2020-01-20   03:02:26
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for AIF Forårsstævne 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Forårsstævne 2014    Udskriftsdato  08 marts 2014   
  Stævne by  Albertslund    Udskriftstidspunkt  08:29   
  Arrangør  AIF         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 marts 2014         
 
 
 
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
105  Noa Burmølle Piller  2004    VI39    25m   
102  Pil Normand  2003  0326AS  VI39    25m   
69  Olivia Nørregaard Christe  2003    TRITON B    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
87  Josefine Emcken  2003    VI39    25m   
49  Celine Rytter Nielsen  2005  0584AC  STT    25m  2:43.89 
110  Maria Schrader  2003  0344AS  VI39    25m  2:17.25 
63  Dicte Laurberg Vedel  2006  0606AA  STT    25m  2:30.04 
80  Kathrine Bang Rubak  2004  0486AE  TRITON B    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
101  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  VI39    25m  2:12.34 
18  Malene Langvad  2004  0416AC  GSK    25m  2:01.44 
89  Liva Lund Hansen  2005  0542AE  VI39    25m  1:49.70 
134  Helena Gyldenlev  2002  0206AV  VÆRLØSE    25m  1:59.50 
155  Silja Østerbye  2003  0346AP  VÆRLØSE    25m  2:07.10 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
145  Sille Mundt  2002  0294AP  VÆRLØSE    25m  1:46.83 
142  Sofie Lund-Scherbeck  2003  0398AJ  VÆRLØSE    25m  1:39.99 
64  Anna Wrist-Elkjær  2003  0398AE  STT    25m  1:33.66 
167  Emilie Ravn Larsen  2002  0286AO  AIF    25m  1:38.07 
31  Josephine B. U. Danielsen  2003  0326AD  STT    25m  1:42.93 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
98  Sara Mortensen  2001  0136AW  VI39    25m  1:28.59 
36  Camilla Hougaard  2002  0282AJ  STT    25m  1:25.79 
129  Madeleine Thornsen  2001  0108AQ  KORSØR    25m  1:20.11 
44  Marceline Lermark  2003  0346AF  STT    25m  1:25.62 
86  Ida-Marie Andersen  2001  0184AH  VI39    25m  1:27.02 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.07  Udskriftsdato  08 marts 2014 
Licens til Albertslund IF  Udskriftstidspunkt  08:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark