Program för TYR Challenger Meet 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
TYR Challenger Meet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
04 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
08:44 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 26, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
2 |
Tara Josefsson |
2002 |
BC9402 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
342 |
3 |
Isabelle Ehrngren |
1999 |
BC0699 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
142 |
4 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:05.50 |
265 |
2 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.21 |
247 |
3 |
Kristina Isacson |
2001 |
BH5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:52.76 |
262 |
4 |
Isabelle Nordlinder |
2001 |
BA1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:55.74 |
250 |
5 |
Emelie Johansson |
1996 |
AN2496 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:59.03 |
98 |
6 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
50m |
3:07.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:49.63 |
176 |
2 |
Elin Grenholm |
1999 |
AR2899 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:47.38 |
275 |
3 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.46 |
367 |
4 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:46.73 |
357 |
5 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:47.94 |
34 |
6 |
Elin Ahnfelt |
2000 |
AR2600 |
DANDERYD |
|
25m |
2:52.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
1 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:43.51 |
257 |
2 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.15 |
92 |
3 |
Julia Peterson |
1995 |
BC8895 |
SKK |
|
50m |
2:34.86 |
199 |
4 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
2:35.99 |
285 |
5 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:41.37 |
268 |
6 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:34.13 |
227 |
2 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:28.32 |
45 |
3 |
Emma Varga |
1997 |
AE1897 |
DANDERYD |
|
25m |
2:18.99 |
124 |
4 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:26.20 |
35 |
5 |
Frida Berglund |
1998 |
AW7298 |
DANDERYD |
|
25m |
2:33.56 |
89 |
6 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
50m |
2:34.53 |
Skapad av WinGrodan 1.22.13 |
Utskriftsdatum |
04 maj 2014 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
08:44 |
|