2020-01-28   12:47:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
338  Sartela Noora  1991  SWIM  91A171  50 m  27.04  27.04   
351  Toikkanen Maija  1994  SWIM  94A793  50 m  28.10  28.10   
447  Lähteenmäki Emilia  1995  TaTU  95A990  50 m  28.16  28.16   
455  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  28.21  28.21   
232  Immonen Viivi  1996  VarU  96A171  50 m  28.32  28.32   
459  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  28.44  28.44   
354  Tommiska Nenne  1993  SWIM  93A044  25 m  27.51  28.51   
291  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  25 m  27.66  28.66   
461  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  28.90  28.90   
10  322  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  50 m  28.98  28.98   
11  14  Pihkamäki Marianne  1996  RiUS  96A239  50 m  28.99  28.99   
12  200  Karppinen Suvi  1998  MiUS  98B030  50 m  29.07  29.07   
13  253  Luukkanen Carita  1996  VuUS  96A246  25 m  28.14  29.14   
14  131  Ala-Seppälä Eveliina  1995  LaUS  95A436  50 m  29.16  29.16   
15  184  Viitasuo Vera  1995  LaUS  95A896  50 m  29.22  29.22   
16  171  Saarikko Ella  2000  LaUS  00A369  50 m  29.30  29.30   
17  272  Jakonen Ilona  1998  SWIM  98A588  25 m  28.44  29.44   
18  209  Upanne Lotta  1998  MiUS  98A195  50 m  29.50  29.50   
19  254  Ruohoniemi Tanja  1995  VuUS  95A598  25 m  28.54  29.54   
20  402  Mielty Milja  2000  VUS-VSS  00A790  25 m  28.58  29.58   
21  199  Hulkko Ida  1998  MiUS  98B105  50 m  29.64  29.64   
22  437  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  29.84  29.84   
23  191  Kivimäki Saima  1997  LrU  97A584  25 m  28.93  29.93   
24  395  Korkiakoski Denize  1999  VUS-VSS  99A474  50 m  30.21  30.21   
25  552  Lumio Ella  2000  UiTa  00A159  50 m  30.23  30.23   
26  342  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  30.24  30.24   
27  252  Vuorentausta Tuuli  1998  VoVi  98B062  25 m  29.40  30.40   
28  106  Hyvönen Mari  2000  KuUS  00A370  25 m  29.51  30.51   
29  357  Valkama Rita  1999  SWIM  99A863  50 m  30.76  30.76   
30  443  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  30.78  30.78   
31  126  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  50 m  30.90  30.90   
32  66  Siilin Jonna  1997  JoUS  97A686  25 m  30.11  31.11   
33  427  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  25 m  30.17  31.17   
34  463  Alajääskö Ada  1998  NoPy  98A836  25 m  30.17  31.17   
35  96  Patjas Jessika  1997  KoU  97A725  25 m  30.18  31.18   
36  141  Hämäläinen Aino  2000  LaUS  00A469  25 m  30.20  31.20   
37  382  Jääskeläinen Kerttu  1998  VaajUS  98A322  25 m  30.56  31.56   
38  491  Tiainen Pinja  1999  NoPy  99A938  25 m  30.63  31.63   
39  227  Tiainen Maija  1996  SUS  96A256  25 m  30.68  31.68   
40  168  Penttinen Roosa  2000  LaUS  00A033  25 m  30.79  31.79   
41  416  Kanto Sinja  1998  KaKa  98A316  50 m  31.83  31.83   
42  83  Toikka Kiia  2001  KoVe-Ve  01A481  25 m  30.90  31.90   
43  197  Tuononen Jonna  1997  LrU  97A326  25 m  30.90  31.90   
44  205  Rautio Ella  2000  MiUS  00A258  25 m  30.97  31.97   
45  47  Mitjonen Mikaela  1997  JoUS  97A272  25 m  31.31  32.31   
46  445  Liimatta Jenita  1998  TaTU  98A119  50 m  32.33  32.33   
47  472  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  50 m  32.34  32.34   
48  414  Hakala Meri  1999  KaKa  99A557  50 m  32.36  32.36   
49  408  Pöllänen Inkeri  2001  VUS-VSS  01A159  25 m  31.42  32.42   
50  526  Aro Pinja  1999  UiTa  99A737  50 m  32.45  32.45   
51  480  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  50 m  32.62  32.62   
52  499  Keinänen Sini  1999  KemTU  99A204  25 m  31.64  32.64   
53  226  Karhu Laura  1995  SUS  95A378  25 m  31.65  32.65   
54  50  Mäkipää Lotta  1994  JoUS  94A846  25 m  31.90  32.90   
55  81  Lauronen Meri  2002  KoVe-Ve  02A133  25 m  32.26  33.26   
56  426  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  25 m  32.38  33.38   
57  474  Laine Essi  2000  NoPy  00A647  25 m  32.59  33.59   
58  412  Vuorinen Wendela  2000  VUS-VSS  00A221  25 m  32.60  33.60   
59  484  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  50 m  33.70  33.70   
60  423  Sammatti Laura  1998  AU  98B218  25 m  32.86  33.86   
61  249  Virekoski Elina  1999  VarU  99A957  25 m  33.18  34.18   
62  364  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  34.31  34.31   
63  327  Puolakka Viivi  2002  SWIM  02A126  50 m  34.41  34.41   
64  397  Korpi Sanniina  1999  VUS-VSS  99A091  25 m  33.50  34.50   
65  74  Anttila Milla-Marita  2000  KoVe-Ve  00A967  25 m  33.58  34.58   
66  95  Ojalainen Riia  1999  KoU  99B295  25 m  33.62  34.62   
67  346  Talvio Melissa  2001  SWIM  01A793  50 m  35.15  35.15   
68  224  Laukkanen Kata  2001  PunkUrh  01A910  25 m  34.19  35.19   
69  230  Hirvonen Miia  1999  VarU  99A953  25 m  34.34  35.34   
70  375  Puttonen Wilma-annika  2001  KeuTo  01B153  25 m  34.39  35.39   
71  524  Våg Annukka  1999  UKK  99A746  25 m  34.42  35.42   
72  250  Väisänen Jessika  2001  VarU  01A996  25 m  34.69  35.69   
73  514  Kuusela Tytti  2000  UKK  00A473  25 m  34.78  35.78   
74  399  Laiho Tiia  1999  VUS-VSS  99B055  50 m  35.79  35.79   
75  42  Lasanen Iida  2000  JoUS  00A850  25 m  34.82  35.82   
76  225  Paasonen Viivi  2002  PunkUrh  02A446  25 m  35.19  36.19   
77  418  Haapamäki Saara  1998  AU  98B291  25 m  35.25  36.25   
78  493  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  25 m  35.52  36.52   
79  500  Kinnunen Julia  2000  KemTU  00A853  25 m  35.75  36.75   
80  383  Korhonen Netta  2001  VaajUS  01A662  25 m  35.76  36.76   
81  378  Hakala Ella  2000  VaajUS  00A581  25 m  35.83  36.83   
82  115  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  36.03  37.03   
83  229  Eronen Aino  2000  VarU  00A960  25 m  36.48  37.48   
84  27  Myllynen Jenny  2000  HeiI  00B130  25 m  36.58  37.58   
85  218  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  25 m  36.64  37.64   
86  248  Salmi Siina  2001  VarU  01A993  25 m  36.83  37.83   
87  255  Hautakangas Emmi  2001  HK  01B047  25 m  37.65  38.65   
88  490  Tenkilä Enna  1999  NoPy  99A904  25 m  37.74  38.74   
89  246  Potaseff Emmi  2001  VarU  01B015  25 m  37.94  38.94   
90  219  Roiha Sonja  2002  PieKu  02A898  25 m  37.98  38.98   
91  483  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  25 m  38.30  39.30   
92  377  Haaparanta Oona  2002  VaajUS  02A966  25 m  38.65  39.65   
93  213  Kivimäki Maria  2000  PieKu  00B131  25 m  39.33  40.33   
94  482  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m  39.47  40.47   
95  33  Iljina Sara  2001  JoUS  01A610  25 m  39.65  40.65   
96  528  Hakala Jenni  2001  UiTa  01B139  25 m  40.49  41.49   
97  388  Viinikainen Hilla  2001  VaajUS  01B095  25 m  40.64  41.64   
98  387  Vesterinen Roosa  2002  VaajUS  02A965  25 m  40.68  41.68   
99  58  Repo Miina  2002  JoUS  02A678  50 m  41.70  41.70   
100  299  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  42.22  42.22   
101  428  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  25 m  41.54  42.54   
102  52  Naumanen Emmi  2002  JoUS  02A788  25 m  41.73  42.73   
103  244  Moilanen Erika  2002  VarU  02A821  25 m  42.16  43.16   
104  243  Mikkonen Vilma  2002  VarU  02A818  50 m  43.74  43.74   
105  71  Toivonen Roosa  2002  JoUS  02A274  50 m  43.76  43.76   
106  339  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  50 m  44.20  44.20   
107  570  Rinne Elisabet  2002  UiTa  02A946  25 m  43.31  44.31   
108  41  Kuronen Siiri  2002  JoUS  02A776  25 m  43.33  44.33   
109  210  Antikainen Rosa  2002  PieKu  02A698  25 m  43.51  44.51   
110  211  Heimonen Riina  2002  PieKu  02A935  25 m  43.60  44.60   
111  260  Auvinen Silja  2004  SWIM  04A348  50 m  45.44  45.44   
112  422  Runnakko Sofia  2002  AU  02A913  25 m  45.36  46.36   
113  565  Pihkanen Salla-tuulia Susanna  2002  UiTa  02A896  25 m  46.98  47.98   
114  316  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  48.43  48.43   
115  305  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  50 m  48.72  48.72   
116  62  Saranpää Emilia  2000  JoUS  00B212  25 m  49.68  50.68   
117  344  Sorri Sara  2003  SWIM  03A726  50 m  51.10  51.10   
118  279  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  52.09  52.09   
119  285  Kuparinen Noora Tessa Emilia  2004  SWIM  04A288  50 m  52.18  52.18   
120  355  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  53.00  53.00   
121  Mavriqi Aurora  2004  HyUS  04A318  25 m  52.18  53.18   
122  212  Hjelt Milla  2002  PieKu  02A602  25 m  53.22  54.22   
123  63  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  55.38  56.38   
124  301  Lyyra Iida  2004  SWIM  04A486  50 m  1:00.01  1:00.01   
125  580  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A208  25 m  1:00.84  1:01.84   
126  385  Riekkinen Helka  2005  VaajUS  05A179  25 m  1:04.78  1:05.78   
127  534  Jaakola Liinu  2003  UiTa  03A597  25 m  1:21.07  1:22.07   
128  216  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m       
129  231  Hynönen Anika  2001  VarU  01A290  25 m       
130  352  Toivio Minja  2004  SWIM  04A490  25 m       
131  376  Saarinen Oona  2003  KeuTo  03A783  25 m       
132  381  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  25 m       
133  384  Peltosalmi Jenna  2003  VaajUS  03A277  25 m       
134  386  Tervo Oona  2003  VaajUS  03A715  25 m       
135  547  Laine Aurora  2002  UiTa  02A872  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner