  UiTa  01A152  25 m  1:13.98  1:15.98   
19  590  Laugina Natalia  1998  EKRAN    50 m  1:16.00  1:16.00   
20  47  Mitjonen Mikaela  1997  JoUS  97A272  25 m  1:14.08  1:16.08   
21  156  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  25 m  1:14.53  1:16.53   
22  67  Suni Erin  1999  JoUS  99A705  25 m  1:14.72  1:16.72   
23  395  Korkiakoski Denize  1999  VUS-VSS  99A474  25 m  1:14.78  1:16.78   
24  49  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  50 m  1:17.52  1:17.52   
25  492  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  25 m  1:15.67  1:17.67   
26  579  Toivonen Nelli  2000  UiTa  00A290  25 m  1:16.23  1:18.23   
27  320  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  1:16.64  1:18.64   
28  19  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  1:16.98  1:18.98   
29  408  Pöllänen Inkeri  2001  VUS-VSS  01A159  25 m  1:16.99  1:18.99   
30  192  Lempinen Laura  2001  LrU  01A928  25 m  1:17.04  1:19.04   
31  15  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:17.08  1:19.08   
32  552  Lumio Ella  2000  UiTa  00A159  50 m  1:19.08  1:19.08   
33  77  Kajander Marika  1997  KoVe-Ve  97A701  25 m  1:17.15  1:19.15   
34  126  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  25 m  1:17.26  1:19.26   
35  468  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  25 m  1:17.35  1:19.35   
36  475  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m  1:18.21  1:20.21   
37  479  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  25 m  1:18.39  1:20.39   
38  207  Sihvonen Iida  1998  MiUS  98A850  25 m  1:18.47  1:20.47   
39  342  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  25 m  1:18.64  1:20.64   
40  106  Hyvönen Mari  2000  KuUS  00A370  25 m  1:19.42  1:21.42   
41  205  Rautio Ella  2000  MiUS  00A258  50 m  1:21.48  1:21.48   
42  582  Tuominen Sini  2000  UiTa  00A293  50 m  1:21.72  1:21.72   
43  545  Kurth Suvi  2001  UiTa  01A009  25 m  1:19.86  1:21.86   
44  464  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m  1:20.52  1:22.52   
45  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  1:20.59  1:22.59   
46  526  Aro Pinja  1999  UiTa  99A737  25 m  1:21.14  1:23.14   
47  367  Heräjärvi Vivian  2001  JIlves  01A352  25 m  1:21.83  1:23.83   
48  314  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  1:24.00  1:24.00   
49  572  Rosenlöf Lotta  1999  UiTa  99A608  25 m  1:22.00  1:24.00   
50  556  Masti Emmi  1999  UiTa  99A260  25 m  1:22.33  1:24.33   
51  87  Kalenius Mathilda  2002  KoU  02A119  25 m  1:22.39  1:24.39   
52  558  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  1:24.50  1:24.50   
53  398  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  1:22.63  1:24.63   
54  588  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  1:22.64  1:24.64   
55  514  Kuusela Tytti  2000  UKK  00A473  25 m  1:23.66  1:25.66   
56  496  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  1:24.20  1:26.20   
57  566  Pirhonen Fanni  2000  UiTa  00A793  50 m  1:26.60  1:26.60   
58  100  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  25 m  1:24.90  1:26.90   
59  84  Väisänen Laura  2001  KoVe-Ve  01A436  25 m  1:25.09  1:27.09   
60  440  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  25 m  1:25.89  1:27.89   
61  504  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  25 m  1:26.19  1:28.19   
62  403  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  25 m  1:26.39  1:28.39   
63  469  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  25 m  1:26.96  1:28.96   
64  40  Kostamo Anniina  2001  JoUS  01A804  25 m  1:26.97  1:28.97   
65  380  Huurinainen Venla  2001  VaajUS  01A263  25 m  1:27.10  1:29.10   
66  173  Skinnari Veera  2003  LaUS  03A090  25 m  1:28.66  1:30.66   
67  462  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  50 m  1:31.12  1:31.12   
68  508  Vakkuri Elisa  2002  KemTU  02A029  25 m  1:29.55  1:31.55   
69  296  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m  1:29.98  1:31.98   
70  364  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  25 m  1:30.05  1:32.05   
71  93  Nikkinen Noora  2002  KoU  02A672  25 m  1:30.08  1:32.08   
72  115  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  1:30.44  1:32.44   
73  48  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  1:30.52  1:32.52   
74  524  Våg Annukka  1999  UKK  99A746  25 m  1:31.12  1:33.12   
75  287  Käkönen Heini  2000  SWIM  00A177  25 m  1:32.16  1:34.16   
76  73  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:32.70  1:34.70   
77  159  Merimaa Linda  2002  LaUS  02A335  25 m  1:33.25  1:35.25   
78  337  Salila Helmiina  2001  SWIM  01A885  25 m  1:33.58  1:35.58   
79  493  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  25 m  1:34.57  1:36.57   
80  490  Tenkilä Enna  1999  NoPy  99A904  25 m  1:35.02  1:37.02   
81  178  Tommola Ella  2003  LaUS  03A108  25 m  1:37.07  1:39.07   
82  482  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m  1:37.46  1:39.46   
83  Aaltonen Lotta  2002  RiUS  02A085  25 m  1:37.69  1:39.69   
84  505  Remes Pipsa  2001  KemTU  01A070  25 m  1:38.49  1:40.49   
85  57  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  25 m  1:38.62  1:40.62   
86  507  Tapio Sara-Sofia  2000  KemTU  00A710  25 m  1:39.52  1:41.52   
87  246  Potaseff Emmi  2001  VarU  01B015  25 m  1:41.27  1:43.27   
88  265  Harjula Julia  2001  SWIM  01B172  25 m  1:41.84  1:43.84   
89  573  Saari Kiia  2002  UiTa  02A791  25 m  1:43.06  1:45.06   
90  424  Haanpää Siiri  2001  PoPy  01B166  25 m  1:43.10  1:45.10   
91  165  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  1:44.67  1:46.67   
92  255  Hautakangas Emmi  2001  HK  01B047  25 m  1:44.74  1:46.74   
93  55  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  1:46.09  1:48.09   
94  518  Rauhala Maria  2003  UKK  03A337  25 m  1:51.19  1:53.19   
95  25  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m       
96  50  Mäkipää Lotta  1994  JoUS  94A846  25 m       
97  124  Pulliainen Mea  1998  KuUS  98A715  25 m       
98  138  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m       
99  164  Ovaskainen Senni  2001  LaUS  01A093  50 m       
100  293  Lappalainen Erika  1996  SWIM  96A643  25 m       
101  313  Paapio Eeva  2001  SWIM  01A891  25 m       
102  315  Palonen Mette  2002  SWIM  02B015  25 m       
103  476  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  25 m       
104  483  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  25 m       
105  565  Pihkanen Salla-tuulia Susanna  2002  UiTa  02A896  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner