Program för A6 Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
A6-Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
02 maj 2014 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
18:37 |
|
|
Arrangør |
A6-swimteam |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 maj 2014 |
|
|
|
|
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
Julie Leth-Petersen |
1997 |
9788AL |
HILLERØD |
|
25m |
|
35 |
3 |
Pernille Sommer |
2004 |
0486AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
155 |
4 |
Julie Nelkop |
2004 |
0452AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
297 |
2 |
Mathilde Løkkegaard |
2003 |
|
A6 |
|
25m |
1:09.31 |
273 |
3 |
Matilda Colley |
2003 |
0344AG |
A6 |
|
25m |
52.80 |
303 |
4 |
Freja Møller |
2004 |
|
A6 |
|
25m |
1:05.24 |
182 |
5 |
Frederikke L. B. Høngaard |
2003 |
0342AR |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
190 |
1 |
Sille Mundt |
2002 |
0294AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
47.25 |
263 |
2 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
45.10 |
219 |
3 |
Kristhine Andersen |
2002 |
0296AA |
HOLBÆK |
|
25m |
44.51 |
289 |
4 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
A6 |
|
25m |
44.70 |
238 |
5 |
Maja Lundberg |
2000 |
0098BB |
HOLBÆK |
|
25m |
45.80 |
244 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
47.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Julie Nybo |
2004 |
|
A6 |
|
25m |
42.43 |
166 |
2 |
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
0258AI |
FARUM |
|
25m |
38.54 |
264 |
3 |
Matilde Weibel |
2002 |
0244AC |
HILLERØD |
|
25m |
37.61 |
129 |
4 |
Katrine Nielsson |
2000 |
0066AH |
FR.SUND |
|
25m |
38.51 |
307 |
5 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
A6 |
|
25m |
40.45 |
165 |
6 |
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
0126AB |
FARUM |
|
25m |
43.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
1 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
36.31 |
75 |
2 |
Cecilie Sewohl Bentzen |
1999 |
9972AO |
HILLERØD |
|
25m |
35.96 |
259 |
3 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
HILLERØD |
|
25m |
35.76 |
12 |
4 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
35.77 |
82 |
5 |
Caroline Johansen |
1999 |
9958AN |
HILLERØD |
|
25m |
36.04 |
37 |
6 |
Julie Lynghøj Storgaard |
1997 |
9764AF |
FR.VÆRK |
|
25m |
37.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
31 |
1 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
34.84 |
84 |
2 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
33.98 |
88 |
3 |
Rikke Mundt Lohse |
1996 |
9682AJ |
HILLERØD |
|
25m |
33.50 |
266 |
4 |
Line Aunstrup |
2000 |
0064AM |
A6 |
|
25m |
33.79 |
267 |
5 |
Malene Bang |
1999 |
9976AD |
A6 |
|
25m |
34.75 |
18 |
6 |
Elisabeth Sabro Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
35.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Emma Lyngby Larsen |
1998 |
9822AB |
TRITON B |
|
25m |
31.91 |
86 |
2 |
Julie Lamberth |
1996 |
9622AQ |
HILLERØD |
|
25m |
31.86 |
43 |
3 |
Rebecca Grønlund |
1998 |
9872AB |
TRITON B |
|
25m |
31.27 |
300 |
4 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
31.48 |
113 |
5 |
Christina F. Eriksen |
1999 |
9968AL |
FR.SUND |
|
25m |
31.87 |
53 |
6 |
Anna Puggaard |
1996 |
9606AB |
TRITON B |
|
25m |
32.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Amanda Bundgaard Pedersen |
2000 |
0088AQ |
HILLERØD |
|
25m |
31.13 |
55 |
2 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
25m |
30.69 |
287 |
3 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
29.20 |
54 |
4 |
Louise G. Riget |
1995 |
9584AB |
TRITON B |
|
25m |
30.56 |
254 |
5 |
Laura Weinreich |
1998 |
9818AA |
HOLBÆK |
|
25m |
30.79 |
48 |
6 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
TRITON B |
|
25m |
31.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
02 maj 2014 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 |
Udskriftstidspunkt |
18:37 |
|