2020-02-20   00:51:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
12  Pihkamäki Eveliina  1998  RiUS  98A156  25 m  2:24.28  2:29.28   
157  Lillman Essi-Maria  2000  LaUS  00A057  50 m  2:32.20  2:32.20   
169  Raiski Lotta  1998  LaUS  98A210  25 m  2:31.97  2:36.97   
143  Ikonen Sanni  1998  LaUS  98A220  25 m  2:32.83  2:37.83   
120  Mäntynen Nina  1993  KuUS  93A255  50 m  2:38.05  2:38.05   
64  Sariola Sini  1996  JoUS  96A261  25 m  2:33.58  2:38.58   
30  Frondelius Susanne  1996  JoUS  96A298  25 m  2:35.35  2:40.35   
401  Lähdesmäki Nea  1999  VUS-VSS  99A353  25 m  2:35.88  2:40.88   
427  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  25 m  2:38.11  2:43.11   
10  479  Manner Mila  2001  NoPy  01A167  25 m  2:41.17  2:46.17   
11  434  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  25 m  2:41.63  2:46.63   
12  207  Sihvonen Iida  1998  MiUS  98A850  25 m  2:41.70  2:46.70   
13  413  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  25 m  2:42.33  2:47.33   
14  468  Haapala Kristiina  2000  NoPy  00A359  25 m  2:42.38  2:47.38   
15  320  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  2:44.13  2:49.13   
16  370  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  25 m  2:44.52  2:49.52   
17  15  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  2:44.61  2:49.61   
18  576  Sojolin Saara  2001  UiTa  01A309  25 m  2:45.34  2:50.34   
19  558  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  25 m  2:45.47  2:50.47   
20  391  Haglund Sofia  2000  VUS-VSS  00A881  50 m  2:51.43  2:51.43   
21  577  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  25 m  2:46.49  2:51.49   
22  164  Ovaskainen Senni  2001  LaUS  01A093  25 m  2:46.78  2:51.78   
23  492  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  2:52.62  2:52.62   
24  156  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  25 m  2:47.74  2:52.74   
25  20  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  2:47.96  2:52.96   
26  569  Rautiainen Emmiina  2000  UiTa  00A257  25 m  2:48.06  2:53.06   
27  198  Åvist Claudia  1997  LrU  97A007  25 m  2:48.10  2:53.10   
28  82  Raussi Anni  1998  KoVe-Ve  98A279  25 m  2:49.76  2:54.76   
29  472  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  25 m  2:50.08  2:55.08   
30  256  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  2:55.74  2:55.74   
31  192  Lempinen Laura  2001  LrU  01A928  25 m  2:50.94  2:55.94   
32  556  Masti Emmi  1999  UiTa  99A260  25 m  2:51.20  2:56.20   
33  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  2:51.75  2:56.75   
34  526  Aro Pinja  1999  UiTa  99A737  25 m  2:51.78  2:56.78   
35  148  Kekkonen Joanna  2000  LaUS  00A585  25 m  2:51.89  2:56.89   
36  67  Suni Erin  1999  JoUS  99A705  25 m  2:51.92  2:56.92   
37  54  Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  2:52.24  2:57.24   
38  78  Kotiranta Eevi  2001  KoVe-Ve  01A433  25 m  2:53.08  2:58.08   
39  464  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m  2:53.12  2:58.12   
40  539  Kilpinen Emmi  2000  UiTa  00A532  25 m  2:53.58  2:58.58   
41  417  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  25 m  2:54.07  2:59.07   
42  403  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  25 m  2:54.45  2:59.45   
43  588  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  2:55.28  3:00.28   
44  49  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  2:55.78  3:00.78   
45  426  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  25 m  2:56.28  3:01.28   
46  410  Vuollet Fanny  1999  VUS-VSS  99A356  25 m  2:56.64  3:01.64   
47  284  Koskinen Riina  2001  SWIM  01A085  25 m  2:56.73  3:01.73   
48  572  Rosenlöf Lotta  1999  UiTa  99A608  25 m  2:56.79  3:01.79   
49  87  Kalenius Mathilda  2002  KoU  02A119  50 m  3:02.29  3:02.29   
50  295  Leppänen Emilia  1999  SWIM  99A448  25 m  2:57.53  3:02.53   
51  19  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  2:58.26  3:03.26   
52  79  Kotola Vilma  2001  KoVe-Ve  01A426  25 m  2:58.79  3:03.79   
53  398  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  2:58.83  3:03.83   
54  496  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  2:59.07  3:04.07   
55  475  Laitila Laura  2001  NoPy  01A728  25 m  2:59.10  3:04.10   
56  75  Brunila Janita  2002  KoVe-Ve  02A072  25 m  2:59.57  3:04.57   
57  409  Vierikko Laura  2000  VUS-VSS  00A416  25 m  2:59.74  3:04.74   
58  380  Huurinainen Venla  2001  VaajUS  01A263  25 m  3:01.35  3:06.35   
59  146  Kakkonen Ronja  1999  LaUS  99A079  25 m  3:01.70  3:06.70   
60  448  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  25 m  3:02.19  3:07.19   
61  111  Kankkunen Amanda  2000  KuUS  00A841  25 m  3:02.24  3:07.24   
62  134  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  3:03.09  3:08.09   
63  508  Vakkuri Elisa  2002  KemTU  02A029  25 m  3:03.42  3:08.42   
64  40  Kostamo Anniina  2001  JoUS  01A804  25 m  3:04.75  3:09.75   
65  314  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  3:04.89  3:09.89   
66  363  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  25 m  3:05.31  3:10.31   
67  440  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  25 m  3:05.52  3:10.52   
68  29  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  3:07.09  3:12.09   
69  304  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  25 m  3:07.10  3:12.10   
70  182  Uuttu Vilma  2001  LaUS  01A432  25 m  3:07.51  3:12.51   
71  462  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  50 m  3:13.27  3:13.27   
72  469  Kaprali Jenna  2000  NoPy  00A846  25 m  3:10.51  3:15.51   
73  100  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  25 m  3:10.71  3:15.71   
74  183  Valdmees Helena Victoria  2002  LaUS  02A579  25 m  3:13.35  3:18.35   
75  287  Käkönen Heini  2000  SWIM  00A177  50 m  3:18.59  3:18.59   
76  296  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m  3:14.32  3:19.32   
77  346  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  25 m  3:14.80  3:19.80   
78  88  Kalenius Sandra  2003  KoU  03A126  25 m  3:16.34  3:21.34   
79  396  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  3:16.82  3:21.82   
80  337  Salila Helmiina  2001  SWIM  01A885  25 m  3:17.24  3:22.24   
81  93  Nikkinen Noora  2002  KoU  02A672  25 m  3:18.63  3:23.63   
82  86  Hämäläinen Henriikka  2000  KoU  00A669  25 m  3:20.38  3:25.38   
83  Heiskanen Annika  2001  RiUS  01A375  25 m  3:25.20  3:30.20   
84  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  50 m  3:32.78  3:32.78   
85  138  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  3:30.65  3:35.65   
86  372  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  50 m  3:36.16  3:36.16   
87  178  Tommola Ella  2003  LaUS  03A108  25 m  3:32.18  3:37.18   
88  505  Remes Pipsa  2001  KemTU  01A070  25 m  3:32.37  3:37.37   
89  37  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  3:34.78  3:39.78   
90  165  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  3:40.90  3:45.90   
91  507  Tapio Sara-Sofia  2000  KemTU  00A710  25 m  3:41.78  3:46.78   
92  424  Haanpää Siiri  2001  PoPy  01B166  25 m  3:46.92  3:51.92   
93  25  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m       
94  73  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m       
95  97  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  25 m       
96  147  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m       
97  273  Jallow Mimosa  1994  SWIM  94A395  25 m       
98  317  Paukkunen Amanda  2002  SWIM  02A895  25 m       
99  335  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m       
100  428  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  25 m       
101  476  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  25 m       
102  525  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner