2019-12-06   00:31:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Försök Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

9_S
Gren 9, 100m Frisim F 11-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
188  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:03.86   
249  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  25 m  1:06.06   
129  Eklund Malin  2001  KÖPINGS SS  AL9201  50 m  1:06.80   
229  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:07.15   
Bergerstam Sandra  2001  BÅLSTA SK  AI1401  50 m  1:08.07   
189  Ångström Emelie  2001  VÄSTERÅS  AN8201  25 m  1:08.75   
241  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:09.54   
182  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:09.80   
165  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:10.82   
10  15  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  1:12.34   
11  138  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  1:12.81   
12  14  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:12.83   
13  227  Bäckström Saga  2002  STRÄNGNÄS  AD9202  25 m  1:13.07   
14  32  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:13.69   
15  140  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  1:14.72   
16  156  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  1:15.42   
17  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:15.50   
18  170  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:15.59   
19  49  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  1:15.65   
20  29  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:15.68   
21  176  Rydberg Ebba  2001  VÄSTERÅS  AN1401  25 m  1:15.91   
22  149  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:15.94   
23  160  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:15.94   
24  161  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:16.63   
25  72  Moroni Emelie  2001  ESKILSTUNA  BD3401  25 m  1:17.07   
26  135  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:17.12   
27  51  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:18.42   
28  251  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:18.46   
29  234  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  1:18.61   
30  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  1:19.28   
31  53  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:19.65   
32  154  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:20.37   
33  130  Jungstedt Matilda  2001  KÖPINGS SS  AY5401  25 m  1:21.74   
34  144  Andersson Klara  2001  VÄSTERÅS  BA2801  25 m  1:21.89   
35  172  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:22.01   
36  232  Gustafson Klara  2002  STRÄNGNÄS  AK4602  25 m  1:22.51   
37  52  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:22.96   
38  246  Svensson Åsa  2001  STRÄNGNÄS  BH6601  25 m  1:24.16   
39  247  Svärd Moa  2002  STRÄNGNÄS  BD4602  25 m  1:24.47   
40  136  Hager Lisa  2002  NYKÖPING  AZ5602  25 m  1:24.61   
41  226  Billström Minna  2001  STRÄNGNÄS  BH8201  25 m  1:25.02   
42  243  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:25.04   
43  145  Ask Elise  2003  VÄSTERÅS  AL4603  25 m  1:25.16   
44  71  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  1:25.77   
45  245  Svensson Sara  2003  STRÄNGNÄS  AN4403  25 m  1:28.00   
46  173  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:28.02   
47  107  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  1:28.73  EFT 
48  224  Andersson Tuva  2002  STRÄNGNÄS  BH5202  25 m  1:29.04   
49  79  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  25 m  1:29.47   
50  25  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:29.72   
51  123  Svensson Maja  2002  KATRINEHOL  AT7402  25 m  1:29.96   
52  118  Olsson Judith  2002  KATRINEHOL  AZ6602  25 m  1:31.36   
53  142  Alfiero Isabella  2003  VÄSTERÅS  AQ1803  25 m  1:33.87   
54  164  Jansson Ulrika  2002  VÄSTERÅS  BQ5402  25 m  1:35.00   
55  41  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  1:36.81   
56  169  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:37.00   
57  74  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:38.76   
58  180  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  1:40.00   
59  162  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:41.59   
60  250  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  1:43.45   
61  131  Jungstedt Rebecka  2003  KÖPINGS SS  AQ8203  25 m  1:43.50   
62  168  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  1:45.00   
63  82  Sjöberg Olivia  2001  ESKILSTUNA  BJ2801  25 m  1:45.48   
64  152  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  1:48.15   
65  61  Jensen Malin  2003  ESKILSTUNA  BL2803  25 m  1:48.30   
66  228  Chevalier Ida  2003  STRÄNGNÄS  AY3803  25 m  1:50.00   
67  167  Lindberg Andrea  2002  VÄSTERÅS  BM1202  25 m  1:50.37   
68  236  Kello Gabriella  2003  STRÄNGNÄS    25 m  1:51.00   
69  238  Kruus Karolina  2003  STRÄNGNÄS    25 m  1:52.00   
70  68  Lorenzoni Wadin Stina  2003  ESKILSTUNA  AQ0203  25 m  1:56.57   
71  125  Wahlqvist Tuwa  2003  KATRINEHOL  BH3403  25 m  2:00.00   
72  66  Kunelius Ebba  2002  ESKILSTUNA  BP4402  25 m  2:08.80   
73  108  Jarnfeldt Sara  2001  ESKILSTUNA  BJ1801  25 m  2:10.63  EFT 
74  163  Hultgren Klara  2002  VÄSTERÅS  BO2402  25 m  2:25.00   
75  186  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  2:30.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  25 april 2014 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  22:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner