Program för AIF Forårsstævne 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054ac | 25 m | 1:12.75 | |
2 | 133 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:24.40 | |
3 | 97 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:24.89 | |
4 | 25 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:30.66 | |
5 | 22 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:31.00 | |
6 | 88 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:31.82 | |
7 | 53 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:32.95 | |
8 | 94 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:35.77 | |
9 | 142 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:38.79 | |
10 | 114 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 1:40.07 | |
11 | 143 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:44.21 | |
12 | 172 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:45.54 | |
13 | 121 | Burchardt Frida Grønhøj | 2002 | KORSØR | 0256AQ | 25 m | 1:47.53 | |
14 | 115 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:47.85 | |
15 | 13 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:50.33 | |
16 | 20 | Jensen Victoria Löween | 2003 | GSK | 25 m | 1:50.56 | ||
17 | 31 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:54.62 | |
18 | 145 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:54.86 | |
19 | 134 | Gyldenlev Helena | 2002 | VÆRLØSE | 0206AV | 25 m | 2:02.48 | |
20 | 28 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 2:05.77 | |
21 | 18 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 2:07.08 | |
22 | 33 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | ||
23 | 37 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | ||
24 | 62 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | |||
25 | 72 | Jensen Ellen Sophie E. | 2003 | TRITON B | 0352AR | 25 m | ||
26 | 118 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | ||
27 | 132 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | ||
28 | 138 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | ||
29 | 140 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | ||
30 | 154 | Øksnebjerg Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0444AI | 25 m | ||
31 | 156 | Østergaard Annemarie | 2003 | VÆRLØSE | 0356AP | 25 m | ||
32 | 167 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | ||
33 | 179 | Riis Caroline | 2003 | AIF | 0382AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:17.86 | |
2 | 122 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 1:21.66 | |
3 | 95 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:25.61 | |
4 | 182 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:29.26 | |
5 | 144 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:31.86 | |
6 | 149 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:33.76 | |
7 | 4 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:34.58 | |
8 | 117 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:35.33 | |
9 | 148 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:36.10 | |
10 | 128 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:38.67 | |
11 | 74 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:39.60 | |
12 | 27 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:40.29 | |
13 | 65 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:41.15 | |
14 | 109 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:42.64 | |
15 | 7 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:45.37 | |
16 | 191 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357ag | 25 m | 1:45.41 | |
17 | 91 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:47.12 | |
18 | 39 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:52.99 | |
19 | 100 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:54.67 | |
20 | 90 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:55.87 | |
21 | 38 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:59.42 | |
22 | 30 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | ||
23 | 40 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | ||
24 | 108 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
25 | 137 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | ||
26 | 141 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | ||
27 | 146 | Møldrup-Holst Oscar | 2002 | VÆRLØSE | 0231AO | 25 m | ||
28 | 152 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 3, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 3:04.23 | |
2 | 86 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:05.79 | |
3 | 2 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 3:10.80 | |
4 | 92 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:17.21 | |
5 | 136 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 3:19.37 | |
6 | 151 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 3:28.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 4, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 2:50.79 | |
2 | 107 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:55.93 | |
3 | 51 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 3:05.90 | |
4 | 19 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:08.21 | |
5 | 57 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 3:09.82 | |
6 | 9 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:09.98 | |
7 | 17 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 3:29.44 | |
8 | 60 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 3:33.18 | |
9 | 109 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 3:39.56 | |
10 | 120 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH-MK | 0054ac | 25 m | 29.18 | |
2 | 85 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 30.15 | |
3 | 150 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 31.67 | |
4 | 189 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288al | 25 m | 32.74 | |
5 | 119 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 33.02 | |
6 | 44 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 33.79 | |
7 | 36 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 34.79 | |
8 | 147 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 34.85 | |
9 | 113 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 35.07 | |
10 | 123 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 36.64 | |
11 | 163 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 38.66 | |
12 | 190 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252ab | 25 m | 38.87 | |
13 | 62 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | 41.01 | ||
14 | 115 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 42.62 | |
15 | 70 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 44.33 | |
16 | 118 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 45.94 | |
17 | 185 | Skriver Maja | 2002 | AIF | 25 m | 46.33 | ||
18 | 72 | Jensen Ellen Sophie E. | 2003 | TRITON B | 0352AR | 25 m | 46.65 | |
19 | 50 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 0258AW | 25 m | 46.87 | |
20 | 131 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 49.06 | |
21 | 89 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 50.89 | |
22 | 49 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 0584AC | 25 m | 58.00 | |
23 | 102 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 0326AS | 25 m | 58.68 | |
24 | 63 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 59.81 | |
25 | 101 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 59.95 | |
26 | 81 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:01.80 | |
27 | 35 | Hansson Mille | 2004 | STT | 0498AJ | 25 m | 1:16.62 | |
28 | 3 | Bækgaard Emma Cecilie | 2005 | GSK | 25 m | |||
29 | 5 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 25 m | |||
30 | 12 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 25 m | |||
31 | 20 | Jensen Victoria Löween | 2003 | GSK | 25 m | |||
32 | 21 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 25 m | |||
33 | 42 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 25 m | |||
34 | 45 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 25 m | |||
35 | 48 | Nickelsen Ann-Sofie G. | 2000 | STT | 0076BF | 25 m | ||
36 | 58 | Rosenkil Astrid Kildelund | 2000 | STT | 0084BF | 25 m | ||
37 | 66 | Bjerre Signe | 2006 | TRITON B | 0616AB | 25 m | ||
38 | 73 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
39 | 76 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | ||
40 | 87 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 25 m | |||
41 | 105 | Piller Noa Burmølle | 2004 | VI39 | 25 m | |||
42 | 110 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 0344AS | 25 m | ||
43 | 112 | Scioldann Thea | 2003 | VI39 | 0324AS | 25 m | ||
44 | 157 | Bode Cæcilie | 2003 | AIF | 25 m | |||
45 | 166 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 25 m | |||
46 | 168 | Larsen Emma Ravn | 2004 | AIF | 25 m | |||
47 | 170 | Malik Sarah | 2003 | AIF | 25 m | |||
48 | 174 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 25 m | |||
49 | 180 | Riis Emma | 2005 | AIF | 25 m | |||
50 | 181 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 25 m | |||
51 | 186 | Syndergaard Ida | 2003 | AIF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 30.55 | |
2 | 43 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 30.79 | |
3 | 126 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 31.01 | |
4 | 6 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 31.12 | |
5 | 124 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 31.48 | |
6 | 16 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 31.79 | |
7 | 99 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 32.68 | |
8 | 103 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 34.23 | |
9 | 10 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 34.38 | |
10 | 95 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 34.70 | |
11 | 153 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 0247AJ | 25 m | 35.68 | |
12 | 32 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 36.08 | |
13 | 34 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 36.31 | |
14 | 191 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357ag | 25 m | 37.49 | |
15 | 52 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 38.40 | |
16 | 117 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 39.05 | |
17 | 192 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355af | 25 m | 39.55 | |
18 | 46 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 39.81 | |
19 | 40 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 41.12 | |
20 | 106 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 41.16 | |
21 | 141 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 42.17 | |
22 | 59 | Sewohl Marcus | 2004 | STT | 0405AF | 25 m | 44.35 | |
23 | 24 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 25 m | 44.79 | ||
24 | 30 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 45.59 | |
25 | 100 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 45.91 | |
26 | 29 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 46.34 | |
27 | 152 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | 46.61 | |
28 | 83 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 46.64 | |
29 | 71 | Henriksen Oliver | 2003 | TRITON B | 0325AL | 25 m | 46.96 | |
30 | 14 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 47.09 | |
31 | 8 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 47.13 | |
32 | 54 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 47.66 | |
33 | 23 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 48.53 | |
34 | 104 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 49.04 | |
35 | 84 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 49.36 | |
36 | 61 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 51.72 | |
37 | 77 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 56.13 | |
38 | 108 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 57.95 | |
39 | 178 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 0321AH | 25 m | 1:02.29 | |
40 | 78 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:05.45 | |
41 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:05.57 | |
42 | 116 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:05.77 | |
43 | 56 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:07.84 | |
44 | 26 | Thamdrup Anders | 2004 | GSK | 25 m | |||
45 | 79 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | ||
46 | 82 | Sandris Tobias | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
47 | 111 | Scioldann Emil | 2002 | VI39 | 0229AO | 25 m | ||
48 | 165 | Jørgensen Oliver Morsø | 2005 | AIF | 25 m | |||
49 | 177 | Nielsen Tobias | 2002 | AIF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:20.11 | |
2 | 44 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:25.62 | |
3 | 36 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:25.79 | |
4 | 86 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:27.02 | |
5 | 98 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:28.59 | |
6 | 64 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:33.66 | |
7 | 167 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 1:38.07 | |
8 | 142 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:39.99 | |
9 | 31 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:42.93 | |
10 | 145 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:46.83 | |
11 | 89 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:49.70 | |
12 | 134 | Gyldenlev Helena | 2002 | VÆRLØSE | 0206AV | 25 m | 1:59.50 | |
13 | 18 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 2:01.44 | |
14 | 155 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 2:07.10 | |
15 | 101 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:12.34 | |
16 | 110 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 0344AS | 25 m | 2:17.25 | |
17 | 63 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 2:30.04 | |
18 | 49 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 0584AC | 25 m | 2:43.89 | |
19 | 69 | Christe Olivia Nørregaard | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
20 | 80 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | ||
21 | 87 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 25 m | |||
22 | 102 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 0326AS | 25 m | ||
23 | 105 | Piller Noa Burmølle | 2004 | VI39 | 25 m | |||
24 | 112 | Scioldann Thea | 2003 | VI39 | 0324AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:14.60 | |
2 | 99 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:16.99 | |
3 | 65 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:29.47 | |
4 | 19 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:29.81 | |
5 | 103 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:29.89 | |
6 | 96 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:30.38 | |
7 | 148 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:36.11 | |
8 | 11 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:36.38 | |
9 | 130 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:40.91 | |
10 | 106 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:41.69 | |
11 | 127 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:42.88 | |
12 | 104 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:51.97 | |
13 | 39 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:53.54 | |
14 | 8 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:03.80 | |
15 | 26 | Thamdrup Anders | 2004 | GSK | 25 m | 2:03.90 | ||
16 | 15 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:04.08 | |
17 | 108 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:05.53 | |
18 | 47 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 2:06.51 | |
19 | 116 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:25.94 | |
20 | 41 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 2:49.90 | |
21 | 79 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | ||
22 | 111 | Scioldann Emil | 2002 | VI39 | 0229AO | 25 m | ||
23 | 139 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Skifte Thea Friis | 2002 | VAT CPH-MK | 0252ab | 25 m | 4:39.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:52.77 | |
2 | 144 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:26.67 | |
3 | 122 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 3:28.73 | |
4 | 9 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:32.32 | |
5 | 149 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:37.15 | |
6 | 51 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 3:42.88 | |
7 | 1 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 4:11.10 | |
8 | 126 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 39.78 | |
2 | 53 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 50 m | 45.12 | |
3 | 25 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 50 m | 45.97 | |
4 | 123 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 52.58 | |
5 | 70 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 53.00 | |
6 | 13 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 57.75 | |
7 | 154 | Øksnebjerg Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0444AI | 25 m | 1:01.33 | |
8 | 28 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:02.69 | |
9 | 37 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:03.06 | |
10 | 156 | Østergaard Annemarie | 2003 | VÆRLØSE | 0356AP | 25 m | 1:05.87 | |
11 | 140 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:08.31 | |
12 | 138 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:11.54 | |
13 | 80 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:14.37 | |
14 | 21 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 25 m | 1:23.35 | ||
15 | 3 | Bækgaard Emma Cecilie | 2005 | GSK | 25 m | |||
16 | 5 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 25 m | |||
17 | 12 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 25 m | |||
18 | 33 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | ||
19 | 42 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 25 m | |||
20 | 48 | Nickelsen Ann-Sofie G. | 2000 | STT | 0076BF | 25 m | ||
21 | 50 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 0258AW | 25 m | ||
22 | 58 | Rosenkil Astrid Kildelund | 2000 | STT | 0084BF | 25 m | ||
23 | 67 | Bouallouch Laura Emilie | 2005 | TRITON B | 0552AG | 25 m | ||
24 | 115 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | ||
25 | 163 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 25 m | 45.67 | |
2 | 149 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 47.90 | |
3 | 153 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 0247AJ | 25 m | 48.03 | |
4 | 7 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 50.99 | |
5 | 14 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 53.86 | |
6 | 137 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 54.39 | |
7 | 139 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 55.18 | |
8 | 27 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 55.79 | |
9 | 117 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 58.84 | |
10 | 83 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:00.39 | |
11 | 8 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:06.06 | |
12 | 24 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 25 m | 1:06.22 | ||
13 | 78 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:13.14 | |
14 | 38 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:15.29 | |
15 | 15 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:17.94 | |
16 | 29 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | ||
17 | 34 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | ||
18 | 54 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | ||
19 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | ||
20 | 75 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | ||
21 | 84 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:20.52 | |
2 | 97 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:21.31 | |
3 | 189 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288al | 25 m | 1:23.15 | |
4 | 129 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:23.68 | |
5 | 2 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:24.59 | |
6 | 113 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:24.93 | |
7 | 171 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:30.00 | |
8 | 22 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:32.15 | |
9 | 114 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 1:45.01 | |
10 | 164 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:04.51 | |
2 | 107 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:16.59 | |
3 | 55 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:20.79 | |
4 | 10 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:25.73 | |
5 | 187 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 1:31.15 | |
6 | 192 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355af | 25 m | 1:41.25 | |
7 | 4 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:43.23 | |
8 | 52 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:46.94 | |
9 | 182 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:46.94 | |
10 | 91 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:12.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:48.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 16, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:22.79 | |
2 | 107 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:24.48 | |
3 | 125 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:27.65 | |
4 | 6 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:30.93 | |
5 | 57 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 2:35.79 | |
6 | 1 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:41.89 | |
7 | 17 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 2:49.63 | |
8 | 11 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 3:04.91 | |
9 | 32 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 3:18.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 39.95 | |
2 | 147 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 41.70 | |
3 | 94 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 45.52 | |
4 | 121 | Burchardt Frida Grønhøj | 2002 | KORSØR | 0256AQ | 25 m | 45.75 | |
5 | 142 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 47.75 | |
6 | 92 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 51.93 | |
7 | 132 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 54.26 | |
8 | 185 | Skriver Maja | 2002 | AIF | 25 m | 55.87 | ||
9 | 118 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 56.21 | |
10 | 155 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 57.13 | |
11 | 81 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:00.39 | |
12 | 101 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:01.39 | |
13 | 67 | Bouallouch Laura Emilie | 2005 | TRITON B | 0552AG | 25 m | 1:12.35 | |
14 | 35 | Hansson Mille | 2004 | STT | 0498AJ | 25 m | 1:14.51 | |
15 | 3 | Bækgaard Emma Cecilie | 2005 | GSK | 25 m | |||
16 | 5 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 25 m | |||
17 | 12 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 25 m | |||
18 | 20 | Jensen Victoria Löween | 2003 | GSK | 25 m | |||
19 | 21 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 25 m | |||
20 | 42 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 25 m | |||
21 | 45 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 25 m | |||
22 | 66 | Bjerre Signe | 2006 | TRITON B | 0616AB | 25 m | ||
23 | 69 | Christe Olivia Nørregaard | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
24 | 76 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | ||
25 | 87 | Emcken Josefine | 2003 | VI39 | 25 m | |||
26 | 102 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 0326AS | 25 m | ||
27 | 105 | Piller Noa Burmølle | 2004 | VI39 | 25 m | |||
28 | 110 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 0344AS | 25 m | ||
29 | 112 | Scioldann Thea | 2003 | VI39 | 0324AS | 25 m | ||
30 | 157 | Bode Cæcilie | 2003 | AIF | 25 m | |||
31 | 166 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 25 m | |||
32 | 170 | Malik Sarah | 2003 | AIF | 25 m | |||
33 | 174 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 25 m | |||
34 | 179 | Riis Caroline | 2003 | AIF | 0382AL | 25 m | ||
35 | 186 | Syndergaard Ida | 2003 | AIF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 37.48 | |
2 | 135 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 37.75 | |
3 | 96 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 46.59 | |
4 | 93 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 46.92 | |
5 | 127 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 49.88 | |
6 | 146 | Møldrup-Holst Oscar | 2002 | VÆRLØSE | 0231AO | 25 m | 50.15 | |
7 | 23 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 51.31 | |
8 | 104 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 51.68 | |
9 | 178 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 0321AH | 25 m | 53.03 | |
10 | 84 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 53.54 | |
11 | 15 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 57.28 | |
12 | 75 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:00.45 | |
13 | 47 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 1:02.02 | |
14 | 78 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:02.41 | |
15 | 59 | Sewohl Marcus | 2004 | STT | 0405AF | 25 m | 1:03.15 | |
16 | 61 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:03.37 | |
17 | 56 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:06.02 | |
18 | 116 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:06.58 | |
19 | 68 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:09.63 | |
20 | 41 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:11.01 | |
21 | 54 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 1:30.79 | |
22 | 26 | Thamdrup Anders | 2004 | GSK | 25 m | |||
23 | 111 | Scioldann Emil | 2002 | VI39 | 0229AO | 25 m | ||
24 | 177 | Nielsen Tobias | 2002 | AIF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:27.40 | |
2 | 86 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:34.28 | |
3 | 25 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:38.75 | |
4 | 88 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:42.02 | |
5 | 31 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:45.41 | |
6 | 143 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:48.28 | |
7 | 70 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:53.55 | |
8 | 114 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 1:54.00 | |
9 | 48 | Nickelsen Ann-Sofie G. | 2000 | STT | 0076BF | 25 m | 1:56.33 | |
10 | 172 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:59.99 | |
11 | 64 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 2:00.90 | |
12 | 28 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 2:13.89 | |
13 | 58 | Rosenkil Astrid Kildelund | 2000 | STT | 0084BF | 25 m | 2:20.48 | |
14 | 131 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 2:25.45 | |
15 | 13 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
16 | 50 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 0258AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 1:29.97 | |
2 | 19 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:35.30 | |
3 | 144 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:36.54 | |
4 | 9 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:36.73 | |
5 | 128 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:38.09 | |
6 | 120 | Bitzer Mads | 2002 | KORSØR | 0221AJ | 25 m | 1:40.23 | |
7 | 1 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:41.61 | |
8 | 7 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:42.41 | |
9 | 14 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:45.31 | |
10 | 46 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 1:55.46 | |
11 | 74 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:56.59 | |
12 | 52 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:58.29 | |
13 | 152 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 25 m | 2:02.79 | |
14 | 141 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:06.71 | |
15 | 60 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:10.89 | |
16 | 83 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | ||
17 | 90 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 36.77 | |
2 | 22 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 39.59 | |
3 | 136 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 43.25 | |
4 | 94 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 46.07 | |
5 | 163 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 48.99 | |
6 | 133 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 50.00 | |
7 | 98 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 56.82 | |
8 | 62 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | 1:01.36 | ||
9 | 145 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | ||
10 | 151 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 22, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 35.33 | |
2 | 10 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 35.61 | |
3 | 122 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 25 m | 35.63 | |
4 | 103 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 40.66 | |
5 | 4 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 42.73 | |
6 | 32 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 43.71 | |
7 | 65 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 44.66 | |
8 | 106 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 45.75 | |
9 | 93 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 45.79 | |
10 | 130 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 47.01 | |
11 | 109 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 47.24 | |
12 | 27 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 53.14 | |
13 | 39 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 55.30 | |
14 | 40 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:10.26 | |
15 | 30 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | ||
16 | 61 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | ||
17 | 71 | Henriksen Oliver | 2003 | TRITON B | 0325AL | 25 m | ||
18 | 77 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | ||
19 | 82 | Sandris Tobias | 2005 | TRITON B | 25 m | |||
20 | 128 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | ||
21 | 153 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 0247AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:36.07 | |
2 | 36 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:59.79 | |
3 | 121 | Burchardt Frida Grønhøj | 2002 | KORSØR | 0256AQ | 25 m | 3:33.73 | |
4 | 92 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | ||
5 | 129 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | ||
6 | 164 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:15.00 | |
2 | 99 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:44.32 | |
3 | 51 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 2:52.49 | |
4 | 55 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 3:00.79 | |
5 | 17 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 3:15.78 | |
6 | 148 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 3:26.72 | |
7 | 46 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 3:39.08 | |
8 | 60 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | ||
9 | 187 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:05.29 | |
2 | 53 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:14.19 | |
3 | 44 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:16.79 | |
4 | 2 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:17.05 | |
5 | 88 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:17.34 | |
6 | 113 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:17.36 | |
7 | 98 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:17.53 | |
8 | 64 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:21.09 | |
9 | 123 | Hallengreen Philippa | 2002 | KORSØR | 0234AQ | 25 m | 1:21.75 | |
10 | 147 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:22.11 | |
11 | 151 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 1:23.41 | |
12 | 33 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | 1:27.14 | |
13 | 143 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:31.97 | |
14 | 172 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:34.75 | |
15 | 132 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 1:38.39 | |
16 | 154 | Øksnebjerg Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0444AI | 25 m | 1:41.05 | |
17 | 138 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:42.01 | |
18 | 167 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 1:43.98 | |
19 | 89 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:44.26 | |
20 | 140 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:44.34 | |
21 | 156 | Østergaard Annemarie | 2003 | VÆRLØSE | 0356AP | 25 m | 1:46.56 | |
22 | 37 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:47.47 | |
23 | 18 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:54.16 | |
24 | 134 | Gyldenlev Helena | 2002 | VÆRLØSE | 0206AV | 25 m | 1:54.25 | |
25 | 131 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:59.06 | |
26 | 155 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 1:59.92 | |
27 | 49 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 0584AC | 25 m | 2:13.00 | |
28 | 63 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 2:18.90 | |
29 | 35 | Hansson Mille | 2004 | STT | 0498AJ | 25 m | ||
30 | 45 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 25 m | |||
31 | 69 | Christe Olivia Nørregaard | 2003 | TRITON B | 25 m | |||
32 | 72 | Jensen Ellen Sophie E. | 2003 | TRITON B | 0352AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:07.79 | |
2 | 124 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:08.09 | |
3 | 125 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:08.42 | |
4 | 6 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:08.79 | |
5 | 16 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:08.99 | |
6 | 135 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:09.39 | |
7 | 57 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:15.79 | |
8 | 96 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:17.18 | |
9 | 182 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:18.47 | |
10 | 11 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:20.58 | |
11 | 91 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:23.03 | |
12 | 34 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:23.69 | |
13 | 127 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:25.74 | |
14 | 93 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:26.14 | |
15 | 130 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:26.30 | |
16 | 74 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 50 m | 1:27.89 | |
17 | 38 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:33.52 | |
18 | 137 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 1:34.23 | |
19 | 100 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:35.33 | |
20 | 146 | Møldrup-Holst Oscar | 2002 | VÆRLØSE | 0231AO | 25 m | 1:37.24 | |
21 | 90 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:42.94 | |
22 | 139 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:53.13 | |
23 | 41 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 2:14.72 | |
24 | 47 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 2:31.52 | |
25 | 56 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 2:33.25 | |
26 | 23 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | ||
27 | 24 | Olsen Cornelius | 2005 | GSK | 25 m | |||
28 | 29 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | ||
29 | 59 | Sewohl Marcus | 2004 | STT | 0405AF | 25 m | ||
30 | 71 | Henriksen Oliver | 2003 | TRITON B | 0325AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 07 marts 2014 |
Licens til Albertslund IF | Udskriftstidspunkt | 20:57 |