2020-02-26   17:46:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

3_S
Laji 3, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
589  Kurkinen Toni  1989  SWIM  89A303  50 m  23.04  23.04   
257  Allonen Severi  1991  SWIM  91A242  50 m  23.18  23.18   
150  Kokko Olli  1994  LaUS  94A602  50 m  24.47  24.47   
280  Kekkonen Janne  1989  SWIM  89A084  25 m  23.49  24.49   
90  Kotikuusi Ville  1991  KoU  91A412  25 m  23.56  24.56   
85  Haukka Sergei  1989  KoU  89A054  25 m  24.25  25.25   
328  Puukko Sami  1992  SWIM  92A805  25 m  24.25  25.25   
404  Myllyaho Matti  1995  VUS-VSS  95A231  50 m  25.40  25.40   
347  Terho Jarkko  1988  SWIM  88A062  50 m  25.48  25.48   
10  160  Mokichev Alexei  1994  LaUS  94A018  25 m  25.02  26.02   
11  109  Ihalainen Ville  1996  KuUS  96A079  50 m  26.09  26.09   
12  53  Naumanen Konsta  1996  JoUS  96A160  50 m  26.24  26.24   
13  302  Lähteenmäki Leo  1991  SWIM  91A594  50 m  26.27  26.27   
14  201  Kurronen Aleksi  1997  MiUS  97A838  25 m  25.38  26.38   
15  177  Tolppala Remi  1997  LaUS  97A243  25 m  25.64  26.64   
16  430  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  26.64  26.64   
17  326  Prytkov Andrei  1991  SWIM  91A852  50 m  26.65  26.65   
18  118  Lammi Oskari  1991  KuUS  91A047  25 m  25.71  26.71   
19  99  Sipilä Panu  1996  KoU  96A922  50 m  26.75  26.75   
20  392  Hatunen Lauri  1998  VUS-VSS  98A200  50 m  26.83  26.83   
21  494  Varjoranta Rasmus  1997  NoPy  97A573  25 m  25.93  26.93   
22  438  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  26.01  27.01   
23  202  Lahdenpää Veikka  1995  MiUS  95A356  25 m  26.10  27.10   
24  436  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  26.10  27.10   
25  38  Kinnunen Pietu  1996  JoUS  96A362  25 m  26.15  27.15   
26  311  Oksanen Otso  1997  SWIM  97A723  50 m  27.16  27.16   
27  329  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  27.17  27.17   
28  98  Sipari Joonas  1991  KoU  91A049  25 m  26.19  27.19   
29  239  Luukinen Tuomas  1996  VarU  96A333  25 m  26.47  27.47   
30  208  Suhonen Leevi  1999  MiUS  99A419  25 m  26.52  27.52   
31  114  Kokkinen Eetu  1995  KuUS  95A333  25 m  26.54  27.54   
32  158  Mattila Aleksi  1996  LaUS  96A119  50 m  27.72  27.72   
33  318  Pellinen Samuli  1994  SWIM  94A474  50 m  27.91  27.91   
34  247  Purhonen Kasperi  1997  VarU  97B099  25 m  27.00  28.00   
35  297  Liedevaara Jaakko  1999  SWIM  99A914  25 m  27.00  28.00   
36  592  Novikov Michael  1998  EKRAN    50 m  28.40  28.40   
37  394  Joki Aaron  1999  VUS-VSS  99A428  25 m  27.41  28.41   
38  24  Kärkkäinen Joona  1998  HeiI  98A909  25 m  27.54  28.54   
39  117  Kuutsa Joonas  1998  KuUS  98A131  50 m  28.75  28.75   
40  189  Kansanaho Atte  1998  LrU  98A447  25 m  27.85  28.85   
41  123  Pohjolainen Atte  1997  KuUS  97A426  50 m  28.99  28.99   
42  308  Neuvonen Oskari  2000  SWIM  00A866  50 m  29.12  29.12   
43  498  Juutinen Taneli  2000  KemTU  00A002  25 m  28.13  29.13   
44  379  Hakala Juho  1998  VaajUS  98A670  25 m  28.31  29.31   
45  477  Laurila Daniel  1996  NoPy  96B074  25 m  28.39  29.39   
46  451  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  50 m  29.43  29.43   
47  259  Auvinen Matias  1998  SWIM  98A794  50 m  29.53  29.53   
48  237  Korhonen Roope  1999  VarU  99A787  25 m  28.62  29.62   
49  487  Pykäläinen Aleksi  1999  NoPy  99A597  25 m  28.80  29.80   
50  537  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  25 m  29.03  30.03   
51  366  Heräjärvi Werner  1999  JIlves  99A844  25 m  29.26  30.26   
52  190  Kislitsyn Alexander  2001  LrU  01A981  25 m  29.28  30.28   
53  358  Valkonen Oskari  1999  SWIM  99A903  50 m  30.48  30.48   
54  407  Palovuori Mika  2000  VUS-VSS  00A103  25 m  29.62  30.62   
55  444  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  50 m  30.86  30.86   
56  540  Kirjonen Kasimir  2000  UiTa  00A375  25 m  30.04  31.04   
57  80  Kurvinen Miska  1999  KoVe-Ve  99A253  25 m  30.63  31.63   
58  501  Kurttio Arttu  2001  KemTU  01A066  25 m  31.58  32.58   
59  240  Luukkonen Ville  1998  VarU  98B247  25 m  31.85  32.85   
60  238  Luukinen Miikka  1999  VarU  99A805  50 m  32.94  32.94   
61  519  Siurola Santeri  1999  UKK  99A843  25 m  32.18  33.18   
62  234  Jokinen Arttu  2000  VarU  00A509  25 m  32.57  33.57   
63  520  Stender William  1999  UKK  99B309  25 m  32.93  33.93   
64  471  Kiviniemi Kalle  2000  NoPy  00A335  25 m  33.04  34.04   
65  204  Laine Niklas  2002  MiUS  02A111  25 m  33.30  34.30   
66  261  De La Rosa Aaron Fernando  2001  SWIM  01A808  50 m  34.49  34.49   
67  425  Koskela Lauri  1999  PoPy  99B312  25 m  33.52  34.52   
68  446  Lokkila Kevin  1999  TaTU  99A258  50 m  34.68  34.68   
69  485  Olander Axel  2002  NoPy  02A531  25 m  33.86  34.86   
70  460  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  34.02  35.02   
71  127  Turunen Teemu  2002  KuUS  02A747  25 m  34.05  35.05   
72  125  Puustinen Nikita  1999  KuUS  99B321  25 m  34.21  35.21   
73  481  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  25 m  34.30  35.30   
74  420  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  50 m  35.32  35.32   
75  421  Rikala Vesa-pekka  2000  AU  00B135  25 m  34.47  35.47   
76  233  Immonen Ville  2000  VarU  00A507  50 m  35.54  35.54   
77  458  Rytövuori Leo  1999  TaTU  99A151  25 m  34.82  35.82   
78  454  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  34.97  35.97   
79  242  Mikkonen Juho Kalle  1999  VarU  99B205  50 m  36.01  36.01   
80  112  Kansanniva Aksel  2000  KuUS  00B185  25 m  35.17  36.17   
81  235  Jokinen Atte  2001  VarU  01A362  50 m  36.44  36.44   
82  515  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  35.49  36.49   
83  258  Auvinen Julius  2001  SWIM  01A700  50 m  36.53  36.53   
84  39  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  36.28  37.28   
85  129  Vuori Vertti  2000  KuUS  00B191  25 m  36.56  37.56   
86  467  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  25 m  36.67  37.67   
87  456  Pynnönen Eemil  2001  TaTU  01A064  25 m  36.72  37.72   
88  282  Kolomainen Maxim  2001  SWIM  01A890  50 m  38.07  38.07   
89  56  Puhakka Eemeli  2001  JoUS  01A537  25 m  37.16  38.16   
90  510  Hagström Markus  2000  UKK  00A847  25 m  37.19  38.19   
91  69  Timonen Jonni  2000  JoUS  00B198  25 m  37.36  38.36   
92  343  Siitonen Luukas  2003  SWIM  03A716  50 m  40.31  40.31   
93  419  Lassila Aaro  2000  AU  00B228  25 m  39.39  40.39   
94  270  Iivanainen Cool  2004  SWIM  04A308  50 m  40.70  40.70   
95  506  Tapio Juhani  2002  KemTU  02A020  25 m  39.82  40.82   
96  360  Veckman Markus  2004  SWIM  04A104  50 m  40.90  40.90   
97  578  Tavast Max  2002  UiTa  02A655  25 m  40.12  41.12   
98  121  Nuutinen Patrik  2001  KuUS  01B024  50 m  41.76  41.76   
99  217  Pylkkänen Vili Petteri  1999  PieKu  99B317  25 m  41.24  42.24   
100  44  Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  25 m  41.78  42.78   
101  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  42.15  43.15   
102  535  Jaakola Tuukka  2001  UiTa  01A719  25 m  42.30  43.30   
103  361  Vehkala Atte  2002  SWIM  02A980  50 m  44.43  44.43   
104  104  Forsell Joona  2002  KuUS  02A932  25 m  44.05  45.05   
105  561  Mönkkönen Santeri  2003  UiTa  03A283  25 m  44.58  45.58   
106  31  Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  44.67  45.67   
107  45  Linnolahti Atte  2004  JoUS  04A234  25 m  44.79  45.79   
108  203  Laine Luukas  2005  MiUS  05A025  25 m  45.03  46.03   
109  46  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  45.09  46.09   
110  70  Toivonen Aleksi  2001  JoUS  01A801  25 m  45.52  46.52   
111  215  Lehvonen Jaakko  2002  PieKu  02A976  25 m  45.56  46.56   
112  223  Ylönen Touko  2003  PieKu  03A717  25 m  45.67  46.67   
113  345  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  50 m  48.50  48.50   
114  529  Halonen Tomi  2004  UiTa  04A349  25 m  49.45  50.45   
115  264  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  50 m  53.17  53.17   
116  411  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  25 m  52.23  53.23   
117  548  Lammi Atte  2004  UiTa  04A381  25 m  52.77  53.77   
118  550  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  25 m  52.86  53.86   
119  323  Penttinen Niilo  2002  SWIM  02A926  50 m  55.34  55.34   
120  275  Järvinen Jirko  2004  SWIM  04A312  50 m  55.68  55.68   
121  538  Kemppainen Reko  2002  UiTa  02A954  25 m  54.81  55.81   
122  196  Matela Nooa  2005  LrU  05A069  25 m  56.23  57.23   
123  549  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  25 m  58.70  59.70   
124  103  Eronen Onni  2005  KuUS  05A169  25 m       
125  221  Tolonen Lasse  2001  PieKu  01B200  25 m       
126  300  Litmanen Konsta  2002  SWIM  02B020  25 m       
127  350  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  25 m       
128  450  Nisula Tommi  1989  TaTU  89A106  25 m       
129  574  Salmela Valtteri  2003  UiTa  03A774  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner