Program för Vårsimiaden Försök Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök Eskilstuna |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley F 12-13 |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Tuva Andersson |
2002 |
BH5202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
234 |
2 |
Anna Idesten |
2001 |
AX1801 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
3:43.39 |
135 |
3 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
3:32.84 |
3 |
4 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:36.02 |
152 |
5 |
Linnea Ejlegård |
2002 |
AZ2802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:45.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:29.86 |
226 |
2 |
Minna Billström |
2001 |
BH8201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:22.00 |
251 |
3 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:19.35 |
29 |
4 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
3:20.00 |
34 |
5 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:25.79 |
144 |
6 |
Klara Andersson |
2001 |
BA2801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:31.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:15.03 |
49 |
2 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:13.32 |
154 |
3 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:12.32 |
51 |
4 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:13.13 |
15 |
5 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:14.35 |
32 |
6 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
3:17.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:09.90 |
172 |
2 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:07.83 |
4 |
3 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:03.58 |
140 |
4 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
3:04.75 |
107 |
5 |
Wendy Lam |
2001 |
BR5601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:09.80 |
246 |
6 |
Åsa Svensson |
2001 |
BH6601 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:10.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:01.60 |
227 |
2 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:59.00 |
241 |
3 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:53.91 |
182 |
4 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:56.63 |
176 |
5 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:59.53 |
138 |
6 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
50m |
3:02.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:52.00 |
165 |
2 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:47.80 |
188 |
3 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:34.20 |
129 |
4 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:46.19 |
249 |
5 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:48.65 |
160 |
6 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:53.18 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|