Program for UGP 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 4
Gren 22, 200m Medley Damer |
Sponsor: Lindströms bil AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Palmkvist Alice | 2000 | ELFSBORG | AE9200 | 50 m | 2:34.18 | |
2 | 272 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 2:36.29 | |
3 | 271 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 50 m | 2:36.49 | |
4 | 2 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 2:43.90 | |
5 | 227 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:48.97 | |
6 | 92 | Larm Matilda | 1999 | SK GÖTENE | AD5699 | 50 m | 2:48.98 | |
7 | 62 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 50 m | 2:49.23 | |
8 | 11 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 2:49.39 | |
9 | 229 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:51.90 | |
10 | 225 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 2:52.13 | |
11 | 255 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 2:52.74 | |
12 | 243 | Johansson Amanda | 1997 | TROLLHÄTTA | BJ4497 | 50 m | 2:54.09 | |
13 | 131 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 50 m | 2:55.21 | |
14 | 304 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 2:56.63 | |
15 | 292 | Jonsson Malin | 1997 | UDDEVALLA | AX4497 | 50 m | 2:57.01 | |
16 | 10 | Apelqvist Tove | 2002 | ELFSBORG | AO6802 | 50 m | 2:57.39 | |
17 | 289 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 50 m | 2:57.45 | |
18 | 64 | Johansson Amanda | 2000 | GÖTEBORG | AJ9400 | 50 m | 2:58.44 | |
19 | 54 | Gunnarsson Johanna | 1999 | GÖTEBORG | AT1499 | 50 m | 2:59.01 | |
20 | 130 | Kramer Tove | 1999 | MARIESTAD | AX4699 | 50 m | 2:59.60 | |
21 | 300 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 3:00.51 | |
22 | 78 | Phu Vanessa | 1998 | GÖTEBORG | BL3498 | 50 m | 3:00.53 | |
23 | 41 | Berglin Nora | 1998 | GÖTEBORG | BK5298 | 50 m | 3:00.61 | |
24 | 222 | Kullander Amanda | 1999 | SKÖVDE SS | AS1699 | 50 m | 3:01.48 | |
25 | 220 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 3:02.48 | |
26 | 158 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 3:02.69 | |
27 | 38 | Alm Vanja | 2000 | GÖTEBORG | AD2400 | 50 m | 3:04.19 | |
28 | 50 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 3:04.20 | |
29 | 68 | Kjellander Josefine | 1997 | GÖTEBORG | BA2897 | 50 m | 3:04.38 | |
30 | 14 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 50 m | 3:04.58 | |
31 | 23 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 3:06.03 | |
32 | 31 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 3:06.22 | |
33 | 230 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 3:06.91 | |
34 | 20 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | 3:07.19 | |
35 | 136 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 50 m | 3:07.77 | |
36 | 7 | Lygnestrand Sanna | 1999 | ALINGSÅS | AG5499 | 50 m | 3:08.39 | |
37 | 89 | Graje Cornelia | 2000 | SK GÖTENE | AV9400 | 50 m | 3:11.02 | |
38 | 309 | Strömberg Annie | 2001 | UDDEVALLA | AL9401 | 50 m | 3:11.36 | |
39 | 87 | Andersson Elin | 1999 | SK GÖTENE | AG1499 | 50 m | 3:12.10 | |
40 | 196 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 3:12.83 | |
41 | 49 | Eriksson Felicia | 2000 | GÖTEBORG | BI7200 | 50 m | 3:14.34 | |
42 | 43 | Cheng Carmen | 1997 | GÖTEBORG | BG7697 | 50 m | 3:14.82 | |
43 | 88 | Andersson Hult Julia | 1998 | SK GÖTENE | BH4698 | 50 m | 3:15.15 | |
44 | 66 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 50 m | 3:15.67 | |
45 | 22 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 3:15.93 | |
46 | 17 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 3:18.87 | |
47 | 281 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 3:19.19 | |
48 | 237 | Hasslin Klara | 2001 | TROLLHÄTTA | AF3201 | 50 m | 3:20.44 | |
49 | 125 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 3:21.15 | |
50 | 280 | Cuperus Dagmar | 2001 | UDDEVALLA | BM7401 | 50 m | 3:21.58 | |
51 | 46 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 3:21.67 | |
52 | 24 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 50 m | 3:22.66 | |
53 | 132 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 50 m | 3:22.71 | |
54 | 254 | Robertson Melina | 2001 | TROLLHÄTTA | AO9401 | 50 m | 3:23.18 | |
55 | 252 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 3:23.41 | |
56 | 283 | Dahlberg Wilma | 2001 | UDDEVALLA | AL1401 | 50 m | 3:27.70 | |
57 | 168 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 50 m | 3:28.64 | |
58 | 105 | Hallingborn-Ask Felicia | 1999 | KUNGSBACKA | BO8899 | 25 m | 2:59.00 | |
59 | 253 | Metcalfe Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | AL8602 | 25 m | 3:00.09 | |
60 | 284 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 3:04.39 | |
61 | 34 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 25 m | 3:09.91 | |
62 | 311 | Tabarte Amanda | 2001 | UDDEVALLA | AX9801 | 25 m | 3:12.27 | |
63 | 117 | Stickel Sophia | 2001 | KUNGSBACKA | AY8601 | 25 m | 3:13.99 | |
64 | 174 | Matic Anja | 2002 | MASS | AT5602 | 25 m | 3:13.99 | |
65 | 33 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 25 m | 3:14.95 | |
66 | 215 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 25 m | 3:15.78 | |
67 | 305 | Simonsson Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AL3802 | 25 m | 3:17.88 | |
68 | 156 | Gunnarsson Wilma | 2002 | MASS | AW9402 | 25 m | 3:18.93 | |
69 | 257 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | AD0602 | 25 m | 3:19.52 | |
70 | 203 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | AR0202 | 25 m | 3:20.07 | |
71 | 239 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 25 m | 3:20.13 | |
72 | 45 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 25 m | 3:24.96 | |
73 | 191 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 25 m | 3:32.41 | |
74 | 247 | Laatikainen-Potts Chloé | 2002 | TROLLHÄTTA | AN9402 | 25 m | 3:32.69 | |
75 | 151 | Forsberg Larsson Ida | 2001 | MASS | BH4601 | 25 m | 3:34.23 | |
76 | 171 | Kezri Diana | 2001 | MASS | BE5801 | 25 m | 3:37.56 | |
77 | 53 | Grundström Thea | 2003 | GÖTEBORG | BA1203 | 25 m | 3:38.28 | |
78 | 232 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | BG0402 | 25 m | 3:38.65 | |
79 | 291 | Johansson Sara | 2001 | UDDEVALLA | BL1601 | 25 m | 3:40.41 | |
80 | 245 | Kottusch Lithea | 2003 | TROLLHÄTTA | AC4403 | 25 m | 3:49.64 | |
81 | 248 | Langer Mimmi | 2001 | TROLLHÄTTA | AW7801 | 25 m | 3:57.74 | |
82 | 157 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 25 m | 3:59.55 | |
83 | 173 | Magnusson Astrid | 2003 | MASS | AW3403 | 25 m | 3:59.61 | |
84 | 60 | Jansson Elin | 2001 | GÖTEBORG | BT5801 | 25 m | 4:03.37 | |
85 | 150 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 25 m | 4:09.87 | |
86 | 39 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | BD1203 | 50 m | ||
87 | 44 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | ||
88 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | ||
89 | 67 | Jökulsdottir Anna-Maria | 2003 | GÖTEBORG | BA4203 | 50 m | ||
90 | 75 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | ||
91 | 98 | Boye Sofia | 2000 | KUNGSBACKA | BQ9800 | 50 m | ||
92 | 121 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | ||
93 | 138 | Andersson Liv | 2003 | MASS | AW4403 | 50 m | ||
94 | 184 | Sjöblom Emelina | 2003 | MASS | AW6403 | 50 m | ||
95 | 206 | Olofsson Ellen | 2000 | S 77 | BK3600 | 50 m | ||
96 | 231 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | ||
97 | 240 | Hildebrand Ida | 2002 | TROLLHÄTTA | BI0202 | 50 m | ||
98 | 251 | Lundqvist Jenc Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | BG9202 | 50 m | ||
99 | 274 | Apelryd Emelie | 2002 | UDDEVALLA | BK0202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 17:42 |