2020-02-20   00:42:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden Försök / Scandic Swania Race

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 26/4 pass 2

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2014 & Scandic Swa    Utskriftsdatum  26 april 2014   
  Tävlingsort  Trollhättan    Utskriftstid  12:47   
  Arrangör  VSSF & Trollhättans SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 april 2014         
 
 
 
Gren 29, 100m Ryggsim Fl 12  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
118  Mira Hedqvist  2002  BG8202  KUNGÄLV    25m   
Linnea Svensson  2002  AG9602  ALE    25m   
51  Kajsa-Sara Forssell  2002  BQ0602  GÖTEBORG    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
301  Tindra Fredriksson  2002  BK1202  UDDEVALLA    25m   
223  Ida Hildebrand  2002  BI0202  TROLLHÄTTA    50m  2:12.50 
58  Teigan Hussey  2002  BO8602  GÖTEBORG    25m  2:00.23 
322  Emilia Simonsson  2002  AL3802  UDDEVALLA    25m  1:51.53 
63  Liv Johansson  2002  BO0802  GÖTEBORG    25m  1:59.75 
233  Chloé Laatikainen-Potts  2002  AN9402  TROLLHÄTTA    50m  2:08.61 
331  Tea Wilenius  2002  BG0602  UDDEVALLA    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
215  Julia Eklund  2002  BG0402  TROLLHÄTTA    25m  1:51.06 
78  Felicia Rundström  2002  BI2402  GÖTEBORG    25m  1:48.25 
86  Elin Swärd  2002  BI4402  GÖTEBORG    25m  1:46.44 
202  Aoife Hjelm  2002  AT1402  SK 1970    25m  1:42.60 
82  Frida Skåring  2002  BO5602  GÖTEBORG    25m  1:43.48 
33  Ida Johansson  2002  AE1602  FALKÖPING    25m  1:47.07 
92  Rebecca Vondrak  2002  BI9402  GÖTEBORG    25m  1:48.85 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Rut Wingstrand  2002  BH0802  GÖTEBORG    25m  1:41.34 
168  Sofia Wallengren  2002  AW3202  MARIESTAD    25m  1:37.79 
345  Molly Stranne  2002  AN3602  ALE    25m  1:34.47 
160  Hilda Melin  2002  AM4402  MARIESTAD    25m  1:33.34 
222  Tilda Hellström  2002  AX9402  TROLLHÄTTA    25m  1:33.57 
123  Hanna Lindström  2002  BA4602  KUNGÄLV    25m  1:35.67 
91  Paulina Vondrak  2002  BI0602  GÖTEBORG    25m  1:38.09 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
296  Marit Cuperus  2002  BD0202  UDDEVALLA    25m  1:31.36 
182  Wilma Bergman  2002  AR0202  S 77    25m  1:31.07 
244  Sara Metcalfe  2002  AL8602  TROLLHÄTTA    25m  1:30.93 
56  Hannah Hemberg  2002  AZ4602  GÖTEBORG    25m  1:29.54 
64  Wilma Johansson  2002  AN0602  GÖTEBORG    25m  1:30.02 
81  Ella Simonsson  2002  BK2202  GÖTEBORG    25m  1:31.02 
249  Emilia Ström  2002  AD0602  TROLLHÄTTA    25m  1:31.14 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
181  Lisa Bergman  2002  AQ9802  S 77    25m  1:28.77 
47  Linnea Edgren  2002  AT7202  GÖTEBORG    25m  1:26.27 
318  Linnea Persson  2002  AL1802  UDDEVALLA    25m  1:20.99 
72  Michelle Nordenmark  2002  AN6602  GÖTEBORG    25m  1:18.70 
151  Matilda Eni  2002  AF0402  MARIESTAD    25m  1:20.96 
179  Alva Back  2002  AQ8802  S 77    25m  1:24.86 
340  Ellinor Olesen  2002  AS8202  SK ALINGSÅ    25m  1:28.45 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  26 april 2014 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  12:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner